Pavasario mados topai

 

COVER

Pavasaris jau įsibėgėja ir pagaliau galime sau leisti puoštis lengvesniais drabužiais – juk taip pasiilgome ryškesnių spalvų, lengvų audinių ir to koketiško, tik pavasariui būdingo žaismingumo! Šįkart noriu pasidalinti keletu pavasarinių topų, kurie jau užkariavo vietą mano širdyje (tikiuosi, atras vietos ir spintoje!).

Vienas madingiausių šio sezono pasirinkimų – spalvotas kelnių kostiumas. Tačiau jei griežtesnis kelnių kostiumas jus varžo per daug – išbandykite pižamų įkvėptus variantus, kurie vilkimi kaip ir įprasti kelnių kostiumai su sportiniais bateliais, įspiriamais mules ar įprastais klasikiniais aukštakulniais.

13

Mano dėmesį patraukė šį sezoną ypač madingų nude tonų pižamos tipo kelnių kostiumas. Neutraliam atspalviui pagyvinti pasirinkau ryškesnius aksesuarus – gyvūnų raštų skarelę, ypač madingą ilgesnį diržą, su tekstiniais elementais ir didelę tote modelio rankinę, kuri šį sezoną bando išstumti įsivyravusius mažesnius modelius.

1

Kostiumas, skarelė, rankinė iš Lindex, batai Deichmann, diržas Monton

Vienas universaliausių šio sezono pasirinkimų – balti aukšto juosmens, trumpinto modelio džinsai. Šį pavasarį balta spalva puošė ne vieno dizainerio kolekciją.

11

Tokio modelio džinsai bus puiki investicija, nes tiks prie madingųjų švarkų, taip pat galėsite sluoksniuoti juos su ilgesnėmis marškinių tipo suknelėmis. O jei ir jūs išsiilgote ryškių spalvų, galbūt verta pagalvoti apie ryškesnius marškinėlius ar bent jau skarelę, kurios puošia daugelio mados mylėtojų kaklus.

17

Visas derinys iš Lindex, batai Deichmann

Plisuoti sijonai jau seniai įsitvirtino mados topuose ir neketina iš ten trauktis ir šį pavasarį. Išduosiu paslaptį – pasirinkus tinkamą ilgį ir audinį, plisuotas sijonas tinka kone kiekvienai moteriai. Norėdamos susikurti ypač madingą įvaizdį derinkite plisuotus midi sijonus su oversized tipo švarkais, siluetui grakštumo suteiksite juosmenį pabrėždamos diržu.

12

Mano įvaizdyje klasika alsuojantis, odinis plisuotas sijonas derinamas su sportiniais elementais – madingaisiais sportiniais bateliais ir kuprine. Lengvas puspaltis ir gėlėti raštai – būtini pavasario palydovai.

15

Rūbai ir batai iš Fame, kuprinė Deichmann

Ir koks gi šiltasis sezonas be vėjyje besiplaikstančios lengvos suknelės? Tiesa, kol orai kojų apnuoginti dar neleidžia, galime pasiduoti stilingiems eksperimentams ir derinti ilgas, priekyje susagstomas sukneles su džinsais ar kelnėmis.

10

Deriniai iš Lindex

Termometro stulpeliui kylant aukštyn suknelė puikiai atliks solo vaidmenį, derinama su madingais aksesuarais – stilingais akiniais nuo saulės ir šio sezono topu – rankine ant juosmens.

16

Suknelė, akiniai, rankinė iš Lindex, batai Deichmann

O jūs ar jau turite savo pavasario topų sąrašą? Atgimstanti gamta ragina pokyčiams, tad nesispyriokite ir pasiduokite madingiems kerams, nes juk kartais pakanka menkutės ryškesnės smulkmenos, kad būtų garantuotas geros nuotaikos užtaisas visai dienai! Iki!

 

Jūsų Stiliaus Draugė Ilona

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: