Madingiausios šio sezono suknelės

Kai išskėstomis rankomis pasitinkame taip išsiilgtą vasarą, neišvengiamai suknelės tampa vienu geidžiamiausių drabužių. Tvirtas pozicijas šiltojo sezono garderobe užimanti suknelė yra vienas patogesnių ir mažiausiai laiko prie veidrodžio kainuojančių pasirinkimų kaitrią vasaros dieną.

Romantiškos ir plazdančios, margintos gėlių žiedais ar švelniais akvareliniais potėpiais suknelės šį sezoną gali būti derinamos su marškinių tipo švarkais bei klasikiniais sportiniais bateliais. Vis dar išlieka aktualūs vidutinio ilgio, surišami wrap tipo modeliai. Šį sezoną madingiausias, vintažu dvelkiantis suknelės akcentas – pūstos rankovės.

Derinys kairėje: suknelė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, švarkas – iš „Lindex“, 59,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 24,99 Eur.

Derinys dešinėje: suknelė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 19,99 Eur, akiniai – iš „Rimi“, 7,99 Eur.

Tikriausiai neverta daug kalbėti apie madinguosius taškelius (polka dots), kurie dabar išgyvena aukso amžių. Žaismingasis retro raštas išvaikys menkiausias nuobodulio užuominas net ir klasikiniuose suknelių siluetuose.

Derinys viduryje: suknelė – iš „Sunrise“, 55 Eur, švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 67 Eur, batai – iš „Deichmann“, 24,99 Eur, diržas – iš „Mados Taško“, 29,99 Eur, akiniai – iš „Rimi“, 7,99 Eur.

Jau ne pirmą sezoną lininis audinys karaliauja šiltojo sezono kolekcijose. Malonaus lininio audinio suknelė bus tobulas pasirinkimas visoms, vertinančioms patogumą ir natūralius audinius. Pintos rankinės ir skrybėlės, be kurių neįsivaizduojame savo tingių popiečių paplūdimyje, bus puiki draugija šioms stilingoms suknelėms. Daug madingų pintų aksesuarų rasite parduotuvėse „Lindex“, „Takko Fashion“, „New Yorker“ ir „Deichmann“.

Derinys kairėje: suknelė – iš „Lindex“, 49,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 19,99 Eur.

Balta, itin laisvo silueto poplininė (poplinas – medvilninis audinys, turintis specifinį pynimo raštą) suknelė – vienas geidžiamiausių mados mėgėjų laimikių. Mados ekspertai rekomenduoja tokias lengvas, romantiškas sukneles derinti su madinga grubia avalyne – kerziniais batais ar lygaus, storesnio pado chunky stiliaus basutėmis.

Į šios vasaros madingiausiųjų sąrašą papuola ir juodos, plazdančio silueto suknelės. Nebijančios eksperimentų tokias trumpesnes sukneles gali drąsiai derinti ir su laisvesnio kirpimo džinsais ar kelnėmis.

Derinys viduryje: suknelė – iš „Lindex“, 49,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 24,99 Eur.

Dar dešimtojo dešimtmečio pradžioje išpopuliarėjusios lengvos šilko ar satino audinio suknelės plonomis petnešėlėmis tapo neatsiejamos ir nuo šiandienės mados. Slip dress suknelės modelis, atsiradęs kaip apatinių drabužių analogija, anuomet simbolizavo išlaisvintą moters sielą. Dabar ši suknelė lengvai pritaikoma kasdieniame garderobe su sportiniais bateliais, oversized modelio švarkais ar pintomis rankinėmis. Pritaikiusios elegantiškesnę avalynę akimirksniu sukursite nuostabų, subtiliu seksualumu dvelkiantį vakarinį derinį.

Kartais sunku nepasimesti dabartiniame mados chaose, bet yra vienas aiškus orientyras – stilingas ir jums tinkantis įvaizdis. Tad linkiu atrasti tobuliausią suknelę, tinkančią būtent jums! 

Daugiau stiliaus patarimų rasite ir „Facebook“ puslapyje „Stiliaus Draugė“ https://www.facebook.com/stiliausdrauge/

Iki kitų susitikimų

Ilona

Ilona
Įrašo autorė