KĄ IR KAIP PIRKTI PER IŠPARDAVIMUS?

Saulės mieste prasideda didieji išpardavimai. Daugybė drabužių, batų ir aksesuarų vilioja itin patraukliomis kainomis. Pradėjau galvoti: ir kas visa tai išperka? Juk vienai moteriai nereikia dešimties panašių palaidiniųsmiley. O gal mintyse guodžiamės: “Ai, susinešios, juk tokia maža kaina?” Paskui kabo nė karto nevilkėta palaidinė tolimiausiame spintos kampe, nes neturime žalio supratimo, su kuo ją derinti arba nebeatrodo ji jau tokia nuostabi.

isp1

Štai keletas patarimų, kaip protingai pasinaudoti išpardavimais, kad pirkiniai būtų maksimaliai naudingi, o parduotuvėje praleistas laikas efektyvus. Pirkdamos pagalvokite:

1. Ar Jums ir Jūsų figūrai tinka drabužio spalva, dydis, siluetas, funkcinė paskirtis?

2. Ar verta pirkti ultra madingus drabužius, kurie madingi tebus vos keletą mėnesių?

3. Ar prie norimo įsigyti drabužio galite priderinti bent 3-5 daiktus iš turimo garderobo?

4. Ar įsigyjami drabužiai tarnaus bent 2, o, geriausia, 4 sezonus?

5. Ar pirkčiau šį daiktą, net jei jo kaina būtų dvigubai didesnė?

Per išpardavimus svarbiausia – neprisipirkti nereikalingų daiktų. Nesuklysite, įsigydamos bazinius drabužius, kurie sudaro kiekvienos moters garderobo pagrindą ir yra nesunkiai suderinami. Pateikiu keletą bazinio garderobo elementų pavyzdžių, kuriuos visada verta įsigyti:

Šalikas. Vienspalvis, didelis šalikas sušildys ir kitą sezoną.

isp2

Marškiniai. Turiu galvoje klasikinius baltus marškinius, apie kurių universalumą jau esu rašiusi.

isp3

Švarkas. Per išpardavimus verta pasidairyti ir klasikinio švarko, nes jam sezonai negalioja. Ir išbandykite ne tik juodą spalvąsmiley.

isp4

Skinny džinsai. Aptempti džinsai – puiki ir ilgalaikė investicija. O jei per išpardavimą rasite tamsiai mėlynus klasikinius, būkite tikra – esate laimės kūdikissmiley.

isp5

Klasikiniai aulinukai storu kulnu. Patikėkite, kartais per išpardavimus būna ir jų. Ypač patogūs ir tinka praktiškai su viskuo. Jei pamatysite – stverkite kaip karštas bandeles!

isp6

Paltas. Jei ieškote klasikinio vilnos palto, tai būtų nuodėmė nepasinaudoti išpardavimo nuolaidomis!

isp7

Odinės tamprės. Nepamainomas daiktas šaltąjį sezoną, nes galėsite drąsiai vilkėti visus megztinius ir nesibaiminti apveltų drabužių, tad jei netyčia aptikote, griebkite nedvejodamos!

isp8

Džinsiniai marškiniai. Tai nuostabus drabužis, tinka praktiškai su viskuo, o, svarbiausia, visada madingas. Džinsinius marškinius naudokite kaip švarkelį, sluoksniuokite po megztiniu ar liemene.

isp10

Suderinusios džinsinius marškinius su puošnesniu sijonu ir aksesuarais, turėsite puikų vakarinį ansamblį. Nežinau nė vienos priežasties, kodėl jie neturėtų atsidurti Jūsų spintojesmiley.

isp11

Pirkdama bazinius drabužius, renkuosi juos aukštesnės kokybės, neutralių spalvų (ruda, mėlyna, juoda, smėlio ar pilka) – juk tarnaus ne vieną sezoną, brangesnių prekės ženklų, kurių galbūt nevisada galiu sau leisti įsigyti už įprastą kainą. Kai noriu iš esmės atnaujinti savo garderobą, tai darau po spintos revizijos (pažadu patarimų apie tai ateityjesmiley).Tada tikrai žinau, kokių daiktų trūksta (sąrašiukas – puiki išeitissmiley).

isp12

Belieka patogiai apsirengti, kad būtų lengva matuotis. Čiupkite draugę už parankės ir pirmyn siaubti parduotuves! Aš, jei neturiu šalia profesionalios pagalbininkės, einu apsipirkti viena – kartais taip ramiau galiu apgalvoti pirkiniussmiley. Sėkmės didžiuosiuose Saulės miesto išpardavimuose – LIUX dienose! Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: