Atgal į mokyklą!

Nors dar nesibaigė neišdildomų įspūdžių kupina vasara, atėjo metas ruoštis naujiems mokslo metams. Sujudimas mokslui skirtų prekių segmente jau pastebimas prieš kurį laiką, tad nepalikite apsipirkimo paskutinėms dienoms!

Vienas svarbiausių pirkinių mokyklinio amžiaus vaikams – kuprinė. Parduotuvėje „Charlot“ rasite ne tik platų kanceliarinių prekių, bet ir ortopedinių kuprinių pasirinkimą, beje, daugeliui jų suteikiama 2 metų garantija. Rinkdamiesi kuprinę atsižvelkite į tai, kad rekomenduojamas tuščios pradinukų kuprinės svoris neturi viršyti 700 g, vyresniems – 1 kg. Optimalus pilnos kuprinės svoris turėtų sudaryti ne daugiau nei 10 % mokinio kūno svorio.

Švarkas – iš „Lindex“, 34,99 Eur, marškinėliai – iš „Takko Fashion“, 7,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 17,99 Eur, batai – iš „Pepco“, 9 Eur, kepurė – iš „Lindex“, 9,99 Eur, kojinės – iš „Pepco“, 2 Eur, sarafanas – iš „Lindex“, 27,99 Eur, suknelė – iš „KidZone“, 17,90 Eur, kuprinė – iš „Charlot“, 74,95 Eur, penalas – iš „Charlot“, 9,95 Eur, užkandžių dėžutė – iš „Lindex“, 7,99 Eur.

Pasirūpinkite judesių nevaržančia apranga iš patogaus trikotažo. Bliuzonai ir sportinio stiliaus kelnės aktualios tiek darželinukams, tiek ir mokyklinio amžiaus vaikams. Laisvalaikiui rinkitės ryškesnes spalvas ar įdomesnius raštus. Parduotuvėje „Lindex“ rasite ir unisex trikotažinių drabužių kolekciją, kurios spalvingi elementai nuostabiai dera tarpusavyje.

Marškiniai – iš „Takko Fashion“, 15,99 Eur, marškinėliai – iš „Takko Fashion“, 5,99 Eur, džinsai – iš „Lindex“, 29,99 Eur, kojinės – iš „Lindex“, 8,99 Eur, kepurė – iš „Lindex“, 9,99 Eur, penalas – iš „Charlot“, 10,95 Eur, kuprinė – iš „Charlot“, 69,95 Eur, džemperis – iš „Lindex“, 19,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 29,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 19,99 Eur.

Patogiai jaustis lauke padės tinkami lauko drabužiai. Parduotuvėse „Takko Fashion“, „Lindex“, „KidZone“ rasite kokybiškų striukių, lauko kelnių, liemenių ir kombinezonų; asortimentas pildomas ir aktualiomis šaltajam sezonui pirštinėmis, kepurėmis. Avalyne sportui, laisvalaikiui ar žaismingam pasivaikščiojimui lietingu oru pasirūpinti padės parduotuvė „Deichmann“.

Megztinis – iš „Lindex“, 24,99 Eur, liemenė – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, kelnės – iš „Lindex“, 27,99 Eur, teptukas – iš „Charlot“, 3 Eur, paletė – iš „Charlot“, 1,4 Eur, batai – iš „Deichmann“, 24,99 Eur, džemperis – iš „Lindex“, 39,99 Eur, marškiniai – iš „Takko Fashion“, 9,99 Eur, džinsai – iš „KidZone“, 23,95 Eur, kepurė – iš „Lindex“, 9,99 Eur, kojinės – iš „Lindex“, 8,99 Eur.

Daugelyje mokyklų tenka vilkėti uniformas, prie kurių puikiai derės preppy stiliaus elementai – klasikiniai marškiniai, trumpi klostuoti sijonai, marškinėliai su logotipais, žaismingumo suteiks spalvotos kelnės berniukams, kojinės iki kelių mergaitėms. Šį stilių galima paįvairinti klasikinių langelių, dryžių raštais ir madingais aksesuarais – ryškesnėmis kojinėmis, beretėmis, peteliškėmis. Taigi, net vilkėdami uniformą vaikai galės išreikšti save.

Marškinėliai – iš „Takko Fashion“, 5,99 Eur, marškiniai – iš „Lindex“, 24,99 Eur, džemperis – iš „Takko Fashion“, 12,99 Eur, rankinė – iš „Lindex“, 22,99 Eur, batai – iš „Deichmann“, 16,99 Eur, sijonas – iš „Takko Fashion“, 17,99 Eur, kojinės – iš „Lindex“, 6,99 Eur, kepurė – iš „Lindex“, 9,99 Eur, liemenė – iš „Takko Fashion“, 15,99 Eur. 

Sutaupyti ir greičiau apsipirkti pavyks, jei į parduotuves keliausite su pirkinių sąrašu. Paskutines vasaros savaites skirkite adaptacijai prie būsimo gyvenimo ritmo, miego režimo, aptarkite būsimus išbandymus, skirkite dėmesio ramiam pokalbiui išsiaiškinti, kas galimai neramina vaiką prieš naujus mokslo metus. O kol kas išspauskime viską iš likusios vasaros ir pasimėgaukime nuostabiomis atostogų akimirkomis!

 

 

 

Ilona
Įrašo autorė