Dovanų idėjos 

 

Prieššventinis laikotarpis dažną mūsų verčia laužyti galvas, nes norisi pradžiuginti artimuosius apgalvotomis dovanomis. Didžiausia dovana, žinoma, yra buvimas kartu su mylimais žmonėmis, tačiau mielos smulkmenos visada sušildo širdį.

Vienos universaliausių ir naudingiausių dovanų yra valgomos smulkmenos – čia puikiai tiks gurmaniški užkandžiai, pikantiškos užtepėlės, įmantresni prieskoniai, kvapnūs aliejai, riešutai. Mėgstančiai gaminti mamai ar draugei galima paruošti rinkinį iš kvapnių prieskonių, pipirų malūnėlio, dailios lentelės. O idėjų naujiems eksperimentams virtuvėje suteiks įkvepianti receptų knyga.

Nuotrauka kairėje: knyga – iš „Vagos“, 21,10 Eur, persilado prieskoniai – iš „Arbatos, kavos, prieskonių“, 1,40 Eur/100 g, apelsininiai pipirai – iš „Arbatos, kavos, prieskonių“, 1,79 Eur/100 g, mentelė – iš „Medinukų kraitės“, 6 Eur, samtelis – iš „Arbatos, kavos, prieskonių“, 1 Eur, pipirų malūnėlis – iš „Arbatos, kavos, prieskonių“, nuo 7 Eur, drobinis maišelis – iš „Skruzdėlyno“, 2,95 Eur, indas su dangčiu – iš „Vagos“, 7,80 Eur. Nuotrauka dešinėje: drobinis maišelis – iš „Skruzdėlyno“, 2,95 Eur, šaukštelis – iš „Medinukų kraitės“, 1 Eur, užtepėlė – iš „Vynotekos“, 2,19 Eur, humusas – iš „Vynotekos“, 0,99 Eur, alyvuogės – iš „Vynotekos“, 1,79 Eur, dubenėlis – iš „Vagos“, 6,20 Eur, mentelė – iš „Medinukų kraitės“, 6 Eur.

Dovanos grožiui puoselėti – dar vienas šūvis tiesiai į dešimtuką! Pasilepinti padės įvairios veido ir plaukų kaukės, šventinių įvaizdžių sukursite spalvinga akių šešėlių palete, o kokybiškas plaukų šepetys, makiažo priemonės ar modernus plaukų džiovintuvas nudžiugins kiekvieną dailiosios lyties atstovę! 

Nuotrauka kairėje: plaukų kaukė – iš „Eurokos“, 5,99 Eur, veidrodis – iš „Skruzdėlyno“, 17,80 Eur, makiažo šepetėliai – iš „Eurokos“, nuo 8,49 Eur, makiažo kempinėlė – iš „Eurokos“, 6,49 Eur, miego kaukė – iš „Eurokos“, 5,99 Eur, smėlio laikrodis – iš „Skruzdėlyno“, 25,49 Eur, žvakė – iš „Skruzdėlyno“, 16,80 Eur, lėkštutė – iš „Top Shop“, 7 Eur. Nuotrauka dešinėje: akių šešėliai – iš „Eurokos“, 12,75 Eur, plaukų šepetys – iš „Vitrinos Pro“, 20,80 Eur, antakių želė – iš „Eurokos“, 8,62 Eur, plaukų džiovintuvas – iš „Vitrinos Pro“, 137 Eur.

Daugelis vertina praktiškas, lengvai pritaikomas dovanas, tad daugkartinis kavos puodelis, minkštos, jaukios šlepetės ar kvapni žvakė bus universalus pasirinkimas. Dovanos namams – dar viena maloni staigmena, kurią galima pasidovanoti netgi sau ar artimam žmogui, kurio skonį išties gerai pažįstate. Kokybiškas patalynės komplektas ar išraiškingų formų vaza tikrai nudžiugins namus puoselėti mėgstančias damas.

Nuotrauka kairėje: galvos formos vaza – iš „Skruzdėlyno“, 16,90 Eur, puodelis su lėkštute ir šaukšteliu – iš „Flosauros“, 17,60 Eur, patalynės komplektas – iš „Kurimos“, 79 Eur, žvakė – iš „Skruzdėlyno“, 19 Eur, gėlės šakelė – iš „Skruzdėlyno“, 2,60 Eur. Nuotrauka dešinėje: šlepetės – iš „Kurimos“, 18 Eur, daugkartinis puodelis – iš „Vagos“, 13,55 Eur, suvenyras – iš „Skruzdėlyno“, 19,98 Eur, dirbtinė eukalipto šakelė – iš „Skruzdėlyno“, 0,40 Eur.

