Atgal į mokyklą stilingai!

Pastarųjų savaičių vėsūs orai nė iš tolo neprimena tos vėjavaikės, skaisčiu saulės šypsniu pasidabinusios vasaros, todėl norom nenorom pagalvojame apie artėjantį rudenį, o kartu su juo ir naujų mokslo metų pradžią.  Tik nereikia panikuoti dėl akimirksniu prabėgusių atostogų ir staiga užgriuvusio mokyklinių pirkinių paieškos maratono. Jei prie mokyklinių pirkinių numatyta ir kuprinė, tuomet aplankykite gausią kuprinių mugę, vykstančią Saulės Miesto pirmajame aukšte prie informacijos centro. Ten iš gausybės kuprinių greitai išsirinksite savo favoritę.

Untitled design

Galbūt prie pirkinių sąrašo taip pat nugulė kelios eilutės apie naujus džinsus ar jaukų megztuką rudeniui? Net jei tenka kasdien vilkėti mokyklinę uniformą,  po pamokų ar paskaitų kiekviena mergina nori išreikšti savo individualumą išskirtiniu stiliumi. Rudens kolekcijos veja lauk lengvus vasarinius apdarus, todėl rinktis tikrai yra iš ko! Tad šįkart noriu pasiūlyti keletą derinių moksleivėms ar studentėms.

Copy of Untitled design

Man mielai padėjo moksleivė Aušrinė, kuri ne tik kantriai persirenginėjo ir pozavo nuotraukoms, bet ir dalinosi mintimis apie mokyklinį stilių. Skubančioms moksleivėms aktualus patogumas, todėl deriniuose tikrai nerasite nei aukštakulnių, nei trumpų sijonėlių.

Abi nusprendėme, kad sijonai tinkamesni šventiškesnėmis progomis, o kasdien lakstant į pamokas ir būrelius, norisi jaustis laisvai ir nevaržomai. Štai pirmasis odinių tamprių, žaismingų marškinėlių ir madingo sportinio švarko derinys bus puikus kasdienio „neturiu ką apsirengti“ galvosūkio sprendimas.

1

Drabužiai ir skrybėlė iš „Takko Fashion“, batai – „Danija“, kuprinė – „Bags 4 You“.

Moksleiviams ir studentams kartais tenka ir nuvažiuojantį autobusą pavyti, ir vėluojant į paskaitas lėkti, todėl, kalbant apie batus, geriausia rinktis stilingą lygiapadę avalynę.

2

Drabužiai ir akiniai nuo saulės iš „Takko Fashion“, batai – „Danija“, kuprinė – „Bags 4 You“.

Pasiekti WOW įspūdį užtenka ir įdomesnio bliuzono, bet šįkart mes nusprendėme neapsiriboti kelnių ir megztuko deriniu. Pabandėme liemenę!

3

Drabužiai ir aksesuaras iš „Takko Fashion“, batai – „Danija“, kuprinė – „Bags 4 You“, akiniai nuo saulės – „New Yorker“.

Ne tik drabužiai, bet ir aksesuarai gali atgaivinti ir patobulinti kuriamą įvaizdį, todėl nepamirškite jų!

5

Drabužiai, batai, aksesuaras iš „New Yorker“, kuprinė – „Bags 4 You“.

Ar pastebėjote, kad vasarą įdomiai apsirengti kartais atrodo daug sudėtingiau nei rudenį? Juk karštą vasaros dieną užtenka lengvos palaidinės ir šortų, o rudenį galime daugiau fantazuoti ir kurti originalius derinius su drabužių sluoksniais.

7

Drabužiai, skrybėlė, akiniai nuo saulės iš „Takko Fashion“, batai – „Danija“, kuprinė – „Bags 4 You“.

Kurdamos mokyklinius įvaizdžius, atidavėme duoklę vis dar aktualiam bohemiškam stiliui ir pasirinkome gražių etninių raštų megztuką – kardiganą iš „Takko Fashion“.

6

Drabužiai, kepurė ir rankinė iš „Takko Fashion“, batai – „Danija“.

Mada gali būti netgi labai patogi. Metalinio blizgesio sportinio stiliaus bateliai ir beisbolo stiliaus striukė puikiai tiks tiek kasdienai, tiek laisvalaikiui.

8

Drabužiai, batai, akiniai nuo saulės iš „New Yorker“, kuprinė – „Bags 4 You“.

Pasiilgusioms ryškių spalvų siūlau atkreipti dėmesį į garstyčių geltoną, kuri  gražiai papildo pilkai melanžinių drabužių draugiją.

9

Drabužiai, batai  iš „New Yorker“, kuprinė – „Bags 4 You“.

Mados mylėtojos neliks abejingos smėlinio atspalvio bomber tipo švarkui, marškinėliams su mylimu muzikos dievaičiu, cargo stiliaus kelnėms bei „vyšnaitei ant torto“ – raudoniems sportiniams bateliams.

4

Drabužiai, batai, akiniai nuo saulės iš „New Yorker“, kuprinė – „Bags 4 You“.

Kiekvienas metų laikas yra savaip žavus. Kupina įspūdžių vasara baigiasi, bet tuoj prasidės margaspalvis, turtingas naujų atradimų ruduo, tad ruoškitės naujiems darbams, naujiems mokslams ir naujai pradžiai su įkvėpimu.  Juolab, kad Saulės miesto parduotuvėse nestinga stilingų rudens naujienų, kurios pakels nuotaiką kiekvienam!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: