Jaukūs megztiniai madingiems įvaizdžiams

Šaltesniam oro gūsiui pūstelėjus į nugarą norisi pajusti komfortą ir akimirksniu sušildantį jaukumą, tad minkštas megztinis tampa pirmu daiktu, kurio skubėdamos ryte siekiame iš savo spintos. 

Šis sezonas žada būti įdomus, tad nebijokite pasinerti į jaukius stiliaus žaidimus, sluoksniuokite kelis megztinius iš karto ar užsiriškite jaukų megztinį vietoj šaliko. Rinkitės didelius, storus, dekoruotus madingais kutais, klostėmis, išraiškingomis pynėmis, vintažiniais raštais išmegztus ar minimalistinio stiliaus megztinius.Madingus užsagstomus megztinius sluoksniuokite su viena geidžiamiausių šio sezono naujienų – palaidinėmis su vintažinio stiliaus apykaklėmis. Jei šis gana teatrališkas įvaizdis jums nepriimtinas kaip alternatyvą galite rinktis klasikinius marškinius.

Derinys viduryje: palaidinė – iš „Fame“, 20 Eur, megztinis – iš „Fame“, 29,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, akiniai – iš „Mados Taško“, 19,99 Eur.

Dar vienas madingas užsagstomų megztinių modelis – laisvesnio silueto variantas su V formos iškirpte. Jei iškirptė kiek per gili, po tokiu kardiganu galite dėvėti cami stiliaus palaidinę su petnešėlėmis ar klasikinius marškinius. 

Derinys viduryje: megztinis – iš „Takko Fashion“, 15,99 Eur, kelnės – iš „Takko Fashion“, 29,99 Eur, rankinė – iš „Fame“, 69,99 Eur, akiniai – iš „Fame“, 19,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 34,99 Eur.

Madingi ne tik vienspalviai kardiganų su V formos iškirpte modeliai – į savo garderobą galite įtraukti ir klasikinius modelius su rombais ar langeliais. Taip pat populiarūs ir ilgesni kardiganai, kuriuos šį sezoną madinga derinti tiek su trumpais, tiek ir su ilgesniais plisuotais sijonais.

Derinys kairėje: megztinis – iš „In Style“, 59 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 39,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 29,99 Eur. Derinys dešinėje: marškinėliai – iš „Fame“, 16,99 Eur, megztinis – iš „Jeans Fifty Five“, 38 Eur, sijonas – iš „Fame“, 34,99 Eur.

Raukiniai – labai madinga šio sezono detalė, kuri neaplenkė ir megztinių. Romantiškoms raukinių detalėms atsverti puikiai tiks grubesnio stiliaus batai.

Derinys kairėje: megztinis – iš „Jeans Fifty Five“, 32 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 39,99 Eur, paltas – iš „Lindex“, 99,99 Eur, rankinė – iš „Fame“, 69,99 Eur, batai – iš „New Yorker“, 34,99 Eur.

Dar vienas stilingas pasirinkimas – megztiniai su pynėmis. Nuostabiai atrodys neutralių žemės atspalvių deriniai, bet dar vienas populiarus šio sezono spalvinis sprendimas – rusvų ir melsvų atspalvių derinimas.

 

Derinys viduryje: megztinis – iš „Lindex“, 39,99 Eur, sijonas – iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur, batai – iš „FamClub“, 79,99 Eur, skrybėlė – iš „New Yorker“, 12,99 Eur.

Šį sezoną į madą sugrįžta klasika laikomas tvidas, tad ir tvidą primenantys megztiniai bus dar vienas geidžiamas mados mėgėjų šaltojo sezono garderobo atributas.

Derinys kairėje: megztinis – iš „Jeans Fifty Five“, 32 Eur, kulotės – iš „Fame“, 39,99 Eur, batai – iš „FamClub“, 79,99 Eur, rankinė – iš „Fame“, 69,99 Eur.

Linkiu atrasti jaukių įvaizdžių su nuostabiausiais šio sezono megztiniais!

 

 

 

Ilona
Įrašo autorė