Vasaros palydėtuvės Terasoje

Vasara baigėsi, už lango – auksinis, kartais dar šiluma palepinantis ruduo. Bet jis įsibėgėja, apie tai primena vėsūs vakarai, žvarbūs rytai ir mistiškas tirštas rūkas, vis pakimbantis virš miesto, jam dar miegant. Besisupdama į minkštą ir jaukų megztuką (jį, beje, nusipirkau Saulės mieste smiley), nostalgiškai prisimenu šiltus vasaros vakarus, kai po darbų su draugais atsipalaiduoti ir papramogauti susirinkdavome Saulės terasoje… Tai muzikos paklausyti, tai nematyto filmo pažiūrėti ar, pasidavus tinguliui gaminti pačiai, pasigardžiuoti nauju patiekalu Terasos restorane (tiesa, vienąkart draugė vietoj sočios vakarienės pasirinko naujieną Šiauliuose  – kinų Tai Či mankštą ant Saulės miesto stogo… Jai patiko, o aš pasiteisinau nuovargiu darbe… Bet kitais metais pažadu – pabandysiu smiley). Apsikabinu karštos arbatos puodelį, ir staiga šovusi mintis priverčia nusišypsoti – nors karšta vasara su linksmybėm ar tingiu poilsiu baigėsi, bet pramogos daugelio pamėgtoje Saulės terasoje – tikrai ne! Kaip griausmingai pradėjome šiltąjį sezoną (juk dainavote kartu su Ryčiu Cicinu, ar ne?), taip skambiai ir nuotaikingai palydėsime vasarą Miesto ritmu! Kur? Žinoma, Saulės terasoje jau šį penkatdienį!

Darbai ir sušlubavusi sveikata neleido aplankyti visų miesto gimtadienio renginių, tad Irenos Starošaitės koncertas – mano ypač laukiamas. Jos energija ir puiki nuotaika – geriausias užtaisas savaitgaliui ir… priešnuodis rudens depresijai smiley

8

Ir kaip čia liūdėsi, jei dar ir cirkas atvažiuoja! Iškart norisi šypsotis ir, kaip vaikystėje, sulaikyti kvapą, stebuklo belaukiant. Visada skubėdavau į cirko gastroles, neatsižiūrėdavau, kaip, lyg gyvačiukės, lankstosi, suka daugybę lankų akrobatės (svajojau viena iš jų būti smiley) ar ugnimi žongliruoja artistai. Neslėpsiu, kad ir dabar mielai keliauju į cirką, ypač jei dar ir dresuoti gyvūnai pasirodo (visada susimąstau, ko galėčiau išmokyti savo augintinius, tik išvada viena lieka – kursas maniškiams per sunkus smiley). Taigi, čia dar viena penktadienio staigmena – cirko „Šypsena“ pasirodymas Saulės tearsos šventėje. Aš tikrai būsiu, o ir Jūsų mažiesiems (tikiuosi, ir Jums) šypsena – garantuota smiley.

7

6

Mano vasara – tai ne tik pramogos, bet ir šviežių uogų, vaisių, daržovių gausa. Mmm…Ir valgiau, ir gaminau įvairius skanėstus, ir žiemai atsargas ruošiau. Kaip žiemą, filmą bežiūrint, pakramsnojimui tiks savo sodo džiovinti obuoliukai, o salotoms – traškūs marinuoti agurkėliai smiley. O pats skaniausias vaistas nuo peršalimo – žolelių arbata su (pačios virta) aviečių uogine! Bet atsargos telieka žiemai. Dabar palepinkime save… saldainiais.  Taip, Jūs gerai perskaitėte, tik ne kokiais prikimštais dažiklių ar saldiklių, o iš natūralių vaisių, uogų, daržovių sulčių pagamintais želė saldainiais „UOGAINĖ“. 

2

5

Tai naujausias Šiaulių saldainių fabriko „Rūta“ gaminys, kurį pravers turėti namie ir darbe, kaip saldų ir, kas man  – sveikuolei – labai svarbu, sveiką antidepresantą. Iš Lietuvoje surinktų spanguolių, šaltalankių, juodųjų serbentų spaudžiamos sultys, vėliau verdami  saldainiai, kuriuose gausu vitaminų, skaidulinių ir mineralinių medžiagų. Nepatikėsite, bet saldainiai gaminami  iš šermukšnių ir net moliūgų!!! Dar kvepiantys vasara ir kartu jau pilni rudens nuojautos saldumynai puikiai tiks ir mažajam smaližiui, ir dietos besilaikančiai mamai smiley. Nedidelės, bet veiksmingos vitaminų ir geros nuotaikos bombos arba dar viena šventės Saulės terasoje dovana (o kokia šventė be saldainių?!).

3

4

Pastebėjote? Vietos ir laiko liūdesiui ar nuoboduliui neliko! Ruduo irgi gali būti malonių staigmenų ir pramogų metas smiley. Susitinkame penktadienį Saulės terasoje!

Švęskime miesto ritmu!  

Rasa

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: