Madingi pirkiniai rudens sezonui

Šviežutėlės rudens kolekcijos jau okupavo parduotuvių lentynas ir kaip visuomet atėjus naujajam sezonui akys raibsta nuo gausybės pasiūlos. Šis rudens sezonas persmelktas ryškių spalvų, raštų ir stilių įvairovės, tačiau bendrą tendencijų nuotaiką galima apibūdinti vienu raktiniu žodžiu – nostalgija, kuri gali būti įvairių formų, priklausomai nuo jūsų amžiaus, patirties, pomėgių.

Dizaineriai, vedini nostalgiškos nuotaikos, įkvėpimo semiasi iš dešimtojo dešimtmečio mados, kurios pagrindas – minimalistinis stilius. Inspiracijos šaltinis yra ir 2000-ųjų mada, kurios populiariausias drabužis – balti berankoviai marškinėliai, ir įvairių stilių (Preppy, Grunge, Goth, Boho) variacijos. 

Minimalizmas kolekcijose pasireiškia oversized siluetais, maksi ilgio sijonais, klasikiniais kostiumais, kurie yra ilgai laukto darbo drabužių sugrįžimo po pandemijos simbolis. Aktualūs ir itin platūs džinsų / kelnių siluetai. Minimalistinio stiliaus drabužius galite laisvai maišyti su ryškesniais elementais.

Nuotrauka kairėje: švarkas – iš „Marli Woman“, 95 Eur, palaidinė – iš „Marli Woman“, 29,98 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 49,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 99,99 Eur.

Ryškios spalvos, karaliavusios šiltąjį sezoną, niekur nepasitraukė. Pirmu smuiku griežia ryški rožinė, žalia, raudona, kobalto mėlyna, oranžinė. Visos tendencinės spalvos pakankamai ryškios, bet jos puikiai dera tiek tarpusavyje, tiek ir su kitomis sezono tendencijomis – spalvotais raštais, blizgiais žvyneliais, spalvota oda, plunksnomis. Ryškiems deriniams užbaigti tiks aktuali platforminė avalynė.

Nuotrauka kairėje: kostiumas – iš „Jeans Fifty Five“, 65 Eur, paltas – iš „DS Studio“, 225 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 29,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 99,99 Eur, skrybėlė – iš „Sunrise“, 22 Eur. Nuotrauka dešinėje: kostiumas – iš „In Style“, 119,90 Eur, palaidinė – iš „Mur Mur“, 30 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 49,99 Eur, skarelė – iš „Takko Fashion“, 2,99 Eur.

Vienas madingiausių raštų – spalvotas languotas. Minėti blizgūs ar plunksnomis dekoruoti drabužiai puikiai tiks didžiosioms metų šventėms, tačiau dar aktualesnius įvaizdžius išgausite integruodama puošnius elementus į kasdienius derinius su languotais drabužiais, džinsais, megztiniais, oda. 

Nuotrauka viduryje: palaidinė su plunksnomis – iš „Jeans Fifty Five“, Eur, kelnės – iš „Mur Mur“, 40 Eur, švarkas – iš „Sunrise“, 59 Eur, skrybėlė – iš „Sunrise“, 22 Eur.

Šaltojo sezono kolekcijose pastebima daug įvairių ryškių raštų, tačiau prabangus leopardo raštas atrodė kaip gaivaus oro gurkšnis. Niekur nesitraukia ir zebro kailio motyvai. Drąsiausioms patiks raštų maišymo tendencija, kai derinami spalvoti, atrodo, nesuderinami raštai.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „Takko Fashion“, 29,99 Eur, liemenė – iš „Lindex“, 34,99 Eur, rankinė – iš „One Dress“, 39 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 14,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „One Dress“, 39,20 Eur, švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 95 Eur, rankinė – iš „One Dress“, 62 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 14,99 Eur.

Jaučiantys nostalgiją mokyklos laikams ir su jais siejama uniforma galės pasinerti į Preppy stiliaus eksperimentus. Šis mokyklinis stilius pasižymi trumpais klostuotais sijonais, džemperiais su universitetų logotipais, megztomis liemenėmis ar kardiganais, kaklaraiščiais, tvido švarkais, kojinėmis su oksfordo ar loafer stiliaus batais. Grunge stilius, pasižymintis paauglės maištautojos stiliaus elementais, tokiais kaip įplėšimai, nutrynimai ant drabužių, rock stiliaus marškinėliai, langelių raštas, kerzai, nors ir gali skambėti kontrastingai, tačiau puikiai dera su minėtu Preppy stiliumi.

Nuotrauka kairėje: marškinėliai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, bliuzonas – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, sijonas – iš „New Yorker“, 12,99 Eur, paltas – iš „New Yorker“, 49,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: liemenė – iš „Takko Fashion“, 16,99 Eur, sijonas – iš „Takko Fashion“, 17,99 Eur.

Vienas geidžiamiausių sezono pirkinių, puikiai derančių ir su minimalistiniais ir su Preppy stiliaus įvaizdžiais – oversized silueto bomber tipo striukė, inspiruota pilotų uniformos.

Nuotrauka dešinėje: marškinėliai – iš „New Yorker“, 6,99 Eur, megztinis – iš „New Yorker“, 24,99 Eur, striukė – iš „New Yorker“, 34,99 Eur, kelnės – iš „Takko Fashion“, 14,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 12,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 44,99 Eur.

Rudens sezono pirkinių sąraše turėtų atsidurti ir ilgas oversized silueto paltas, kuris puikiai užbaigs patogius sportinius, klasikinius derinius ar romantiškus įvaizdžius su maksi ilgio suknelėmis. Patogiau sluoksniuoti drabužius po paltu galėsite, jei rinksitės vienu ar dviem dydžiais didesnį variantą, taip pat atkreipkite dėmesį į palto rankoves – modeliai su reglano tipo rankovėmis leis jaustis laisviau.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „Marli Woman“, 139 Eur, liemenė – iš „DS Studio“, 69 Eur, paltas – iš „In Style“, 159,90 Eur, batai – iš „Deichmann“, 54,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 14,99 Eur. Nuotrauka viduryje: bliuzonas – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, džinsai – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, paltas – iš „New Yorker“, 59,99 Eur, kepurė – iš „New Yorker“, 7,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 39,99 Eur.

Kalbant apie sukneles, tai šio sezono must have – megzta maksi ilgio suknelė, kuri dažniausiai būna prigludusio silueto, todėl gražiausiai atrodys deriniuose su kitais sluoksniais. Rudens pradžiai puikiai tiks ir dygsniuotos striukės, liemenės, kurios madingos jau ne pirmą sezoną. Nebijokite ryškių spalvų lauko drabužių – tai išties sukurs žaismingą rudens nuotaiką!

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „Jeans Fifty Five“, 45 Eur, liemenė – iš „Takko Fashion“, 39,99 Eur, kepurė – iš „Lindex“, 14,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 149 Eur. Nuotrauka dešinėje: palaidinė – iš „Lindex“, 19,99 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 29,99 Eur, striukė – iš „Lindex“, 59,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 14,99 Eur.

Stilingo ir spalvingo rudens kartu su naujausiomis sezono tendencijomis!

Ilona
Įrašo autorė