Nuostabiosios suknelės!

Kas galėtų paneigti, kad suknelė – tai rūbas, ypatingai pabrėžiantis moterišką prigimtį. Šilumai lepinant vis labiau pasiteisinimų vengti suknelių nebelieka, o ir to daryti nėra reikalo, ypač jei nemėgstate ilgai stoviniuoti prie veidrodžio rytais. Įsliuogus į patinkančią suknelę belieka pasirinkti avalynę bei aksesuarus ir vuolia – jūs jau pasiruošusi priimti komplimentus!

13

Kiekvieną sezoną dizaineriai pasistengia įtikti įvairų skonį turinčioms suknelių gerbėjoms, tad šis sezonas ne išimtis. Variantai nuo mini iki maksi, raštuotos ar vienspalvės, apnuoginančios pečius ar su išraiškingomis pūstomis rankovėmis – išsirinkite TĄ vienintelę!

Gyvūnų raštai vis dar aktualūs, tad ši neutralių tonų, zebro kailio rašto suknelė tiks laukinių gamtos motyvų mylėtojoms. Kutais puošta rankinė – dar vienas ypač madingas šio sezono akcentas.

7

Suknelė Lindex, akiniai, batai, rankinė New Yorker, švarkas Fame

Taškeliai – vienas nuostabiausių retro raštų, sugrįžusių ant podiumų dar praėjusį sezoną, tad negalėjau atsispirti šiai klostėmis puoštai, taškuotai gražuolei iš parduotuvės Takko Fashion parduotuvės. Pinta rankinė – vasaros garderobo must have.

11

Rankinė, batai Deichmann, suknelė Takko Fashion, akiniai Fame

Šį sezoną grįžta safario stilius. Nors safario stiliaus ištakos siekia ankstesnius laikus nei septintasis dešimtmetis, tačiau būtent 1970-aisiais legendinis prancūzų dizaineris Yvesas Saint Laurentas taip išpopuliarino šio stiliaus švarkus, kad jie tapo tuometinė mados sensacija. Maskuojančios spalvos, dirželiai, grubesnės kišenės – tai elementai, puošiantys safario stiliaus rūbus. O ši suknelė – tai nuostabi interpretacija safario stiliaus tema.

8

Suknelė Fame, rankinė Deichmann

Jei reiktų pasirinkti suknelės modelį, tinkantį bemaž kiekvienai moteriai – tai būtų wrap tipo suknelė. Sujuosiamo tipo suknelės leidžia suveržti juosmenį pagal individualią figūrą, taip pabrėžiant moteriškus privalumus, o pasirinkus tinkamą ilgį, spalvą, raštus ir kirpimą – tobulą variantą atras kiekviena.

12

Neįsivaizduoju vasaros be dryžių, kurie man visada asocijuojasi su jūra ir, žinoma, atostogomis. Tad ši dryžuota wrap tipo suknelė iškart atkreipė mano dėmesį.

9

Suknelė, skarelė Lindex, batai Deichmann

Jei rudenį ir žiemą esame linkę slėptis po pilkai juodais apdarais, tai šiltuoju sezonu siūlau atsiduoti spalvoms! Ryškūs, gaivūs tonai neabejotinai pakels nuotaiką ir net jei atostogos dar tik tolimuose planuose, spalvinga suknelė bus pozityvumo užtaisas nuo pat ryto.

10

Suknelė Lindex, batai Deichmann

Paskutinis patarimas jau išsirinkus suknelę – nelaukite ypatingos progos ir puoškitės jau dabar! Iki!

Jūsų Stiliaus Draugė

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: