Vasaros nostalgija ir sportiškas ruduo

Kad ir kaip sunku pačiai tikėti tuo, ką rašau, bet liūdnai konstatuoju faktą: vasara ėmė ir praskriejo. Rodos, nė apšilti kojų nespėjau, o sieninis kalendorius be jokio gailesčio jau bado akis užrašu rugsėjis. Kol galutinai neužvaldė liūdesys ir melancholija, mintyse dėlioju naujus rudens tikslus, darbus ir malonumus.

Labai taikliai naujausiame savo įraše Kristina paminėjo rugsėjo 1-osios fenomeną. Net jei jau nesi moksleivis ar studentas, net jei buvai darbe vakar ir eisi ten rytoj, ši diena ypatinga ir išskirtinė. Nuo šios dienos visi sau kelia naujus tikslus ir siekius. Kaip reiks praleisti vėstančius vakarus? Ir kokia veikla užsiimti, kad papūtus rimtesniam, žvarbiam vėjui, nepultume stačia galva į slogą? Vienas iš geriausių būdų – tai aktyvus laisvalaikis ir sportas. Ypač aktyvūs tokiu metu pasidaro studentai, pradedantys naują gyvenimo etapą toli nuo tėvų. Kaip bebūtų, ruduo – puiki proga vėl pradėti reguliariai sportuoti. Ir nebūtina apsiriboti tik svarmenų kilnojimu. Suraskite tai, kas teiks didžiausią džiaugsmą ir neleis liūdėti darganotais vakarais. Gal tai bus aerobika, kalanetika, šokiai, joga, bėgiojimas lauke (itin grūdinantis organizmą) ar tiesiog kasdienis pasivaikščiojimas su savo šunimi. O kol neužklupo pirmas sniegas, laisvalaikį galite leisti ir su tinklinio kamuoliu ar badmindoto rakete rankoje. Tad, išsirinkus artmiausią širdžiai veiklą, sekantis žingsnis –  sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė. Apranga turi didelę reikšmę sportuojant. Na, aišku, gal tai ne podiumas, bet su apsmukusiais marškinėliais ir nutrintomis „naminėmis“ kelnėmis tikrai nesijausite komfortiškai.  

Taigi, vieną dieną čiupau savo Misterį X už rankos, ir abu nulėkėme į Saulės mieste esančias „Sportland“, „Audimas“ ir „Winner Sport“ parduotuves. Šio sezono tendencijos – ryškių spalvų akcentai, mėlyna, violetinė ir rožinė spalvos. Aišku, pilka ir visi jos atspalviai – nesenstanti sportinių rūbų klasika. Treniruotėms skirtos drabužių kolekcijos kasmet tampa vis drąsesnės, dizaineriai, kurdami tokius drabužius, vis labiau atsigręžia į gatvės stilių ir taip naikina ribą tarp griežtai sportui ir laisvalaikiui skirtų prekių. Juk šiandien tiek moterys, tiek vyrai nori atrodyti stilingai ir originaliai. Būtent tai ir siūlo atsinaujinęs „Audimas“. Naujausias technologijas, natūralius ir sintetinius audinius derina su šiuolaikišku dizainu ir kasdieniu gatvės stiliumi. Svarbiausia jaustis komfortiškai ir laisvai, kad rūbai nevaržytų bet kokių jūsų judesių, tačiau tuo pat metu ir nepriliptų prie odos, leistų kūnui kvėpuoti ir vėdintų. 

pav 1 pav 2

Aišku, nevalia pamiršti avalynės. Ją pasirinkti reikia konkrečiai pagal laisvalaikio ir sporto rūšį. Bėgiojimui rinkitės lengvus ir orui pralaidžus batus, aerobikai prireiks sportinės avalynės su pakietintu kulnu, kad nepasitemptumėte kojos. Ir seniai žinoma taisyklė – visur su savimi turėkite vandens, tad stilinga ir funkcionali gertuvė, kaip magnetas, turi būti arti jūsų. Na, o kad smegenys galutinai išsipurtytų ir pailsėtų nuo kasdienių darbų, jums prireiks geros muzikos ausyse. 

pav 3 pav 4

pav 5 pav 6

Taigi, nors pagrindinių daiktų ir rūbų sąrašas tikrai netrumpas, užbaikime jį kuprine ar sportiniu krepšiu, kad iš salės ar parko grįžtume stilingai ir patogiai susikrovę visus savo turtus.

Veikite aktyviai, kelkite nuotaiką, išsirinkite, kur keliausite sportuoti, ir tai darykite stilingai!

Mes jau išsirinkome savo aprangas, o jūs?

Rasa

pav 9 pav 10 pav 8 pav 7 pav 11

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: