Extreme šokių mokykla

Šokių mokykla EXTREME įsikūrusi Šiauliuose ir yra tarptautinės šokių mokyklos EXTREME filialas Lietuvoje, kurį 2005 metais atidarė ir jam iki šiol vadovauja Darius Marcinkus. Šokių mokykla pasižymi profesionaliais treneriais su didžiule patirtimi. Repeticijos – gausiu žinių srautu, puikia atmosfera, geromis treniruočių sąlygomis bei gera kompanija repeticijų metu.

Darbo laikas
Pirm.-Sekm.: 16-21 val.
Vieta išplanavime

EXTREME ir jos auklėtiniai yra daugybės čempionatų nugalėtojai arba prizininkai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje! Jie – įvairių projektų dalyviai, tokių kaip „Lietuvos talentai“, „Šok!“, „Muzikiniai apdovanojimai“. Mokyklos treneriai nuolat tobulinasi tarptautinėse šokių stovyklose, dalyvauja įvairiuose mokymuose, bei patys juos organizuoja. Nenustoja stebinti savo auklėtinių naujomis idėjomis ir galimybėmis. Kiekvienas čia atėjęs ras kažką, kas leis jaustis kaip namuose. EXTREME – tai didžiulė tarptautinė šeima, kuri kartu kovoja, džiaugiasi, kuria, keliauja, sunkiai dirba, linksminasi, leidžia laisvalaikį ir net verkia kartu. Čia galima rasti įvairaus amžiaus šokėjų grupių (vaikai priimami nuo 5 metų iki … kadangi yra ir suaugusiųjų grupė, kurioje nėra amžiaus limito, todėl kiekvienas čia ras sau vietą). Geriau vieną kartą pabandyti, nei šimtą kartų išgirsti. Visad visi yra laukiami. Visą informaciją galima sužinoti parašius arba paskambinus nurodytais kontaktais. Pirma repeticija nemokama, jums tereikia turėti sportinę aprangą ir gerą nuotaiką.

Extreme šokių mokyklos patalpose taip pat yra įsikūrę JOGA ORE

JOGA ORE – vis dar neįprasta ir visiškai kitokia jogos praktika, kurioje klasikine joga stipriai persipina su fiziniu lavinimu, pilatesu ir akrobatika. Ir žodis ORE čia ne šiaip sau – dalis treniruotės vyksta virš žemės, specialiai tam pritaikytose juostose. Tad nauji potyriai ir iššūkiai ne tik kūnui, bet ir protui yra garantuoti. Tiems kurie dar tik ruošiasi išbandyti, siūlau nusiteikti, jog bus visko –  juoko, ramybės, sporto, baimių, poilsio, nuovargio ir nuotykių. Susisekime tel. 8 655 26477.

 

Galerija