Manikiūro tendencijos

Tvarkingi nagai ir madingas manikiūras tapo neatsiejamais šiuolaikinės stilingos moters atributais. Šį sezoną nagų tendencijose vyrauja kelios visiškos priešingybės: ekstravagantiški, ilgi, ryškūs, su akį traukiančiais puošybos elementais ir minimalistinio stiliaus, trumpesni, natūralių ar vasariškų tonų manikiūro variantai. Būtent pastaruosius, labiau kasdienai, o ne podiumui skirtus, šįkart aptarsiu.

Renkantis manikiūrą kasdienai vertėtų nepersistengti su nagų ilgiu, nes šiuo metu aktualūs natūralaus ilgio arba trumpi variantai. Nereikia ir pernelyg įmantrių piešinių ant nagų – madinga daug laiko neatimanti, minimalistinė puošyba.

Aktualiausi geometrinių formų piešiniai, nes tada išlaikomos švarios linijos ir aiškios formos.

Nagų lakas „Douglas“ nuo 3,99 Eur

Viena ryškiausių šio sezono tendencijų – kitoks prancūziškas manikiūras, kai vietoje klasikiniam šio tipo manikiūrui būdingų baltų nagų galiukų pasirenkami įvairių spalvų variantai – nuo ryškių iki tamsių tonų.

Nagų lakas „Douglas“ nuo 3,99 Eur

Vasara neįsivaizduojama ir be ryškių lyg uogos ir gėlių žiedai atspalvių. Čia vertėtų atminti vieną paprastą taisyklę – ryškesnis nagų lakas skoningiau atrodys, kai juo bus nulakuoti trumpesni nagai.

 

Nagų lakas „Orly“ „Vitrina Pro“ 9,50 Eur

O jei jau išsiilgote rudens ir pradedate puoštis pirmosiomis naujienomis iš šaltojo sezono kolekcijų, rinkitės sodresnių spalvų manikiūrą.

Jei ryškios spalvos jums nepriimtinos, ženkite kitu madingu keliu ir rinkitės gaivius pastelinius atspalvius. Jie visuomet populiarūs drabužių madoje šiltąjį sezoną, tad neaplenkia ir manikiūro tendencijų.

Nagų lakas „Douglas“ nuo 3,99 Eur

O kai nuostabios spalvos visiškai susuka galvą ir tampa sunku išsirinkti savo mėgstamiausią – galite išbandyti kelis tarpusavyje derančius atspalvius. Pasirinkusi sodresnius atspalvius tokiu būdu galėsite lakuoti nagus ir artėjantį rudens sezoną.

Nagų lakas kairėje „Orly“ „Vitrina Pro“ 9,50 Eur, nagų lakas dešinėje „Eurokos“ 2,89 Eur

Dar viena aktuali manikiūro tendencija – matinis efektas, kuriam išgauti dažniausiai pasitelkiamas specialus matinį efektą suteikiantis viršutinis sluoksnis.

Nagų lakas „Vitrina Pro“ 9,99 Eur

Natūralumo šalininkėms tiks švelnių rausvų, baltų tonų ombre efekto manikiūras, kuris bus puiki klasikinio prancūziško manikiūro alternatyva. Natūraliai atrodantis manikiūras puikiai tinka ir vasaros šventėms.

Nagų lakas „Vitrina Pro“ 9,50 Eur

Dar viena ryški tendencija, dvelkianti natūralizmu – tai nelakuoti nagų išvis arba lakuoti juos skaidriu laku. Kad ir kokį manikiūrą bepasirinktumėte, svarbiausia tvarkingai atrodantys nagai! Iki!

Ilona
Įrašo autorė