Kaip sukurti prabangos įspūdį vilkint paprastus drabužius?

Kuri iš mūsų nenorėtų kasdien rengtis rafinuotais dizainerių rūbais ir atrodyti neprieškaištingai? Tačiau norėdama atrodyti prabangiai anaiptol neprivalote investuoti tik į brangius drabužius. Esmė ir tikroji prabanga slypi detalėse, o ne žymiuose logotipuose. Tad pasidalinsiu keliais patarimais, kurie padės įnešti rafinuotumo ir prabangos į kasdienius derinius.

Skirkite dėmesį detalėms

Dažnai drabužių kokybę išduoda detalės – atkreipkite dėmesį į furnitūrą. Kartais sunku patikėti, kaip kardinaliai pasikeičia drabužio išvaizda vos pakeitus sagas! Jei perkate raštuotus drabužius, būtinai pasižiūrėkite, ar raštas sutampa ties siūlėmis – tokios, iš pirmo žvilgsnio, nežymios smulkmenos duoda esminį skirtumą galutiniam rezultatui.

Nuotraukoje kairėje nesutampantis audinio raštas ties siūlėmis gadina bendrą vaizdą

Pasitelkite monochrominius įvaizdžius

Monochrominiai įvaizdžiai jau ilgą laiką nesitraukia iš mados olimpo ir ne veltui, nes panašaus spalvinio tono rūbų derinimas akimirksniu sukuria prabangos įspūdį ir visai nesvarbu kokį spalvinį toną užduosite savo įvaizdžiui. Madingieji kelnių kostiumai – puikus būdas akimirksniu sukurti elegantišką, monochrominį įvaizdį.

 Skirkite dėmesį faktūriniams deriniams

Tokie audiniai kaip žakardas ar tvidas visuomet suteikia rafinuotumo deriniams, ir net jei visi kiti derinio elementai yra elementari drabužinės bazė, toks įvaizdis vis tiek atrodo prabangiai.

Derinys dešinėje: džinsai, švarkas „Jeans Fifty Five“, rankinė „Deichmann“.

 Pasinaudokite siuvėjos paslaugomis

Apsipirkdamos masiniame segmente atidžiai įvertinkite, kaip rūbas tinka jūsų figūrai – pasirinkite tinkamą dydį, o prireikus nepatingėkite pasinaudoti siuvėjos paslaugomis, kuri pataisys ir pritaikys rūbą būtent jūsų formoms. Geras drabužio sukirpimas ir tinkamas siluetas – esminiai dalykai, kuriuos reikia įvertinti perkant naujus drabužius.

 Mažiau yra daugiau

Įvairios drabužių dekoracijos (siuvinėjimai, blizgučiai) iš tiesų patraukia dėmesį, tačiau tai ne pats geriausias pasirinkimas kuriant prabangų įvaizdį. Verčiau skirkite dėmesį įdomesniems siluetams – pavyzdžiui išraiškingų pūstų, šiuo metu labai madingų rankovių palaidinė, net ir be gausybės papildomų detalių atrodo puošniai.

Derinys viduryje: palaidinė „Jeans Fifty Five“, kelnės „New Yorker“, rankinė „Mados Taškas“, diržas „Lindex“.

Formą palaikanti rankinė ir kokybiška avalynė

Nors ateinantis sezonas į madą grąžins dideles, talpias, formos nepalaikančias rankines (XXL tote bags), norint suteikti įvaizdžiui prabangos verčiau teikti pirmenybę vidutinio dydžio, formą palaikančiai rankinei. Pirkdamos avalynę venkite nereikalingų detalių – visi papildomi dirželiai, kniedės, blizgučiai suteikia nepageidaujamo kičo įspūdį.

 Neutralių atspalvių paletė

Neutralūs atspalviai tokie kaip kreminė, balta, juoda, rusvos, pilkos ar kiti švelnūs pasteliniai tonai ne tik puikiai dera tarpusavyje, bet ir sukuria harmoningus, rafinuotus drabužių derinius.

Derinys viduryje: švarkas, rankinė „Monton“, kelnės „New Yorker“, akiniai „Mados Taškas“.

Sukurkite tvirtą drabužinės pagrindą

Ieškoti tinkamo sukirpimo kelnių ar paprastų baltų marškinėlių nėra pats įdomiausias užsiėmimas, bet kokybiški, tinkamai figūrai parinkti baziniai drabužiai padeda išvengti didelio galvos skausmo kas rytą dėliojantis savo būsimos dienos įvaizdį. Rinkdamasi klasikinius marškinius ar trikotažinius marškinėlius pirmenybę teikite laisvesnio kirpimo modeliams.

 Rinkitės vienspalvius arba klasikinio rašto drabužius

Vienspalviai deriniai visuomet atrodo prašmatniau, tačiau jei norite įnešti į garderobą raštuotų elementų, investuokite į klasikinius, visuomet madingus raštus – nekontrastingų spalvų languotus arba šį sezoną labai madingus vadinamąjį houndstooth arba kitaip skaliko dantų rašto drabužius. Šie raštai aktualūs išlieka visuomet, nes tai nemari klasika.

Derinys viduryje“ megztinis „Marli Woman“, kelnės „Mados Taškas“.

 Minimalus aksesuarų kiekis

Neapsikraukite aksesuarais, pasirinkite minimalistinius papuošalus, venkite akis rėžiančių blizgučių ar deimantus primenančių pigių padirbinių. Šiuo atveju galioja auksinė taisyklė: mažiau yra daugiau.

 Skirkite dėmesio audiniams

Įveskite į garderobą elementų iš odos, medvilnės, lino. Šiuolaikinė drabužių pramonė taip ištobulėjo, kad net daug investicijų nereikalaujantys dirbtinės odos drabužiai atrodo brangiai.

Derinys viduryje: suknelė „Jeans Fifty Five“, rankinė „Lagaminai“, batai „Deichmann“.

Galiausiai verta atminti, kad kiekvienam įvaizdžiui išbaigtumo suteiks natūraliai atrodantis kasdienis makiažas ir tvarkingas klasikinių spalvų manikiūras. Stilingų jums eksperimentų! IKI!

 

 

 

 

 

Ilona
Įrašo autorė