Kaip puoselėti plaukų ir odos grožį šaltuoju sezonu?

Plaukų ir odos grožis svarbus visais metų laikais, tačiau būtent šaltuoju metų laiku mūsų grožiui tenka didžiausi išbandymai, nes atvėsus orams ir prasidėjus šildymo sezonui patiriame didelių temperatūrų pokyčių, neigiamai veikiančių mūsų odą ir plaukus. O kur dar palikti praėjusios vasaros pėdsakai – saulės nualinti plaukai, išsausėjusi ir pigmentinėmis dėmelėmis paženklinta veido oda… 

Tamsėjantys rudens vakarai įneša į kasdienybę daugiau sėslumo, turime daugiau laiko įvairioms procedūroms, kurioms žmogaus kūnas yra imliausias būtent rudenį.

Dabar pats tinkamiausias metas į kasdienę veido odos priežiūros rutiną įtraukti skaistinamus ir papildomai drėkinančius serumus su hialurono rūgštimi bei vitaminu C. Šis vitaminas itin skaistina ir glotnina odą, mažina pigmentines dėmeles, kurios dažną mūsų aplanko po malonių saulės vonių. Dar vienas stiprus ir naudingas komponentas serumuose – retinolis, mažinantis mimikos raukšleles ir matomus fotosenėjimo požymius. Nors saulė šaltuoju sezonu mus lepina rečiau, vis tik naudodamos minėtus serumus ir norėdamos maksimalaus rezultato, nepamirškite patikimos apsaugos nuo saulės.

1. Greitai įsigeriantis apsauginis kremas nuo saulės – iš „Douglas“, 12,99 Eur./ 2. Stangrinamasis veido serumas su hialuronu ir retinoliu – iš „Douglas“, 69,95 Eur./ 3. Skaistinamasis veido serumas, suteikiantis spindesio; su hialuronu ir vitaminu C – iš „Douglas“, 69,95 Eur./ 4. Dekoratyvinė lėkštė – iš „Pepco“, 5 Eur./ 5. Kaklo aksesuaras – iš „Lindex“, 12,99 Eur./ 6. Stalo kilimėlis – iš „Pepco“, 1 Eur.

Daugelis moterų jau spėjo pamėgti kompanijos „The Ordinary“ kosmetiką. Įspūdingi ingredientai veikia išties efektyviai, o kaina priverčia aikčioti – gaminiai prieinami daugeliui ir kainuoja keliskart pigiau nei panašūs kitų prekių ženklų gaminiai. Kai kurių „The Ordinary“ gaminių galite įsigyti iškart fizinėje „Douglas“ parduotuvėje, kitų patogu užsisakyti internetinėje „Douglas“ parduotuvėje padedant konsultantėms. Gaminiai į „Douglas“ parduotuvę pristatomi per keletą dienų. 

Pati labai mėgstu šią kosmetiką, o vieni mano mėgstamiausiųjų – niacinamido ir cinko serumas bei daugelio mėgstamas rūgštinis šveitiklis AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution, kuris dėl intensyvios raudonos spalvos kartais vadinamas „buteliuku kraujo“. Tiesa, dar tik pradedančioms draugauti su rūgštine kosmetika patarčiau pradėti nuo mažesnę rūgštinę koncentraciją turinčių gaminių, kad nesudirgintumėte odos.

1.Vitamino C suspensija – iš „Douglas“, 6,99 Eur./2. Askorbo rūgšties ir alfa arbutino serumas – iš „Douglas“. 10,99 Eur./ 3. Matriksilo koncentratas, mažinantis statines ir dinamines veido raukšles – iš „Douglas“, 12,99 Eur./ 4. Niacinamido ir cinko koncentratas, skirtas mažinti veido odos poroms, reguliuojantis riebalų gamybą – iš „Douglas“, 6,99 Eur./ 5. Rūgštinis šveičiamasis veido tirpalas – iš „Douglas“, 8,49 Eur./ 6. Dėžutė – iš „Pepco“, 4,99 Eur./7. Stalo padėkliukas – iš „Pepco“, 1 Eur.

Be minėtų serumų, nepamirškite gyvybiškai svarbaus odos drėkinimo ir maitinimo – tik šaltuoju sezonu rinkitės tirštesnės konsistencijos kremus su natūraliais aliejais ir vitaminais.

Gražūs plaukai tarsi karūna, su kuria mes išeiname užkariauti pasaulio kiekvieną dieną. Šaltuoju sezonu plaukai patiria tikrą stresą, neretai lūžinėja ir išsausėja, tad juos būtina palepinti maitinančiomis kaukėmis, serumais ar nenuplaunamais kondicionieriais.

1.Sausų ir pažeistų plaukų kaukė su argano aliejumi – iš „Eurokos“, 15,30 Eur./ 2. Dvifazis purškiamas kondicionierius – iš „Eurokos“, 15,30 Eur./ 3. Pažeistų plaukų serumas – iš „Eurokos“, 9,49 Eur./ 4. Dekoracija – iš „Pepco“, 4 Eur./5. Stalo padėkliukas – iš „Pepco“, 1 Eur.

Šaltas oras – bene didžiausias plaukų priešas. Šaltis skatina kraujagyslių susitraukimą ir stabdo kraujo pratekėjimą, todėl galvos oda ir plaukai negauna pakankamai maistinių medžiagų. Laikui bėgant plaukai nusilpsta ir dažnai pradeda slinkti, todėl neleiskite šiam nemaloniam procesui įsibėgėti – į pagalbą pasitelkite slinkimą stabdančius serumus ir vitaminų kompleksus.

1.Plaukus tankinantis multipeptidų serumas „The Ordinary“ – iš „Douglas“, 19,49 Eur./2. Bioesencinis kompleksas nuo plaukų slinkimo „5-Alf O‘Rising“, 12 ampulių – iš „Douglas“, 62,95 Eur./3. Aromatinė žvakė – iš „Pepco“, 2,49 Eur.

Veido odą ir plaukus porą kartų per savaitę intensyviai drėkinkite kaukėmis. Kiekvienoje kosmetinėje pravartu turėti ir maitinančią apsaugą lūpoms, kad apsaugotumėte itin ploną ir jautrią lūpų odą. 

1.Maitinamoji stiprinamoji sausų, lūžinėjančių plaukų kaukė „Collistar“ – iš „Douglas“, 24,95 Eur./2. Atkuriamosios, drėkinamosios lakštinės veido kaukės – iš „Eurokos“, 6,95 Eur./3. Intensyviai drėkinantis lūpų eliksyras su argano aliejumi – iš „Douglas“, 22,95 Eur.

Išnaudokite ilgus rudens vakarus prasmingai ir skirkite daugiau laiko savo grožiui puoselėti. Iki!

Ilona
Įrašo autorė