Madingi pirkiniai pavasariui

Atėjus naujam sezonui ieškome madingų perliukų, kuriais norisi atsinaujinti savo garderobą. Daugelis tendencijų jau pažįstamos iš ankstesnių sezonų, tačiau viena svarbiausių mados krypčių išlieka unikalaus stiliaus kūrimas, kombinacijos derinant sena ir nauja, naudojant ne tik naujausius drabužius iš parduotuvių, bet ir jau turimus, taip skatinant tvarų požiūrį į vartojimą.

Nesunku pastebėti, kad parduotuvių lentynos tiesiog mirga nuo ryškių atspalvių, kurie yra šio sezono pažiba. Mados klasika tapęs tranšėjinis paltas, nuspalvintas ryškesniu atspalviu, gali tapti pagrindiniu pavasario kapsulės akcentu. Derinkite ryškius atspalvius rinkdamiesi klasikinius, minimalistinius drabužių modelius. Aktualūs bus ir klasikiniai Bretanės dryžiai ar žaismingesnės dryžių variacijos.Nuotrauka viduryje: marškiniai – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, lietpaltis – iš „DS Studio“, 135 Eur, kelnės – iš „Marli Woman“, 55,50 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur.

Sportinio stiliaus detalės visuomet žengia kartu su tendencijomis, tad išlieka madingos kepurės su snapeliu, teniso stiliaus plačiai klostuoti mini sijonai, o vienas geidžiamiausių pirkinių – beisbolo stiliaus švarkas.

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „New Yorker“, 3,99 Eur, švarkas – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, džinsai – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 14,99 Eur.

Šylant orams atsiranda vis daugiau progų subtiliai apnuoginti kūną – čia puikiai tiks madingieji drabužiai su prakarpomis. Turinčios idealų pilvo presą gali išmėginti ir madingų žemesnio juosmens kelnių / džinsų, trumpintų palaidinių ir oversized klasikinių švarkų derinių. Vintažinio prieskonio suteiksite su ypač madingais geltonų lęšių, juodų rėmelių masyviais akiniais nuo saulės.

Nuotrauka viduryje: palaidinė – iš „New Yorker“, 12,99 Eur, švarkas – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, džinsai – iš „New Yorker“, 24,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur.

Kalbant apie džinsus išlieka aktualūs ir aukštesnio juosmens platesni modeliai, gali būti su minimalistiniais įplėšimais. Pasirinktus platesnius džinsus derinkite su aptakesne viršutine dalimi. Universaliausi ir daugeliui tinkantys variantai išlieka aukštesnio juosmens, tiesių, kiek trumpintų klešnių modeliai iš vienspalvio džinso be paplėšymų. Madingi tiek klasikiniai mėlyni, balti, juodi, dvispalviai variantai, ypač aktualūs indigo atspalvių modeliai. Gana populiari tendencija išlieka džinsiniai deriniai nuo galvos iki kojų. O sezono naujiena – siuvinėti, aplikacijomis, raštais dekoruoti džinsai.

Nuotrauka dešinėje: megztinis – iš „Jeans Fifty Five“, 33,60 Eur, švarkas – iš „Jeans Fifty Five“, 67 Eur, džinsai – iš „Jeans Fifty Five“, 30 Eur, batai – iš „FamClub“, 99,99 Eur. Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „New Yorker“, 3,99 Eur, džinsai – iš „New Yorker“, 24,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, švarkas – iš „New Yorker“, 24,99 Eur.

Sezono avalyne galima tituluoti storo, aukšto kulno sandalus ar ilgaaulius batus su platforma, įkvėptus 8-ojo dešimtmečio mados, o mėgstančios ryškius, kiek ekstravagantiškus įvaizdžius galės išmėginti minėto laikotarpio geometrinių, abstrakčių ar ryškių gėlių raštų drabužius. Vienas tokių – spalvingos raštuotos tamprės su kiek platesne apatine dalimi.

Nuotrauka viduryje: švarkas – iš „Mados taško“, 59,99 Eur, kelnės – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 25,99 Eur, marškinėliai – iš „New Yorker“, 6,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 14,99 Eur.

Klasikinio kostiumo, tinkančio jūsų figūrai, deriniai aktualūs jau ne vieną sezoną. O šį pavasarį patartina investuoti į ryškesnių atspalvių kelnių kostiumą ir derinti jį su trumpesniais marškinėliais, plonesnio mezgimo liemenėmis, sportiniais elementais, net šlepetėmis per pirštą ar ekspresyviomis spalvingų geometrinių ar abstrakčių raštų palaidinėmis.

Nuotrauka kairėje: kelnių kostiumas – iš „DS Studio“, 125 Eur, palaidinė – iš „DS Studio“, 47 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur.

Mados tendencijose jaučiama ir mokyklinės uniformos bei preppy stiliaus apraiškų. Aktualūs polo stiliaus marškinėliai, Mary Jane tipo batai grubesne platforma, kardiganai su mokyklos uniformai būdingomis detalėmis.

Nuotrauka kairėje: marškiniai – iš „Jeans Fifty Five“, 39 Eur, megztinis – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 49,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 69,99 Eur.

Madingi ir kiti, žaismingesni raštuotų kardiganų ir megztinių variantai, kuriuos lengva derinti su turimais baziniais elementais. Pavasario pirkinių must have sąraše turėtų atsidurti ir spintos baze laikoma baikerių stiliaus striukė, kurios populiarumas ypač išaugo šį sezoną.

Nuotrauka kairėje: megztinis – iš „Jeans Fifty Five“, 42 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 49,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 69,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: palaidinė – iš „DS Studio“, 36 Eur, megztinis – iš „DS Studio“, 45 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, lietpaltis – iš „DS Studio“, 135 Eur.

Spalvingų stiliaus eksperimentų kartu su Saulės miestu!

Ilona
Įrašo autorė