Išrinkti dovaną vyrui kartais gali būti tikras išbandymas kiekvienai moteriai. Norisi išlikti originaliai, bet taip pat padovanoti kažką prasmingo ir naudingo. Vyriški aksesuarai puikiai tiks savo įvaizdį puoselėjantiems vyrams – stilingas kaklaraištis, kokybiškas diržas, jaukus šalikas ar solidus laikrodis suteiks šarmo asmeniniam stiliui. Nepamirškite ir kitų naudingų smulkmenų – stilinga gertuvė, įdomesnė peleninė, intriguojanti knyga, išskirtinio dizaino garso kolonėlė ar akį traukiantis mobilaus telefono dėklas privers nusišypsoti net išrankiausią vyrą.

Nuotrauka kairėje: knyga – iš „Vagos“, 15,25 Eur, juodas kaklaraištis – iš „Monton“, 5 Eur, mobilaus telefono dėklas – iš „Case4You“, 39,99 Eur, peleninė – iš „Skruzdėlyno“, 6,80 Eur, vyno atidarytuvas – iš „Skruzdėlyno“, 21,72 Eur. Nuotrauka dešinėje: garso kolonėlė – iš „Case4You“, 29,99 Eur, gertuvė – iš „Vagos“, 25 Eur, šalikas – iš „Monton“, 10,95 Eur, diržas – iš „Monton“, 17,95 Eur, pirštinės – iš „Monton“, 20,95 Eur, dekoratyvinis gaublys – iš „Skruzdėlyno“, 15,80 Eur.

Jei švenčių laukimo maratonas visai apsuko galvą ir nežinote, ką padovanoti, tuomet geriausias sprendimas – „Saulės Miesto“ dovanų kuponas, kuris atvers plačias galimybes norimą dovaną išsirinkti pačiam. Kartu su dovanų kuponu galite dovanoti aromatingą sojų vaško žvakę ar jaukią atmosferą sukuriantį namų kvapą. Kiekvieniems namams taip pat pravers jaukus pledas, stilingos terminės stiklinės, iš kurių nebijodami galėsite gurkšnoti karštą gėrimą, eterinių aliejų garintuvas, kuris ne tik teigiamai veikia sveikatą, bet ir puošia interjerą. 

Nuotrauka kairėje: pledas – iš „Top Shop“, 39 Eur, garintuvas – iš „Top Shop“, 59,90 Eur, knyga – iš „Vagos“, 14,35 Eur, terminės stiklinės – iš „Vagos“, 7,90 Eur, levandų maišelis – iš „Flosauros“, 4,80 Eur, muilas – iš „Kurimos“, 5 Eur, pagalvėlė – iš „Kurimos“, 10 Eur, pagalvėlės užvalkalas – iš „Kurimos“, 2,50 Eur. Nuotrauka dešinėje: namų kvapas – iš „Skruzdėlyno“, 18,90 Eur, žvakė – iš „Skruzdėlyno“, 15,80 Eur, dovanų kuponas – rasite informacijos centre.

Nepamirškite, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu galite pasirūpinti dovanomis nekeldami kojos iš namų. Stilingų drabužių ir aksesuarų rasite parduotuvių „Lindex“, „Monton“, „Fashion Zone“ ir „Fame“ internetinėse svetainėse. Parfumerija ir kosmetika pasirūpinsite užsukę į internetines parduotuves „Douglas“, „Eurokos“, „Drogas“. Nuostabių staigmenų mažiesiems rasite internetinėje „Žaislų planetos“ parduotuvėje.

Nuotrauka kairėje: lėlė – iš „Flosauros“, 75 Eur, rankšluostis – iš „Kurimos“, 15 Eur, lėkštė – iš „Vagos“, 6,20 Eur, medinis šaukštelis – iš „Medinukų kraitės“, 1 Eur, muilas / šampūnas – iš „Kurimos“, 6 Eur, dekoratyvinis butelis su eglute – iš „Vagos“, 3,03 Eur, drobinis maišelis – iš „Skruzdėlyno“, 2 Eur, buteliukas su palinkėjimu – iš „Skruzdėlyno“, 1,20 Eur.

Ruošdami dovanas skirkite minutėlę laiko apgalvoti, kas iš tiesų nudžiugintų artimus žmones, įsiklausykite į mažas užuominas, pastebėkite, kada labiausiai žiba mylimųjų akys. Ir atminkite, kad svarbiausia – dėmesys. Nė viena materiali dovana neatstos nuoširdaus šilto bendravimo ir buvimo kartu. Gražių artėjančių švenčių!

Ilona
Įrašo autorė