Vasaros sezonas atidarytas!

Kai kalendorinis pavasaris skaičiuoja paskutines savo dieneles, o saulė nors ir labai nenorom, bet kartas nuo karto džiugina beveik vasariška šiluma, pats laikas imtis rimtų darbų. Pavyzdžiui – atidaryti šiltąjį sezoną! Aš tai padariau visu šimtu procentų. Ir ne viena, o kone su visais Šiauliais gegužės 20 – 21 dienomis ant Saulės miesto stogo. Jeigu Jūsų vis dėlto „nepaleido“ darbai, tai puikią šventinę nuotaiką pabandysiu perduoti savo įspūdžiais ir vaizdais!

Gegužės 20-os ryto dangus nežadėjo nieko gero. O juk tądien oficialiai atidarėme Saulės miesto terasą! (Ar jau gurkšnojote kavą ir mėgavotės saulės voniomis ant stogo? Turėdami valandėlę laisvo laiko, išlįskite iš betoninių dėžučių ir pasimėgaukitesmileyAtidarymo laukiau labiau nei eilinė šiaulietė ir Saulės miesto gerbėja. Kodėl? Jei buvote Saulės terasos atidarymo šventėje, tai esu tikra, kad fotografavomės arba bent buvau nulydėta smalsių ir linksmų Jūsų žvilgsnių. Jau turbūt supratote – turėjau galimybę tiesiogine prasme įlįsti į Betmeno kailį! O kad šimtai smalsių vaikų nesuplėšytų į skutelius, pasitelkiau į pagalbą pilną herojų komandą. Taigi ant Saulės miesto stogo tą dieną siautė visas būrys mega žvaigždžių: Supermenas, Betmenas, Šrekas ir Fiona, Raudonkepuraitė ir didžiausias jos priešas vilkas, Auksaplaukė ir peliukė Minė. O kur dar visų šiauliečių pasididžiavimas choras „Chameleonas“ ir estrados princas Rytis Cicinas!!!

pav 1

pav 2

Veiksmo buvo daug, geros nuotaikos ir emocijų – dar daugiau. Kas šypsojosi, stebėdamas žaidžiančius vaikus, kas dainavo kartu su choru, o kas mėgavosi Nykštuko ledais, kuriais buvo apdovanoti visi saldumynų mėgėjai. Na, o kam pilvas „grojo maršus“, tie, patogiai įsitaisę, stiprinosi La Crepe gardumynais po atviru dangumi. Taigi diena buvo puiki, o, svarbiausia, renginiai Saulės terasoje tik prasideda!

pav 3

O štai neabejingieji aktyviam laisvalaikiui ir gyvenimo būdui sezoną atidarė  gegužės 21 dieną renginyje „Daugiausiai dviračių ant stogo“. (Turbūt nereikia aiškinti, ant kokio stogo visi rinkosismiley). Startas įvyko prie Šiaulių miesto savivaldybės ir, įveikę  maratono trasą (7,3 km), dalyviai pakliuvo tiesiai man ir kolegėms į glėbį (tiesiogine prasmesmiley). Tik pabandykite įsivaizduoti 863 dviratininkus entuziastus su šeimomis, draugais ir kaimynais! Visi kantriai laukė, kol kiekvienam užkabinsime dalyvio kortelę su jų (galbūt laimingu) numeriu. Darbelio buvo tikrai nemažai, bet vaizdas ir emocijos atpirko viską. Rodos, net nenuspėjamasis ponas oras buvo su dviračiu ir padovanojo mums gražų vakarąsmiley.

pav 4

pav 5

Taigi, naujas rekordas užfiksuotas! Šaunuoliai visi, kurie rado laiko, noro ir… dviratį! Aišku, neapsieita be prizų ir  siurprizų. Kaip juokavo daugelis dviratininkų: „Davėte ir sveiką vakarienę“ – kiekvienas „ratuotasis“ mėgavosi Corny batonėliu. Vakaro kulminacija – loterija, kur keli laimingieji gavo puikius prizus, o vienas šiaulietis – naujutėlaitį dviratį!

pav 6

pav 7

Galėčiau pasakoti ir pasakoti, bet aišku viena: šiauliečiai – aktyvūs, jauni ir draugiški žmonės. Visiems, kurie neabejingi naujovėms, aktyviam laisvalaikiui, renginiams ir įspūdžiams, turiu gerą naujieną. Jau greitai mano kolegė, draugė ir kompanionė Kristina pasidalins, kas mūsų laukia Saulės terasoje šią vasarą. Pasakysiu tik tiek, kad jei nesate suplanavę tolimų vasaros kelionių, nenusiminkite, nes Saulės terasa žada daug naujovių ir įdomybių visa vasarą. Taigi – laukite tęsiniosmiley.

P.S. Jei to dar nepadarėte – nuvalykite dulkes nuo dviračio ir pagaliau suplanuokite mini kelionę su drauge. Gal jau artimiausią savaitgalį?

Rasa

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: