Ką ir kaip pirkti per išpardavimus?

Išpardavimai jau kaip reikiant įsisiūbuoja, ir akys tiesiog raibsta nuo pasiūlos parduotuvių lentynose. Vis tik pirkti reikėtų apgalvotai, nes didelės nuolaidos visada kelia pavojų apsipirkti neracionaliai. 

Svarbiausia taisyklė perkant per išpardavimus – pirkti tik tuos daiktus, kuriuos norėtumėte įsigyti ir be nuolaidos. Per išpardavimus visada pravartu pasidairyti kokybiškų bazinių drabužinės elementų – džinsų, klasikinio palto ar švarko, neutralaus modelio striukės, kuri bus aktuali bent keletą ateinančių sezonų, kokybiškų batų.Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „New Yorker“, 4,99 Eur, švarkas – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 34,99 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 14,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 24,49 Eur. Nuotrauka dešinėje: bliuzonas – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, paltas – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, rankinė – iš „Danijos“, 79,99 Eur, kelnės – iš „New Yorker“, 4,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 74,99 Eur.

Norint, kad apsipirkimas per išpardavimus atneštų naudą jūsų spintai ir teiktų maksimalų pasitenkinimą, pravartu iš anksto apgalvoti potencialius pirkinius. Patartina susidaryti ir pirkinių sąrašą. Iš patirties galiu pasakyti, kad norint susidaryti aiškesnį vaizdą apie tai, ko reikia jūsų spintai, pravartu kruopščiai peržiūrėti drabužinę.

Nuotrauka kairėje: megztinis – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 20 Eur, striukė – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 14,99 Eur, batai – iš „Salamander“, 179,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: marškiniai – iš „Sinsay“, 5,99 Eur, liemenė – iš „Lindex“, 17,50 Eur, tamprės – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 4,99 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Takko Fashion“, 3,99 Eur, sniego batai – iš „Danijos“, 59,99 Eur.

Nepatartina pirkti daikto, jei neturite idėjos, su kuo jį planuotumėte derinti. Toks neapgalvotas pirkinys arba atsidurs spintos kampe, arba taps dingstimi įsigyti papildomų daiktų, kurie padėtų sukurti norimą įvaizdį. Tad verčiau jau matuodamosi pamėginkite įsivaizduoti 3–5 galimus derinimo variantus. 

Nuotrauka kairėje: švarkas – iš „Takko Fashion“, 29,99 Eur, megztinis – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, kelnės – iš „Sinsay“, 9,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, rankinė – iš „Danijos“, 79,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 24,99 Eur.

Atsargiai pirkite ir itin madingus daiktus, kurie gali greitai tapti nebeaktualūs. Geriausias būdas, padedantis apsispręsti dėl brangesnio pirkinio, – vadinamasis cost per wear arba, kitaip, kainos už vieną dėvėjimą paskaičiavimas. Tačiau, jei sekate mados pulsą, tuomet per išpardavimus galite atrasti ir madingų ateinančio sezono perliukų.

Nuotrauka kairėje: striukė – iš „Takko Fashion“, 39,99 Eur, megztinis – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, kelnės – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, batai – iš „Salamander“, 172,49 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: marškiniai – iš „Sinsay“, 5,99 Eur, megztinis – iš „Sinsay“, 10,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 34,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 74,99 Eur.

Dažnai per išpardavimus dėl palankios kainos esame linkę nuolaidžiauti ir pirkti daiktus nepaisydami netinkamo dydžio ar spalvos. Rezultatas – pilna spinta ir, rodos, nėra kuo apsirengti. Tad įsileiskite į spintą tik tuos daiktus, kurie jus labai džiugintų ir atskleistų gražiausius jūsų figūros niuansus.

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, kelnės – iš „Takko Fashion“, 14,99 Eur, striukė – iš „New Yorker“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Sinsay“, 7,99 Eur, kepurė – iš „New Yorker“, 2,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 24,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: striukė – iš „Sinsay“, 10,49 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 34,99 Eur, batai – iš „Salamander“, 172,49 Eur.

Per išpardavimus palanku pasidairyti ir kokybiško apatinio trikotažo, įvaizdį akimirksniu atnaujinančių aksesuarų ar visada praverčiančių pėdkelnių, kojinių.

Nuotrauka kairėje: liemenėlė – iš „Lindex“, 17,99 Eur, kelnaitės – iš „Lindex“, 5 Eur, kaklo aksesuaras – iš „Takko Fashion“, 3,99 Eur, pėdkelnės – iš „Lindex“, 2,40 Eur.

Keliaudamos šturmuoti išpardavimo vietas apsirenkite patogiai, kad matavimasis nebūtų našta. Parsinešusios daiktą namo neskubėkite jo padėti į spintą – pamėginkite pasimatuoti su turimais daiktais, sukurti galimų derinių. Kartais parduotuvėje turėta vizija nesutampa su realybe ir tenka nusivilti, todėl būtinai išsaugokite pirkimo čekius, kad ištikus panašiai situacijai turėtumėte galimybę prekę grąžinti. Stilingo apsipirkimo!

 

Ilona
Įrašo autorė