Išpardavimų bumas! Kaip ir ką pirkti?

Palydint senuosius metus parduotuvių lentynas nugula geriausi šaltojo sezono išpardavimų pasiūlymai. Nors nuo pasirinkimų sukasi galva, neverta griebti visko iš eilės. Įvertinkite, ar būsimas pirkinys turi potencialo jūsų asmeninėje spintoje, ypač jei tai ne bazinis elementas, o kiek išskirtinesnis daiktas, kuriam derinti prireiks šiek tiek pastangų.

Dažna spintų problema – dublikatai. Atradusios vieną tinkamą drabužį dažnai net nepajuntame, kaip griebiame jo analogus, kurie tarpusavyje skiriasi vos viena kita, esmės nekeičiančia detale. Rezultatas – spintoje kaba daug panašių drabužių, su kuriais aplinkiniams visada atrodysite panašiai. Tad visada prieš apsipirkdamos atidžiai įvertinkite, ar jau neturite kažko panašaus. Galbūt verčiau įsigyti naujų aksesuarų, kurie daug greičiau atnaujintų pabodusius įvaizdžius. 

Nuotrauka kairėje: megztinis – iš „Takko Fashion“, 19,99 Eur, paltas – iš „Lindex“, 69,99 Eur, kelnės – iš „Takko Fashion“, 14,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 25 Eur, batai – iš „Deichmann“, 29,99 Eur.

Klasikinių siluetų, neutralių atspalvių modeliai būtini kiekvienoje spintoje, net jei ir propaguojate ryškesnį, išskirtinį stilių. Būtent ryškesni drabužiai skoningai atrodo derinami su pasyvesnio, neutralaus dizaino modeliais. Jei per išpardavimą pavyksta rasti kokybišką, klasikinį vilnonį paltą, tiesaus kirpimo džinsus, dirbtinės odos lietpaltį ar klasikinius vyriško stiliaus marškinius, pabandykite bent pasimatuoti, nes šie elementai bus lengvai derinami daug metų.

Nuotrauka kairėje: marškinėliai – iš „Lindex“, 20 Eur, kelnės – iš „Jeans Fifty Five“, 24 Eur, marškiniai – iš „Lindex“, 20 Eur, lietpaltis – iš „New Yorker“, 29,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 59,49 Eur.

Įvairūs kostiumai – dar vienas sėkmingas išpardavimo laimikis. Tiek laisvalaikiu, tiek ir dalykiniuose įvaizdžiuose lengvai pritaikysite klasikinius kelnių kostiumus, o šaltuoju sezonu nepakeičiami jaukūs megzti komplektai. Turbūt neverta kalbėti apie įvairių kostiumėlių universalumą – vilkėdami kostiumo dalis atskirai ir įnešdami skirtingų elementų į savo derinius kaskart stebinsite naujais įvaizdžiais, nors visas derinio pagrindas išliks tas pats.

Nuotrauka kairėje: vyšninis kardiganas – iš „Lindex“, 20,99 Eur, megztinis ant pečių – iš „Lindex“, 25 Eur, sijonas – iš „Lindex“, 15 Eur, paltas – iš „Lindex“, 104,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 129 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 15 Eur.

Atraskite savo mėgstamą stilių – vienoms tai patogumas su sportiniais elementais, kitoms – elegantiški, moteriški siluetai. Egzistuoja drabužių modeliai, kurie daugiau mažiau aktualūs kiekvieną sezoną, pritaikomi daugelyje įvairių stilių ir pelnytai dedikuojami spintos baze – tai neutralių atspalvių trikotažiniai marškinėliai, satininis sijonas, kokybiški vilnoniai megztiniai, klasikinio kirpimo platesnės kelnės ir pan. Jei dar neidentifikavote savo stiliaus, pamėginkite paieškoti įkvėpimo socialinėse platformose, mados namų kolekcijų pristatymuose ar tiesiog kurkite mylimų nuomonės formuotojų stiliumi paremtus įvaizdžius.

Nuotrauka kairėje: liemenė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, sijonas – iš „Jeans Fifty Five“, 22 Eur, palaidinė – iš „Lindex“, 20 Eur, rankinė – iš „Deichmann“, 20,99 Eur, batai – iš „Danijos“, 69,99 Eur.

Neutralūs baziniai drabužiai be pridėtinių detalių gali būti naudojami ne vieną sezoną – ar tai būtų džinsai, denimo marškiniai, ar pūsta striukė. Vis tik dažna spintų problema – ne drabužių trūkumas. Naujos tendencijos atneša naujų stilizavimo idėjų su tais pačiais, jau turimais elementais. Tad dažnai svarbu ne ką vilkime, o kaip. Sukurti įdomesnių įvaizdžių padės ne tik minėti aksesuarai, bet ir drabužių sluoksniavimas. Marškinėlių kraštas, kyšantis iš po bliuzono ar megztinio, įvairios kojinės, jaukus šalikas ar megztinis, užmestas ant pečių vietoj jo – tai tik keletas sluoksniavimo idėjų.

Nuotrauka kairėje: bliuzonas – iš „Jeans Fifty Five“, 35 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 41,99 Eur, striukė – iš „New Yorker“, 19,99 Eur, rankinė – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, balta palaidinė – iš „Lindex“, 20 Eur, batai – iš „Deichmann“, 29,99 Eur.

Dažnai net per žiemos išpardavimą galima rasti aktualių drabužių pavasariui, kuris netruks ateiti. Lengvos suknelės, baikeriško tipo dirbtinės odos striukės, klasikinis lietpaltis – tai tik keletas išpardavimo laimikių, kurie atėjus šiltajam sezonui bus graibstyte graibstomi naujose kolekcijose.

Nuotrauka kairėje: suknelė – iš „Lindex“, 25 Eur, striukė – iš „Jeans Fifty Five“, 52 Eur, megztinis – iš „New Yorker“, 9,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 29,99 Eur.

Didžiausias apsipirkimas prasideda jūsų spintoje – išnaudokite jau turimus drabužinės elementus. Turint laisvesnio laiko galima imti kurti derinius, o sugalvotas įvaizdžio idėjas išsisaugoti telefono kataloge – tai bus išsigelbėjimas skubiais rytais. Taip pat galite pasinaudoti įvairiomis virtualios spintos programėlėmis (Acloset, Whering, SOS style), kuriose galėsite matyti visą savo spintos turinį tiesiog telefone. Keletas šių įrankių padės ne tik naudingai šturmuoti išpardavimus, bet ir efektyviai išnaudoti jau turimą spintos turinį.

Sėkmingų pirkinių ir stilingų įvaizdžių!

 

Ilona
Įrašo autorė