Madingiausi šio sezono švarkai

Švarkas – nepamainomas šiltojo sezono palydovas, kuris negali būti ignoruojamas net ir šilčiausią vasarą. Nerūpestingi vasaros vakarai, dažnai lydimi ilgų pasivaikščiojimų, ne visada lepina malonia šiluma, tad būtent švarkas atsiduria dažniausiai čiumpamų drabužių sąraše. Jei jau nusiteikėte stilingo švarko paieškoms, kviečiu pasižvalgyti, kokius modelius šį sezoną labiausiai vertina mados pasaulio atstovės.

Oda, pastaruoju metu tapusi nepaprastai madinga, niekur nesitraukia ir pakilus termometro stulpeliui. Galite likti ištikima klasika tapusiems baikeriško stiliaus švarkams arba pasiduoti naujausiems mados vėjams ir rinktis madingus marškinių tipo odinius modelius.

Derinys kairėje: švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 67 Eur, suknelė – iš „Sunrise“, 48 Eur, diržas – iš „Mados Taško“, 29,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 24,99 Eur. Derinys dešinėje: švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 67 Eur, palaidinė – iš „Jeans Fifty Five“, 32 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 19,99 Eur.

XIX a. viduryje patvarus džinsinis audinys pasiekė drabužių industriją ir tada jis imtas naudoti tik darbiniams rūbams siūti. Kas anuomet galėjo pagalvoti, kad džinsiniai drabužiai taps masiniu mados reiškiniu! Džinsinis švarkas taip pat tapo neatsiejama šiltojo sezono garderobo dalimi. Šį sezoną labai madingi denim on denim įvaizdžiai, kai derinami džinsai su džinsiniais viršutinės dalies rūbais.

Derinys viduryje: švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 37,50 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, marškinėliai – iš „New Yorker“, 6,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 19,99 Eur.

Šiandien mada neapsiriboja klasikinių mėlynų atspalvių džinsiniais drabužiais. Minimalizmo gerbėjoms siūlau atkreipti dėmesį į kreminius ar baltus džinsų atspalvius. Marškinių tipo šviesus džinsinis švarkas (shacket) – vienas mano šio šiltojo sezono numylėtinių, kurį taip lengva priderinti prie šiltojo sezono garderobo.

Derinys kairėje: švarkas – iš „Lindex“, 59,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 39,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 19,99 Eur. Derinys dešinėje: švarkas – iš „Lindex“, 59,99 Eur, suknelė – iš „Lindex“, 39,99 Eur, batai – „Deichmann“, 24,99 Eur.

Klasikinis, oversized silueto švarkas – spintos herojus, tinkantis tiek kasdieniams, tiek ir vakariniams įvaizdžiams. Pasitelkusios madingus diržus galėsite sukurti ne vieną stilingą derinį. O žaismingumo įvaizdžiams suteiksite pasirinkusios pastelinių ar kitų ryškesnių tonų klasikinio švarko modelius. Juk vasara – tinkamiausias metas prisijaukinti spalvas!

Derinys viduryje: švarkas – iš „Sunrise“, 55 Eur,  marškinėliai – iš „New Yorker“, 6,99 Eur, kelnės – iš „New Yorker“, 24,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur, rankinė – iš „Mados Taško“, 39,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur.

Ieškančioms naujovių klasikinių švarkų fronte, siūlau atkreipti dėmesį į dar vieną karštą šio sezono tendenciją – cropped tipo trumpintus klasikinius švarkus. Tokie švarkai stilingai papildytų ir biure dirbančių mados mėgėjų įvaizdžius.

Planuodamos įsimintiniausias vasaros iškylas ir patogų laisvalaikio garderobą, atkreipkite dėmesį į dar vieną, utility stiliaus, trumpesnio modelio švarką. Utility stiliaus drabužiai su charakteringomis didelėmis kišenėmis jau ne pirmą sezoną yra geidžiamiausių drabužių viršūnėse.

Derinys viduryje: švarkas – iš „Takko Fashion“, 25,99 Eur, suknelė – iš „Takko Fashion“, 16,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 24,99 Eur.

Minimalistinius derinius stilingai užbaigsite dar vienu madingu šį sezoną trumpesniu švarku, dekoruotu metaliniais, boho stiliaus inspiruotais kutais. Kutai kurį laiką buvo primiršti, bet šį sezoną grįžo kaip stilinga aprangos detalė.

Derinys viduryje: švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 35 Eur, džinsai – iš „Jeans Fifty Five“, 32 Eur, marškinėliai – iš „New Yorker“, 6,99 Eur.

Švarkas – vienas svarbiausių sezono pirkinių, kuris stilingai užbaigs vasaros įvaizdžius, tad nebijokite pasimatuoti įvairių modelių tam, kad atrastumėte savo mylimiausią.

Daugiau stiliaus patarimų rasite ir „Facebook“ puslapyje „Stiliaus Draugė“ https://www.facebook.com/stiliausdrauge/

Iki kitų susitikimų

Ilona

 

 

Ilona
Įrašo autorė