Jaukūs šaltojo sezono įvaizdžiai

Kuomet rudenį paliekame užnugaryje ir krentantis termometro stulpelis nebyliai primena, kad metas pasirūpinti jaukiais įvaizdžiais, prasideda kasdienės stilingų derinių paieškos, neretai peraugančios į nemenką galvos skausmą. Dažnai tik išlipus iš lovos, rytinio tingulio pagauti norime kuo greičiau patekti į šilto nertinio glėbį ir per daug negalvojant žygiuoti savais reikalais. Tačiau šiandien mada nespraudžia į rėmus liepdama rinktis atrodyti stilingai ar jaustis patogiai ir jaukiai, todėl galime vienu šūviu nušauti du zuikius.

Paltas – ištikimas rudens palydovas, tačiau jis pasitarnaus ir žiemos metu, ypač kai orai negąsdins speigais ar reikės harmoningai užbaigti elegantiškus šventinius įvaizdžius. Norėdamos patikimos ilgalaikės investicijos rinkitės klasikinį palto kirpimą. Neapsiriksite pasirinkusios madinguosius languotus ar rusvų (camel coat) tonų modelius.

Derinys viduryje: paltas „Lindex“, kelnės „Jeans Fifty Five“.

Jaukiems įvaizdžiams sukurti taip pat pasitarnaus jau kelintą sezoną iš eilės mados podiumų neapleidžiantys, pliušinį meškutį primenantys Teddy Bear tipo paltai. Vėjuotu, žvarbiu oru šio tipo paltai nebus pats tinkamiausias pasirinkimas, tačiau jei netenka daug laiko praleisti lauke, tuomet neabejotinai rinkitės sau mieliausią pliušinio palto modelį, kurio pavidalą galėsite nuolat keisti su skirtingais diržais.

Derinys viduryje: paltas, diržas „Takko Fashion“, batai „Deichmann“.

Vienas aktualiausių šaltojo sezono rūbų – įvairaus tipo megztiniai ir golfai. Šiandieninė mada siūlo rinktis oversized tipo, standesnio pynimo modelius. Ypač madingi pūstų rankovių modeliai, puošti gyvūnų ar stambių pynių raštais. Minkšti ir purūs megztiniai visuomet atrodo puikiai derinami su įvairaus tipo oda. Blizgios vinilinės odos kelnės ar sijonai tiks drąsesniems įvaizdžiams.

Derinys kairėje: drabužiai „Jeans Fifty Five“, batai „Deichmann“.

Dažnai šaltuoju sezonu sijonus ir tuo labiau šortus padedame į atokiausią spintos kampelį, bet jei įvaizdžius papildysime madingaisiais ilgaauliais batais ir minėtaisiais oversized tipo jaukiais megztiniais, neabejotinai išgausime stilingus, akį traukiančius ir šildančius derinius. Norėdamos puoštis šortais nesirinkite trumpų, šlaunis aptempiančių variantų, verčiau rinkitės laisvesnio kirpimo modelius, siekiančius kelius.

Derinys viduryje: megztinis „Jeans Fifty Five“, sijonas, diržas „Takko Fashion“, beretė „Lindex“, paltas „Fame“.

Megztos suknelės ir kostiumėliai – vienas elegantiškiausių, jaukumą suteikiančių žiemos pasirinkimų. Pasirinkusios storesnes pėdkelnes ir ilgaaulius batus sukursite madingą įvaizdį akimirksniu.

Galiausiai, kuomet žiema įspraus į kampą, apsiginti nuo šaltų jos gniaužtų padės pūstos pūkinės striukės. Padidinti padded striukių modeliai – vienas madingiausių šio šaltojo sezono pasirinkimų. Pūstas striukes derinkite ne tik su laisvalaikio apranga – jos puikiai įsilies ir į klasikinius derinius, atstodamos klasikinį paltą.

Derinys kairėje: striukė „Monton“, batai „Deichmann“.

Ieškodamos jaukumo pasitelkite ir sluoksniavimą – kašmyrinis megztukas po mylimu švarku ar golfas, suderintas su suknele akimirksniu sušildys ir padės atrasti dar daugiau šaltajam sezonui tinkamų įvaizdžių! Iki kitų susitikimų!

 

Ilona
Įrašo autorė