Madingiausi rudens sezono atspalviai

Kiekvienas naujas sezonas nuspalvinamas madingiausių atspalvių palete, kurią mados pasaulyje diktuoja spalvų institutas „Pantone“. 2021-ųjų madingiausiomis spalvomis paskelbtos švytinti geltona ir stabilumą simbolizuojanti pilka, o atėjus rudens sezonui netrūks ir išsiilgtų sodrių atspalvių.

Visą vasarą akį džiuginę ir madingiausių topuose buvę žali atspalviai nepraras aktualumo ir šaltuoju sezonu. Žalių atspalvių paletė pasipildys kiek prislopintais samanų, smaragdiniais tonais.

Nuotrauka dešinėje: megztinis – iš „Lindex“ 49,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“ 29,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“ 12,99 Eur, kaklo papuošalas – iš „Takko Fashion“ 7,99 Eur, akiniai – iš „Takko Fashion“ 4,99 Eur.

Neutralių atspalvių paletė labai tinkama baziniam garderobui. Ypač madingi bus juodojo šokolado atspalviai. Neutralūs atspalviai labai stilingai atrodys klasikinio stiliaus drabužiuose, kurie bus viena ryškiausių sezono tendencijų. Juodi deriniai nuo galvos iki kojų vis dar išlieka aktuali tendencija.

Nuotrauka dešinėje: megztinis – iš „Lindex“ 49,99 Eur, sijonas – iš „Lindex“ 29,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“ 12,99 Eur.

Rudens sezoną labai mėgstami sodrūs, šilti atspalviai, kurie akimirksniu suteikia solidaus jaukumo. Molio ar prislopinti oranžiniai, raudonojo vyno, geltonos atspalviai primins nuostabią auksinių medžių lapų paletę, kuria galime grožėtis prasidėjus pirmosioms rudens šalnoms.

Nuotrauka kairėje: liemenė – iš „Takko Fashion“ 13,99 Eur, sijonas – iš „Takko Fashion“ 17,99 Eur, rankinė – iš „Deichmann“ 16,99 Eur, kepurė – iš „Takko Fashion“ 7,99 Eur, batai – iš „FamClub“ 59,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „Midi Dilema“ 39 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“ 12,99 Eur, diržas – iš „Takko Fashion“ 7,99 Eur, batai – iš „FamClub“ 59,99 Eur.

Rožiniai atspalviai populiarumu nenusileido žaliems tonams, o niūresnėmis dienomis ryškesni drabužiai taps garantuotu geros nuotaikos užtaisu. Madingi bus tiek ryškūs fuksijos, tiek ir prislopinti pasteliniai rožiniai atspalviai.

Nuotrauka viduryje: palaidinė – iš „Lindex“ 19,99 Eur, švarkas – iš „Jeans Fifty Five“ 45 Eur, sijonas – iš „Lindex“ 39,99 Eur, akiniai – iš „Takko Fashion“ 7,99 Eur, rankinė – iš „Deichmann“ 16,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: megztinis – iš „Lindex“ 49,99 Eur, rankinė – iš „Deichmann“ 16,99 Eur, skarelė – iš „Takko Fashion“ 2,99 Eur, akiniai – „Mados taškas“ 25,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“ 49,99 Eur, batai – iš „FamClub“ 89,99 Eur.

Atskirai paminėti verta pastelinius alyvinius, levandų atspalvius, kurie būdingesni šiltajam sezonui. Šį rudenį gaivių, pastelinių violetinės atspalvių drabužiai – viena iš vyraujančių tendencijų.

Nuotrauka dešinėje: liemenė – iš „Lindex“ 29,99 Eur, marškiniai – iš „Lindex“ 34,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“ 39,99 Eur.

Mėlyni atspalviai suteikia ramybės ir padeda įveikti stresą, tad ne veltui jie atsidūrė geidžiamiausių sezono atspalvių sąrašuose. Tamsūs rašalo mėlynos drabužiai labai tinka ir darbinėje aplinkoje ir yra stilinga juodos alternatyva. Mėlyni atspalviai pasireikš ir džinsiniuose drabužiuose – madingi bus double denim (džinsas su džinsu) įvaizdžiai, o šviesių atspalvių džinsus šį sezoną rekomenduojama keisti tamsios mėlynos modeliais.

Nuspalvinkite rudenį mėgstamiausiais sezono atspalviais!

Ilona
Įrašo autorė