Kokius akinius nuo saulės rinksimės šį sezoną?

Akiniai nuo saulės jau seniai tapo neatsiejama madingo moters įvaizdžio dalimi – jie suteikia rafinuotumo, išbaigtumo, netgi truputį paslapties kuriamam stiliui. Neverta pamiršti ir akinių nuo saulės funkcionalumo –  pavasario saulė dažnai lepina ryškesniais spinduliais, o juk nė viena nenorime, kad aplink akis susiformuotų nepageidaujamos raukšlelės.

Dizaineriai nuolat varijuoja rėmelių spalvomis, geometrija bei stiklų tvirtinimo būdais, tad 2020 metų kolekcijose tikrai netrūksta išskirtinio dekoro ir futuristinio dizaino elementų. Apstu stilingų pasirinkimų ir klasikos gerbėjams.

Akinių formos

Šio šiltojo sezono metu rėmelių formoms nėra taikomi dideli suvaržymai, nes madingi tiek griežtesni stačiakampio, kvadratiniai ar net trikampiai rėmeliai, tiek ir apvalios, ovalios ar futuristinės filmo „Matrica“ įkvėptos akinių rėmelių formos. Moteriškumui pabrėžti tiks vis dar aktualūs „katės“ formos akiniai.

Renkantis madingus apvalius akinius reiktų būti kiek atidesnėms – tokia rėmelių forma netiks masyvesnio smakro ar plačių skruostikaulių savininkėms.

Aksesuarai kairėje – iš „Mados Taško“.

Klasikiniai modeliai

Black on black saulės akinių modeliai tiks ištikimiems klasikos gerbėjams. Klasikinės formos juodų rėmelių ir juodų stiklų tandemas akimirksniu suteiks kuriamiems įvaizdžiams fatališkumo.

Aksesuarai kairėje – iš parduotuvės „Mados Taško“.

Dar vienas bene populiariausias ir visuomet aktualus modelis – aviatoriai, kurie pasižymi savo universalumu, nes tinka daugeliui. Aviatorių stilinga forma neužgožia veido, o juodi modeliai laikomi unisex, nes tinka abiem lytims.

Jei norisi įdomesnio akcento klasikiniuose akinių modeliuose, tuomet rinkitės rėmelius su akcentuotu viršutiniu apvadu.

Aksesuarai ir marškinėliai kairėje – iš parduotuvės „Mados Taškas“.

Spalvoti stiklai

Kuomet papildote įvaizdį spalvotais akiniais nuo saulės, turite atminti, kad teks atsižvelgti ir į kitus įvaizdžio elementus, nes ryškesnis lęšių atspalvis diktuoja kiek pretenzingą nuotaiką, kurios negalite ignoruoti. Permatomi geltonos, rožinės ar melsvos spalvos akinių lęšiai suteiks žaismingumo, kurio taip norisi šiltuoju sezonu.

Aksesuarai kairėje – iš parduotuvės „Mados Taškas“.

Ombre efekto akinių stiklai

Naujasis sezonas atnešė pokyčių ne tik rėmelių formoms. Laipsniškai pereinančiu spalvų metodu nudažyti akinių lęšiai įgavo savotišką ombre efektą, kuomet matomas sklandus tamsių atspalvių perėjimas į permatomus tonus.

Aksesuarai ir sijonas dešinėje – iš parduotuvės „Mados Taškas“.

Madingi ir spalvoti variantai su spalvų perėjimais nuo mėlynos iki gelsvos, rausvos atspalvių.

Permatomi akinių rėmeliai

Skaidrūs rėmeliai suteikia novatoriškumo, o pasirinkusios klasikinę akinių formą, nesunkiai juos įliesite ir į klasikinius įvaizdžius.

Aksesuarai dešinėje – iš parduotuvės „Mados Taškas“.

Balti akinių rėmeliai

Akiniai su baltais rėmeliais akimirksniu taps akį traukiančiu įvaizdžio akcentu. Nuo pasirinktos akinių rėmelių formos priklausys kokią nuotaiką suteiksite savo įvaizdžiams. Lakoniška stačiakampio forma atrodys stilingai sportinių ir klasikinių stilių deriniuose, o „katės“ akinių forma suteiks retro atspalvį.

Aksesuarai ir palaidinė kairėje – iš parduotuvės „Mados Taškas“.

Vėžlio kiauto rašto akinių rėmeliai

Jau ne pirmą sezoną vėžlio kiauto rašto aksesuarai karaliauja šiltojo sezono topuose. Ne išimtis ir šis pavasaris – išskirtiniai rėmeliai puošė ne vieno modelio veidą naujausių kolekcijų pristatymuose. Dar vienas labai madingas šio sezono akcentas – akinių grandinės.

Aksesuarai ir kelnės kairėje – iš parduotuvės „Mados Taškas“.

Futuristiniai akinių rėmeliai

Dizaineriai nuolat ieško įkvėpimo įvairiuose srityse. Futuristines akinių rėmelių formas įkvėpė minėto filmo „Matrica“ veikėjų įvaizdžiai, o masyvūs, perregimų lęšių akiniai su ryškiais rėmeliais buvo inspiruoti žiemos sporto aprangos.

Kad ir kokie mados vėjai vyrautų naujausiose kolekcijose, vis tik nepamirškite atsižvelgti į savo veido formą ir kuriamą stilių, juk akiniai turi tikti būtent jums! Stilingų pasirinkimų!

Daugiau stiliaus patarimų rasite ir „Facebook“ puslapyje „Stiliaus draugė“  https://www.facebook.com/stiliausdrauge/

Ilona
Įrašo autorė