Įvaizdžiai vasaros šventėms

Vasara ne tik išsvajotų atostogų, bet ir nuostabių švenčių metas. Artėjant šventei tenka nemenkai pasukti galvą dėl savo įvaizdžio. Dažnai moterys nebenori vienadienių įvaizdžių ir renkasi tokius drabužius, kurie būtų lengvai pritaikomi ir kitose situacijose. Net ir neįmantri suknelė ar kelnių kostiumas gali atrodyti pritrenkiančiai parinkus tinkamus aksesuarus, madingą avalynę. Planuodama šventinį įvaizdį iš anksto apgalvokite ir būsimą šukuoseną bei makiažą – kartais atrodo neįtikėtina, kokią milžinišką įtaką visam deriniui suteikia šie elementai.

Satino suknelė su petnešėlėmis – visuomet madinga klasika, atkeliavusi iš minimalistinį stilių šlovinančių dešimtojo dešimtmečio laikotarpio. Satino suknelę lengvai pritaikysite ir po šventės – derinkite ją su šlepetėmis, basutėmis, sportine avalyne, oversized klasikiniais ar džinsiniais švarkais. Dieniniams atostogų įvaizdžiams satino suknelės atrodys nuostabiai su lininiais marškiniais, pintais aksesuarais.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „Sunrise“, 59 Eur, švarkas – iš „In Style“, 69,90 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, akiniai – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, basutės – iš „Deichmann“, 14,99 Eur.

Pastaruoju metu neblėsta ir kelnių kostiumo populiarumas. Šį sezoną ypač madingi ryškesnių atspalvių kelnių kostiumai, kurie bus stilinga alternatyva nemėgstančioms suknelių. Elegantiškai atrodys platesnių kelnių modeliai.

Nuotrauka kairėje: kostiumas – iš „In Style“, 79,90 Eur, palaidinė – iš „Jeans Fifty Five“, 30 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 11 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 16,99 Eur, batai su grandine – iš „Deichmann“, 39,99 Eur.

Rinkdamosi šventinę aprangą visada atsižvelkite ir į šventės vietą. Gamtoje ar per krikštynas nuostabiai atrodys pastelinių spalvų, romantiško stiliaus suknelės, kurias, pakeitus aksesuarus ir avalynę, lengvai pritaikysite ir kasdieniams vasaros įvaizdžiams.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „One Dress“, 42,40 Eur, rankinė – iš „One Dress“, 24 Eur, basutės – iš „Deichmann“, 34,99 Eur. Nuotrauka viduryje: suknelė – iš „DS Studio“, 145 Eur, rankinė – iš „DS Studio“, 33 Eur, batai – iš „Deichmann“, 24,99 Eur.Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „Sunrise“, 75 Eur, švarkas – iš „Sunrise“, 35 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 16,99 Eur, basutės – iš „Deichmann“, 34,99 Eur.

Vienas saugiausių pasirinkimų ir klasikų klasika – maža juoda suknelė. Dramatišką efektą net vilkėdamos juodos spalvos suknelę sukursite su tiulio draperijomis.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „One Dress“, 36 Eur, rankinė – iš „One Dress“, 24 Eur. Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „DS Studio“, 145 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 16,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 24,49 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 13 Eur.

Šventiniams deriniams taip pat galima rinktis puošnesnės palaidinės ir kelnių kombinaciją. Plunksnos – madingas elementas, kuris akimirksniu suteikia puošnumo ir prabangos visam deriniui, tad neprašausite su platesnio silueto kelnėmis suderinusios palaidinę ar švarką su plunksnomis.

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „Jeans Fifty Five“, 58 Eur, kelnės – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, rankinė – iš „Jeans Fifty Five“, 39 Eur, auskarai – iš „Fashion Zone“, 15 Eur, batai – iš „Deichmann“, 34,99 Eur.

Dėmesį prikaustysite pasirinkusios madingus ryškių spalvų įvaizdžius. Drąsiausios gali derinti net kelis ryškius atspalvius viename derinyje. Stilingai atrodys ir monochrominė eilutė.

Nuotrauka kairėje: palaidinė – iš „Jeans Fifty Five“, 24 Eur, švarkas – iš „In Style“, 69,90 Eur, sijonas – iš „In Style“, 44,90 Eur, rankinė – iš „Jeans Fifty Five“, 39 Eur, basutės – iš „New Yorker“, 19,99 Eur. Nuotrauka dešinėje: suknelė – iš „New Yorker“, 24,99 Eur, švarkas – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 14,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 34,99 Eur.

Pasirinkusios uždarą avalynę deriniui suteiksite daugiau iškilmingumo, oficialumo nei su atviromis basutėmis. Dažna klaida – netinkamas rankinės pasirinkimas, kai rankinė yra per didelė ar pasenusio modelio. Užbaigdamos įvaizdžius preciziškai rinkitės ir aksesuarus – per daug aksesuarų gali padaryti „meškos paslaugą“. Venkite ir vienodos stilistikos rinkinių, pavyzdžiui, tokie pat auskarai, apyrankė ir kaklo papuošalas – tai jau nebemadinga.

Stilingų įvaizdžių ir įsimintinų vasaros švenčių!

Ilona
Įrašo autorė