Rudens garderobas „Saulės mieste“

cover

Ruduo pamažu dabina gamtą margaspalviais lapais, o mes savo ruožtu įnešame rudens atspalvių ir į savo spintas. Parduotuvėse pasiūla milžiniška ir kartais atsitiktiniai pirkiniai tampa sunkiai pritaikomi, todėl pravartu naujus daiktus įsigyti sistemingai, apgalvojant galimus derinius su jais.

5

Tad šįkart pasiūlysiu mini drabužių kapsules, kuriose visi elementai dera tarpusavyje, todėl bus lengvai pritaikomi kiekvieną dieną. Taigi, pradedam!

Žemės tonai. Šį sezoną itin aktuali žemės spalvų paletė. Derinkite švelnius smėlio, kiek sodresnius molio ir juodos tonus tarpusavyje – tokie įvaizdžiai spinduliuoja neįtikėtiną harmoniją ir eleganciją, o madingus akcentus suteiksite pasirinkusios šio sezono vinimi vadinamus baltus aulinukus, madingos formos akinius nuo saulės ar masyvesnį grandinės pavidalo kaklo papuošalą.

1

Suknelė, megztinis, kaklo papuošalas, rankinė, akiniai ir kelnės iš „Lindex“; paltas ir aulinukai iš „New Yorker“

Burgundiško vyno atspalviai neatsiejami nuo rudens sezono. Išmėginkite įvairias spalvines kombinacijas su šiuo sodriu tonu – ypač šviežiai atrodys deriniai su pasteline rožine. Norėdamos įnešti į garderobą jaukių ir šiltų akcentų atkreipkite dėmesį į tvido drabužius ir aksesuarus – tai vienas madingiausių šio sezono audinių. Oda taip pat liaupsinama šį rudenį, tad odos imitacijos suknelė gali tapti puikiu garderobo pagrindu, nes ji kaskart atrodys vis kitaip keičiant derinio akcentus.

2

Kepurė, sijonas ir akiniai iš „New Yorker“; golfas, kelnės, suknelė ir rankinė iš „Lindex“; batai iš „Deichmann“

Šaltesnių tonų gerbėjos turėtų atkreipti dėmesį į mėlynos spalvos derinius. Šį šaltąjį sezoną madingi tiek tamsesni rašalo mėlynos, tiek ir ryškesni kobalto atspalviai. Gėlėtas sukneles rudeniui pritaikysite suderinusios su ilgaauliais batais, o gal net ir madingo kirpimo džinsais – būkite kūrybingos ir atrasite sau tinkantį variantą.

3

Marškinėliai, švarkas, tamprės, suknelė ir batai iš „New Yorker“; rankinė „Lindex“

Rinkdamasi kiek įmantresnio kirpimo wrap tipo sijoną, iškart apgalvokite galimus įvaizdžio variantus. Toks sijonas atrodys nuostabiai tiek su ilgaauliais batais, tiek ir su aulinukais iki kulkšnies. Viršutinei daliai rinkitės golfus, palaidines, lengvesnius nertinius, kuriuos dailiai sukiškite į sijono vidų taip pabrėždamos liauną liemenį. Prigesinta oranžinė vienu ar kitu pavidalu turėtų atsidurti jūsų spintoje – tai labai rudeniškas ir madingas atspalvis.

4

Paltas, golfas ir sijonas iš „New Yorker“; rankinė ir batai iš „Deichmann“; skarelė, akiniai iš „Lindex“

Formuodamos savo rudens garderobą apgalvokite visus jo elementus. Remdamasi drabužių kapsulės principu nesunkiai pamatysite, kokių naujų pirkinių verta pasidairyti naujam sezonui. Naujų idėjų savo deriniams visuomet galite pasisemti iš manekenų ekspozicijų, esančių Saulės Miesto pirmajame ir antrajame aukštuose.

Gražaus rudens!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: