Jaukūs šaltojo sezono įvaizdžiai

coverKuomet rudenį paliekame užnugaryje ir krentantis termometro stulpelis nebyliai primena, kad metas pasirūpinti jaukiais įvaizdžiais, prasideda kasdienės stilingų derinių paieškos, neretai peraugančios į nemenką galvos skausmą. Dažnai tik išlipus iš lovos, rytinio tingulio pagauti norime kuo greičiau patekti į šilto nertinio glėbį ir per daug negalvojant žygiuoti savais reikalais. Tačiau šiandien mada nespraudžia į rėmus liepdama rinktis atrodyti stilingai ar jaustis patogiai ir jaukiai, todėl galime vienu šūviu nušauti du zuikius.

8

Paltas – ištikimas rudens palydovas, tačiau jis pasitarnaus ir žiemos metu, ypač kai orai negąsdins speigais ar reikės harmoningai užbaigti elegantiškus šventinius įvaizdžius. Norėdamos patikimos ilgalaikės investicijos rinkitės klasikinį palto kirpimą. Neapsiriksite pasirinkusios madinguosius languotus ar rusvų (camel coat) tonų modelius.

6Derinys viduryje: paltas Lindex, kelnės Jeans Fifty Five

Jaukiems įvaizdžiams sukurti taip pat pasitarnaus jau kelintą sezoną iš eilės mados podiumų neapleidžiantys, pliušinį meškutį primenantys Teddy Bear tipo paltai. Vėjuotu, žvarbiu oru šio tipo paltai nebus pats tinkamiausias pasirinkimas, tačiau jei netenka daug laiko praleisti lauke, tuomet neabejotinai rinkitės sau mieliausią pliušinio palto modelį, kurio pavidalą galėsite nuolat keisti su skirtingais diržais.

5Derinys viduryje: paltas, diržas Takko Fashion, batai Deichmann

Vienas aktualiausių šaltojo sezono rūbų – įvairaus tipo megztiniai ir golfai. Šiandieninė mada siūlo rinktis oversized tipo, standesnio pynimo modelius. Ypač madingi pūstų rankovių modeliai, puošti gyvūnų ar stambių pynių raštais. Minkšti ir purūs megztiniai visuomet atrodo puikiai derinami su įvairaus tipo oda. Blizgios vinilinės odos kelnės ar sijonai tiks drąsesniems įvaizdžiams.

2Derinys kairėje: drabužiai Jeans Fifty Five, batai Deichmann

Dažnai šaltuoju sezonu sijonus ir tuo labiau šortus padedame į atokiausią spintos kampelį, bet jei įvaizdžius papildysime madingaisiais ilgaauliais batais ir minėtaisiais oversized tipo jaukiais megztiniais, neabejotinai išgausime stilingus, akį traukiančius ir šildančius derinius. Norėdamos puoštis šortais nesirinkite trumpų, šlaunis aptempiančių variantų, verčiau rinkitės laisvesnio kirpimo modelius, siekiančius kelius.

3Derinys viduryje: megztinis Jeans Fifty Five, sijonas, diržas Takko Fashion, beretė Lindex, panašų paltą rasite parduotuvėje Fame

 Megztos suknelės ir kostiumėliai – vienas elegantiškiausių, jaukumą suteikiančių žiemos pasirinkimų. Pasirinkusios storesnes pėdkelnes ir ilgaaulius batus sukursite madingą įvaizdį akimirksniu.

4

Galiausiai, kuomet žiema įspraus į kampą, apsiginti nuo šaltų jos gniaužtų padės pūstos pūkinės striukės. Padidinti padded striukių modeliai – vienas madingiausių šio šaltojo sezono pasirinkimų. Pūstas striukes derinkite ne tik su laisvalaikio apranga – jos puikiai įsilies ir į klasikinius derinius, atstodamos klasikinį paltą.

1Derinys kairėje: striukė Monton, batai Deichmann

Ieškodamos jaukumo pasitelkite ir sluoksniavimą – kašmyrinis megztukas po mylimu švarku ar golfas, suderintas su suknele akimirksniu sušildys ir padės atrasti dar daugiau šaltajam sezonui tinkamų įvaizdžių!

 

Iki kitų susitikimų,

Jūsų Stiliaus Draugė

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: