Būkite stilingos paplūdimyje!

Vasara – tai metas kuomet dažniausiai planuojame savo atostogas. Išvargus po darbų lavinos mažiausiai norisi galvoti kokius drabužių derinius pasiimsime kartu lėkdamos kedenti plaukų į paplūdimį. Būtų nuostabu jei kažkas suruoštų apgalvotą lagamino turinį, kuriame visi daiktai derėtų tarpusavyje. Tad šįkart paruošiau mini drabužių kapsules, kurios išgelbės visas skubančias mados mylėtojas.

Neoniniai tonai – tikra vasaros pažiba. Įnešdamos vieną kitą ryškų elementą prie neutralių juodos, baltos ar kūno spalvos tonų atrodysite išties žengianti koja kojon su mada.

Akiniai – iš „Lindex“, visi kiti derinio elementai – iš „New Yorker“.

Neutralūs tonai atrodys nuostabiai ir harmoningai gamtos apsuptyje. Jei teikiate pirmenybę natūraliems audiniams, tai šie lininiai marškiniai iš parduotuvės „Lindex“ bus ilgalaikė investicija.

Maudymosi kostiumas, lininiai marškiniai – iš „Lindex“, rankinė – iš „Deichmann“, šortai, auskarai ir suknelė – iš „New Yorker“.

Šį sezoną dizaineriai atvėrė kelią safario stiliaus rūbams – parduotuvių lentynose galima rasti safario stiliaus švarkus, sukneles, šortus ar net mini sijonėlius.

Suknelė, marškinėliai, šortai, akiniai, maudymosi kostiumas – iš „New Yorker”, skrybėlė – iš „Lindex“, basutės – iš „Deichmann“.

Turbūt negalime įsivaizduoti vasaros sezono be gaiviųjų pastelių – jos atrodo dieviškai prie įrudusios odos! Juk ne veltui švelni koralinė paskelbta 2019 metų spalva! Pinti aksesuarai nuostabiai papildys pastelinius derinius.

Rankinė – iš „Lindex“, visi kiti derinio elementai – iš „New Yorker“.

Net jei jūsų spintoje karaliauja blankūs ir achromatiniai atspalviai atostogoms nesuklysite pasirinkusi spalvas – prigesinti oranžiniai tonai ir vienos spalvos eilutė – lengvas būdas akimirksniu susikurti išties madingą derinį.

Visas derinys – iš „New Yorker“.

Linkiu bent trumpam rasti laiko atsikvėpti nuo darbų ir pasimėgauti greit lekiančia vasara!

 

Ilona
Įrašo autorė