Kaip stilingai ir jaukiai vilkėti sijonus šaltuoju sezonu?

Plisuoti, satininiai, jaukūs megzti ar odiniai, raštuoti ar vienspalviai – šį šaltąjį sezoną madingi įvairių formų sijonai, kurie yra neatsiejama moteriškojo garderobo dalis. Dažnai skubėdamos ryte esame linkusios prigriebti numylėtus džinsus ar kelnes, tačiau šįkart noriu paskatinti atsigręžti į savo moterišką prigimtį ir nepabijoti sijonų, su kuriais net ir šaltuoju sezonu galima jaustis jaukiai ir, žinoma, stilingai.

Šį sezoną ypač madingi ilgaauliai, kiek apsmukusio silueto batai, kurie puikiai pasitarnauja deriniuose su sijonais ir galiu patikinti, kad suteikia taip trokštamo jaukumo.

Nors žiemos metu esame linkusios prioritetą teikti tamsesnių, sodresnių atspalvių paletei, vis tik nenusigręžkite nuo baltos tonų. Prabangos nata dvelkiantys šviesūs monochrominiai įvaizdžiai iškart suteikia išskirtinumo.

Lengvi satino sijonai, šmėžuojantys pirmosiose pavasario kolekcijose, puikiai tiks ir šiuo šaltesniu laikotarpiu – jaukiems deriniams sukurti pasitelkite megztinius su vilna. Grubi avalynė pasitarnaus kasdieniuose įvaizdžiuose.

Derinys viduryje: drabužiai – iš „Lindex“, batai – iš „Deichmann“, rankinė – iš „Daniele Donati“.

Ateinantį sezoną plisuoti audiniai bus populiariausių viršūnėje, tad plisuotas midi ilgio sijonas vis dar išlieka aktualus. Norėdamos sukurti novatorišką įvaizdį pasitelkite siluetų žaismą – derinkite sijoną su ilgu, laisvu džemperiu ar megztiniu, pasitelkite oversized ar madinguosius odinius švarkus, kuriuos galite sujuosti diržu. Ieškodamos madingo megztinio atkreipkite dėmesį į vintažinių raštų variantus, taip pat sportinio stiliaus polo tipo modelius su užtrauktuku ties kaklu.

Derinys kairėje: sijonas – iš „Fame“, golfas, beretė – iš „Lindex“, švarkas – iš „New Yorker“, batai – iš „Deichmann“.

Plisuoti sijonai labai universalūs, tad pasitelkusios skirtingus aksesuarus ir kitus derinio elementus galėsite akimirksniu pritaikyti sijoną skirtingoms progoms. Madingieji flanelės marškinius primenantys shacket tipo švarkai, derinami su plisuotu sijonu sukurs neįpareigojantį, kasdienai tinkantį įvaizdį, o vakariniams deriniams puikiai pasitarnaus puošniai atrodantis megztukas su pūstomis rankovėmis iš organzos.

Derinys dešinėje: visi rūbai – iš „Mados Taškas“, batai – iš „Deichmann“.

Norėdamos sukurti stilingus įvaizdžius su plisuotais sijonais neįdedant titaniškų pastangų, pasitelkite monochromijos galią. Kiek įnoringa šių metų spalva – klasikinė mėlyna – monochrominiuose deriniuose atrodo ypač skoningai. Toks įvaizdis neabejotinai suteikia pasitikėjimo savimi įspūdį.

Odos karaliavimas šį sezoną negali būti nepastebėtas, tad odinis midi ilgio sijonas vienas iš favoritų ir mano šaltojo sezono garderobe. Odinis sijonas puikiai tiks ir biure, kuriame negalioja itin griežtas aprangos kodas. Sluoksniavimas suteiks ne tik jaukumo, bet ir papildomo stilingumo – golfas ir klasikiniai marškiniai – tai gatvės stileivų itin pamėgtas tandemas.

Derinys viduryje: golfas, marškiniai – iš „In Style“, sijonas – iš „Mados Taškas“, batai – iš „Deichmann“.

Kiek žaismingiau atrodo raštuotų sijonų deriniai. Rinkdamasi gyvūnų raštus atkreipkite dėmesį ne tik į natūralių spalvų variantus – netradiciniai spalviniai sprendimai, kuomet gyvūnų raštas atsiduria gamtai neįprastų spalvų fone, atrodo iš tiesų šviežiai ir patraukia dėmesį.

Derinys viduryje: visi rūbai ir aksesuarai – iš  „Lindex“, batai – iš „Deichmann“.

Nelaukite pavasario ir vilkėkite sijonus jau dabar. Nuostabių variantų apstu, tad keiskite derinio elementus ir tas pats sijonas pasitarnaus tiek jaukiuose įvaizdžiuose dabar, tiek ir laikotarpiu, kuomet termometro stulpelis ims kilti aukštyn. Stilingų jums pasirinkimų!

 

Ilona
Įrašo autorė