Rudens aksesuarai

cover

Atėjus žvarbesniam rudeniui su malonumu traukiame iš spintos jaukius, minkštus šalikus, o deriniams šarmo suteikiame stilingais galvos aksesuarais. Eksperimentams erdvė begalinė, kadangi šį sezoną mada myli skirtingas faktūras, raštus, įvairių stilių galvos apdangalus (nuo bohemiškų skrybėlių iki retro prieskonį suteikiančių berečių). Nepamirškime ir ištikimų moters palydovių – rankinių bei įvaizdžiams galutinius taškus sudedančių kitų aksesuarų – akinių ir laikrodžių. Tad šįkart rudens aksesuarų apžvalga tiesiai iš „Saulės miesto“ parduotuvių.

Neutralūs tonai visuomet tiks elegantiškiems įvaizdžiams. Neryškus langučių raštas apjungs visus derinio aksesuarus – skrybėlę iš vilnos, konjako tono rankinę ir rašalo mėlynos pirštines.

1

Šalikas, pirštinės, skrybėlė iš „Lindex“; rankinė „Monton“; akiniai ir laikrodis iš „New Yorker“

Tarsi išblukę tonai spinduliuoja mistinį švelnumą. Paslapties dvasią dar labiau sustiprina visuomet madinga rudenį skrybėlė. Šiuos aksesuarus drąsiai derinkite prie pilkšvų, juodų, rusvų ar pastelinių, tarsi išblukusių rožinių tonų paltų ar striukių.

2

Šalikas, pirštinės iš „Lindex“; skrybėlė ir rankinė iš „Monton“; akiniai, laikrodis iš „New Yorker“

Šį rudenį beretės tiesiog karaliauja, o pasirinkusios ryškesnį jos atspalvį iškart nušviesite juodai pilkus įvaizdžius. Madingo žąsies kojelių rašto šalikas bus puikus akcentas prie vienspalvių paltų.

3

Beretė, šalikas, pirštinės iš „Lindex“; rankinė „Monton“; auskarai, akiniai iš „New Yorker“

Meilė gyvūnų kailio raštams šį rudenį pasieks patį piką, todėl jei dar neinvestavote į stambesnį raštuotą laimikį, įsigykite bent šaliką. Pasinėrę į mados žaidimus drąsiai derinkite įvairius gyvūnų raštus tarpusavyje (pvz. zebro ir leopardo kailio raštus), įprastas skrybėles keiskite griežtesnio stiliaus baker boy modelio kepurėmis.

4

Kepurė, akiniai iš „New Yorker“; rankinė, pirštinės iš „Lindex“; šalikas „Takko Fashion“

Atėjęs šaltukas privers dairytis megztų kepurių alternatyvų. Beanie tipo kepurių modeliai – stilingas pasirinkimas. Žaismingesniems įvaizdžiams rinkitės masyviais bumbulais dekoruotus modelius, elegantiškiems deriniams paprasto modelio beanie kepures galite transformuoti įsegdami įdomesnę segę.

5

Kepurė, pirštinės, segė iš „Lindex“; rankinė, akiniai iš „New Yorker“‘ šalikas „Monton“.

Kontrastingų langučių šalikas suteiks šarmo ir savotiško pipiriuko rudens deriniams. O blizgiais akmenukais puošta beanie modelio kepuraitė suteiks taip madingo šį sezoną spindesio.

6

Kepurė „Monton“, pirštinės, rankinė iš „Lindex“, akiniai, šalikas iš „New Yorker“

Aksesuarų galia kartais nepelnytai nuvertinama, bet net tas pats paltas kaskart gali įgauti vis naują pavidalą, jei tiesiog keisite šalikus, kepures ar rankines. Juk taip smagu ir svarbiausia paprasta keistis!

Gražių rudens atradimų!

Jūsų Stiliaus Draugė

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: