Stilingi vasariški deriniai vyrams

Vasara jau įgauna pagreitį, o ten kur greitis, adrenalinas ir pašėlę vasariški nuotykiai, ten ir mūsų vyrai. Na, bent jau mano vyras niekada nepraleis progos patirti spontaniškų nuotykių ir išbandyti vis ką nors naujo.

8

Kalbant apie vyrus, tai jau gana seniai vis užsimindavau savajam, kad jau pats metas atnaujinti garderobą, bet jis vis nekreipė į šią užuominą dėmesio.

10

Pastebiu, kad daugelis moterų susiduria su ta pačia problema – dauguma vyrų jaučia nenusakomą antipatiją drabužių parduotuvėms, o rūbų matavimasis jiems prilygsta aukščiausio lygio kankinimui. Tad padėkime jiems atnaujinti savo stilių!

9

Šįkart aš padariau atvirkščiai – surinkau man patikusius derinius iš SAULĖS MIESTO ir rūbų parduotuvė atkeliavo tiesiai į namus.

11

Kai jau nebebuvo kur dingti, norom nenorom viską išsimatavo, bet procesui įpusėjus pamačiau nebylią džiaugsmo šypseną jo veide. Jau žinojau, kokie deriniai nuguls jo spintos lentynose. Tad šįkart dalinuosi stiliaus atradimų akimirkomis.

Pirmajam deriniui parinkau madingos chaki spalvos Bermudų šortus, prie kurių derinau atostogų peizažu puoštus marškinėlius. Vėsesnei dienai palanku sluoksniuoti drabužius – pavyzdžiui, galite užsimesti lengvus denimo marškinius. O klasika tapę aviatoriaus stiliaus akiniai tiesiog būtini saulėtą dieną!

1

Reikia prisiminti, kad gyvename Lietuvoje, kur būna ir vėsių vasaros dienų, todėl pasirūpinkite ir plona, vasarine striuke nuo vėjo.

Vasariški vyriški deriniai turi pasižymėti patogumu ir lengvu vasarišku polėkiu. Juk kada, jei ne vasarą reikia atsipalaiduoti ir mažiausiai sukti galvą dėl įmantrių drabužių. Žaismingos detalės, tokios kaip spalvingi marškinėliai ar ryškūs akinių rėmeliai, nejučia pakels nuotaiką ir įkvėps spontaniškumo.

Taip pat vasarą daug laiko praleidžiame vaikščiodami, todėl būtina pasirūpinti patogia avalyne. Mano atradimas – parduotuvė „Flossy“ Saulės Mieste, siūlanti platų patogių ir lengvų, medžiaginių, vasarinių batelių asortimentą. Nuostabu tai, kad šiuos lengvučius batus, kažkiek primenančius mokasinus, galima skalbti tiesiog skalbimo mašinoje.

4

Prie lengvų batų ir vasariškų šortų puikiai tinka ne tik marškinėliai, bet ir patogūs džemperiai.

6

Visus drabužius, batus ir aksesuarus išrinkau iš parduotuvių „Takko Fashion“, „Cropp Town“ ir „Flossy“. O jūs pasisemkite įkvėpimo ir pirmyn į SAULĖS MIESTĄ, kur siaučia didžiuliai išpardavimai!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: