Madingi paltai rudens sezonui

Auksinis rudens laikotarpis skaičiuoja paskutines dienas, tad dabar pats metas pasirūpinti kokybišku, stilingu, tinkamo silueto paltu, kuris, neabejotinai, yra viena svarbiausių šaltojo sezono investicijų. Nežiūrėkite atmestinai į palto paieškas, nes paltas pirmasis patrauks aplinkinių žvilgsnius, kai sparčiu žingsniu keliausite užkariauti dar vienos dienos.

Šį sezoną pirmuoju smuiku griežia langelių raštas, tad ir languotas paltas bus madingas pasirinkimas. Drabužius lengviau suderinsite pasirinkusios neutralių atspalvių skalę: rusvi, karamelės, smėlio, balintos kavos, žemės tonai, pilkšvi ir rūdžių atspalviai labai madingi šiuo metu.Derinys kairėje: bluzonas – iš „Takko Fashion“, 15,66 Eur, kelnės – iš „New Yorker“, 24,99 Eur, paltas – iš „Takko Fashion“, 49,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 34,99 Eur.

Norinčioms maksimalaus jaukumo vertėtų atkreipti dėmesį į kone kulkšnis siekiančius ilgus paltus. Dramatišką efektą suteikiantis maksi ilgis – svarbi šio sezono paltų ypatybė.

Derinys kairėje: golfas – iš „New Yorker“, 12,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, paltas – iš „Sidono“, 65 Eur, rankinė – iš „Fame“, 69,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 89,99 Eur.

Vienas madingiausių šio rudens pasirinkimų – marškinių ir palto derinys, vadinamas shacket. Šio modelio paltas, užvaldęs visą gatvės stilių, tiks prie daugelio kasdienių įvaizdžių.

Derinys kairėje: megztinis – iš „Lindex“, 49,99 Eur, paltas – iš „Lindex“, 99,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 19,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 39,90 Eur.

Jei nesivaikote naujausių mados tendencijų ir esate ištikima klasikai, tada klasikinio modelio, smėlio spalvos paltas bus ilgalaikė investicija ne vienam sezonui.

Derinys kairėje: suknelė – iš „Lindex“, 69,99 Eur, paltas – „In Style“, 124,90 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 34,99 Eur.

Rudeniui įgavus pagreitį rinkitės ne tik jaukius paltus iš vilnos ar kašmyro, bet ir aktualius dirbtinio kailio ar pliušo oversized modelius. Vadinamieji teddy bear tipo paltai mados pike atsidūrė jau prieš kelis sezonus.

Derinys kairėje: suknelė – iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur, paltas – iš „New Yorker“, 49,99 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 39,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „New Yorker“, 3,99 Eur.

Na, o jei ilgi modeliai nežavi, rinkitės madingus sherpa jacket stiliaus puspalčius. Jaukios avikailio detalės grįžta į madingųjų gretas, tad minkštas puspaltis bus tikras trofėjus rudens garderobe. 

Derinys kairėje: puspaltis – iš „New Yorker“, 34,99 Eur, megztinis – iš „Lindex“, 49,99 Eur, sijonas – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, diržas – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur.

Jaukių pasivaikščiojimų kartu su ištikimiausiu rudens palydovu – stilingu paltu! Iki!

 

Ilona
Įrašo autorė