Viskas, ko reikia stilingam ir skvarbiam žvilgsniui!

Ko reikia stilingam ir skvarbiam žvilgsniui? Žinoma, akiniųsmiley! Gera naujiena visiems akinių mylėtojams – Saulės miesto atsinaujinusioje OPTIO optikoje rasite ir akinius nuo saulės, ir akinius skaitymui, ir kasdieniam nešiojimui. O atidarymo proga – dar ir su didele nuolaidasmiley.

akiniai1

Aš jau apsilankiau ir įsitikinausmiley. Sakysite: „Kam žiemą saulės akiniai?O tiesa ta, kad žiemą jie net reikalingesni, nei vasarą. Saulėtą žiemos dieną akis vargina ne tik tiesioginiai saulės spinduliai, bet ir atspindžiai nuo sniego, ledinių varveklių ir apšarmojusių medžių. Taigi, be saulės akinių – nė kojos iš namų!

akiniai3

Štai stilingiausių 2015-2016 metų akinių topas. Beje, tendencijos apima ir akinius nuo saulės, ir akinius, skirtus koreguoti regėjimą.

1. Katės akys – akiniai, kurių populiarumas piką buvo pasiekęs 1950–1960 metais. Bet mada grįžta, ir jau keletą metų tokios formos rėmeliai puikuojasi garsiausių dizainerių kolekcijose. Tik šį sezoną dizaineriai ieško modernesnio varianto, katės akys kinta.

akiniai4

2. Itin spalvingi ir ryškūs rėmeliai – ne tik Jūsų veido, bet ir viso stiliaus akcentas. Jei anksčiau akiniai buvo siūlomi kaip savarankiškas spalvinis akcentas, tai šių metų must have – nors vienas akinių ir kitos aprangos detalės komplektas: balti akinių rėmeliai + baltas švarkas, raudoni rėmeliai + raudona palaidinė, žali rėmeliai + žalias šalis ir pan.

akiniai6

3. Masyvūs, akcentuoti plastikiniai rėmeliai – dabar ypač populiarūs ne tik renkantis saulės, bet ir regėjimą koreguojančius akinius.

akiniai8

4. Ombre efektas (spalvos palaipsniui pereina iš vienos į kitą) – kalbant apie saulės akinius, jis pastebimas stikluose, o korekcinių akinių asortimente atsirado ombre efektą turintys rėmeliai. Akcentuota viršutinė ir kur kas švelnesnė apatinė rėmelio dalis. Modernus akinių, turinčių rėmelį tik viršuje, variantas.

akiniai10

akiniai11

5. Pilka spalva – viena šio sezono favoričių ne tik aprangos ir avalynės spalvų paletėje, bet ir žvelgiant į akinių lentynas. Vyrauja atspalviai nuo rusvai pilkšvos iki gilios, šlapio asfalto spalvos.

akiniai13

6. Retro stiliaus akiniai – žiūrite į akinius ir galvojate, kad tokius pat nešiojo Jūsų mama ar net močiutė jaunystėje? Puiku, nes šiandien jos būtų  itin stilingossmiley. O jei radote tokius akinius kur nors seniai netvarkytame močiutės sodybos stalčiuje – nedvejodamos čiupkite juos ir pirmyn į gatvę!

akiniai14

7. Dekoruotos masyvios kojelės – ypač dažnos saulės akinių kolekcijose. Tokie akiniai puikiai tinka trumpaplaukėms, nes puošnių kojelių nepaslepia plaukai.

akiniai15

     

  8. Aviatoriaus akiniai – tokia pati nesenstanti klasika, kaip ir katės akys.

akiniai16

9. Kvadratiniai arba apvalūs akiniai – aiškios ir griežtos formos, reikalaujančios tvirtų ir griežtų veido bruožų. Tinka ne kiekvienai, bet jei jau tinka – stilius tampa išskirtiniusmiley.

akiniai17

10. Ir galiausiai – Jums idealiai tinkantys akiniai. Tendencija, kurios reikia paisyti visada. Nes net su pačiais stilingiausiais, mados viršūnėje žibančiais, bet visiškai netinkančiais Jūsų veidui akiniais galite atrodyti mažų mažiausiai keistai.

Pasitikime žiemą stilingu ir skvarbiu žvilgsniu!

Su meile!

Kristina

P. S. Jei dėl kokios nors priežasties ieškote žiūronų (pavyzdžiui, per šventes ruošiatės važiuoti į operos į baleto teatrą ir bijote, kad akiniai tolimosios scenos gerai matyti nepadės) –  užsukite į OPTIO optiką! Taip taip, nustebau ir aš, tačiau ten rasite ne tik akinių, bet ir nuostabių, stilingų žiūronų! O gal  kažkam tai bus puiki kalėdinė dovana?

akiniai18

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: