Madingiausios rudens spalvos

Ruduo padabina gamtą margaspalviais lapais, o mes rudeniškų spalvų ieškome savo spintose arba parduotuvėse. Bet ar žinote kokioms spalvoms rudenį verta skirti ypatingą dėmesį? Šįkart noriu aptarti tradicinius rudens atspalvius, kurie populiarūs kone kiekvieną rudenį.

Juodos kavos, šokolado atspalviai nuostabiai įsilies į kiekvienos iš mūsų rudens spintą. Tamsūs tonai  atrodys harmoningai papildys smėlio spalvos derinius, o pasirinkusi šokoladinės spalvos vienspalvį įvaizdį gyvybingumo suteikite ryškesniais raudonos, žydros akcentais.

Kiekvieną rudens sezoną burgundiško vyno atspalviai, galima sakyti, maudosi šlovės spinduliuose. Vyno atspalviai atrodo nuostabiai tiek monochrominiuose įvaizdžiuose, tiek ir derinami su kitais sunkesniais tonais, pavyzdžiui, rašalo mėlyna.

Atėjus žvarbesniems orams jaukius derinius sukurti padės molio atspalviai. Rinkitės šiltus megztinius ar šaltuoju sezonu ypač aktualius drabužius iš odos.

Dar vienas nuostabiai rudeniui tinkantis atspalvis – alyvuogių žalia. Šis pilkai žalios atspalvis yra neutralus, todėl dera kone su viskuo. Kaip teigia mados žinovai, ši spalva – tai naujoji juoda.

Sodrių, ryškių tonų gerbėjoms ypač tiks prigesintos raudonos, oranžiniai, rūdžių ar konjako atspalviai, kurie neleis išnykti pilkoje masėje.

Sodrūs smaragdo žalios, turkio tonai bus puiki ryškių raudonos tonų alternatyva.

Juodos spalvos drabužius pamėginkite pakeisti dar vienu sodriu, rudens sezonui tinkamu atspalviu – rašalo mėlyna. Šis atspalvis, spinduliuojantis ramybę, išmintį ir pasitikėjimą savimi, puikiai tiks dalykinio stiliaus deriniams.

Garstyčių geltona bus garantuotas geros nuotaikos užtaisas niūresnėmis dienomis. Jau įsivaizduoju kaip puikiai atrodytų mėlyno džinso, pilkšvos, alyvuogių žalios ir garstyčių geltonos deriniai.

Kai akys pavargsta nuo ryškių spalvų, tuomet su malonumu pasineriame į harmoningus žemės atspalvius. Rusvai pilkšvi smėlio tonai – visuomet madingas pasirinkimas.

Nepamirškite ir neutralių pilkos atspalvių, kurie puikiai tiks baziniams garderobo drabužiams. Norėdamos sukurti jaukesnius pilkšvus derinius papildykite juos smėlio ar šokoladinės rudos spalvų detalėmis.

Nuspalvinkite savo rudenį, juolab kad rinktis tikrai yra iš ko. Įkvepiančių Jums atradimų! Iki!

 

 

Ilona
Įrašo autorė