Apie mus rašo portalas „Etaplius“: 1305 dviratininkai ant stogo

1305 dviratininkai ant stogo. Tokį rekordą šiemet pasiekė Šiauliai. Prieš penkerius metus gimusi iniciatyva siekti daugiausiai dviračių ant stogo rekordo kasmet sulaukia vis didesnio dviračių entuziasto būrio.
Šįkart, prieš pakildami ant stogo, miesto gatves užtvindę dviratininkai 7 km trasą įveikė be streso, važiavo neskubėdami ir nelenktyniaudami. Į trasą ir siekti rekordo išsiruošė ir vaikai, ir  žilagalviai senukai. Šeimos mažylius vežė specialiai prikabintuose vežimėliuose, kai kurie juose pasiekus finišą jau ramiai miegojo.  
Pirmą kartą išsiruošę siekti rekordo miestiečiai sakė norėję įrodyti, kad Šiauliai verti dviratininkų miesto vardo, pabūti su bendraminčiais ir gauti dozę adrenalino.  Juolab, kad, kaip pripažįsta organizatoriai, kol kas dviratininkams važinėti Šiauliuose – tikrai ekstremalios sąlygos: aukšti borteliai, nesujungti dviračių takai,  daugelyje atkarpų tenka važiuoti gatvėmis.

Dviratininkai pasakojo, kad bendraminčių keliuose tik daugėja ir kitąmet gali tekti ieškoti naujos – didesnės vietos naujam rekordui pasiekti. Pernai ant stogo buvo susirinkę 863 dviratininkai.