Vasaros mados tendencijos pagal stiliaus ikoną Leandrą Medine

Vasara įgauna pagreitį –  įtemptą dienotvarkę darbo kalendoriuose keičia nerūpestingų atostogų planai.  Atvėrus spintą taip ir norisi griebti kažką žaismingo, apsirengti netikėtai ir neįprastai. Deja, dažnai pasimaiviusios prieš veidrodį taip ir neišdrįstame išeiti į gatvę su atsainiai užrišta skarele ant galvos ar plačiomis kelnėmis, kurias nusipirkote prisižadėjusi sau, kad šią vasarą būtinai pažabosite nepaklusnius mados vėjus. 

9

Gal kartais pritrūksta drąsos, o gal tarsi voverės užsisukusios kasdienių darbų rate neberandame įkvėpimo įdomesniems deriniams. Tad šįkart noriu Jus supažindinti su jauna moterimi Leandra Medine, kuri geriausiai žinoma tinklaraščius skaityti mėgstančioms merginoms. Ji man – tikra netikėtų ir neįprastų įvaizdžių bomba wink. Tad pasižvalgykime kaip ji improvizuoja kurdama vasaros mados tendencijoms paklūstančius įvaizdžius.

Ką neįprasto galima išspausti iš iki kaulų smegenų visiems pabodusių dryžių smiley? Neįprastų siluetų žaismas, įdomus sluoksniavimas paverčia Leandrą pritrenkiančia!

1

Niekada nemėgusi rengtis mergaitiškai ir paisyti vyrų diktuojamų mados kanonų, ji mieliau renkasi apsmukusias kelnes nei aptemptus ar gilias iškirptes turinčius drabužius.  Leandra juokauja,  kad toks stilius atstumia vyrus, todėl kai ji laisvalaikiu pradėjo rašyti tinklaraštį – jį pavadino „The Man Repeller“ (liet. vyrus atstumianti). Vis tik ir Leandrai nepavyko atsispirti seksualiai apnuogintų pečių tendencijai wink

2

Narstydama įžvalgas, kodėl moterys negali dėvėti laisvesnių drabužių, o privalo nuolat spraustis į tai, dėl ko vyrai varvina seiles, netrukus Leandra tapo tikra interneto garsenybe ir jos stilius susilaukė daugybės pasekėjų. Laisvesni drabužiai stiliaus ikonai ne kliūtis kuriant įmantrius drabužių derinius. Neretai Leandra pasitelkia akį traukiančias, ryškias spalvas (pvz. šiemet itin madingą raudoną, vadinamąją „fiesta“ spalvą).

3

Žongliruodama įvairiais siluetais Leandra teigia, kad šiandien drabužių niekas nebesirenka pagal figūrą. Drabužis turi atspindėti Jūsų asmenybę, profesiją, gyvenimo būdą, pomėgius… Iškalbinga mada šiemet siūlo rinktis plačias trumpesnes kelnes – kulotes.  Kaip vilkėti tokias kelnes? Jūsų dėmesiui keletas Leandros eksperimentų smiley.

4

Nors Leandra Medine dažnai kritikuojama dėl nenaudojamo makiažo (su makiažu ją pamatysi tik labai retais atvejais smiley ), jai tai nė motais, nes ryškūs drabužiai išskiria ją minioje iš tolo. Ir Jūs norite būti ryški ir pastebima? Išmėginkite geometrinius raštus.

6

Leandros juokams, kad vaikinai ją palieka būtent dėl keisto stiliaus, vieną dieną atėjo galas, kai mergina sutiko vyruką, kuriam jos aštrus protas ir sveikas humoro jausmas rūpėjo labiau nei vilkimi drabužiai. Sutikite, kad ne kiekvienas vyras supranta, kodėl mes, moterys, staiga įsigeidžiame vilkėti kelnes kartu su sijonu ar suknele smiley.

7

Arba kodėl slapta lendame į vyriškių spintas, ieškodamos jo baltų marškinių, kuriuos suderinusios su moteriškais atributais, vargu ar grąžinsime atgal į lentyną smiley.

8

Būtent todėl, kad mada dažnai prasilenkia su vyriška logika (bet ar mums tai svarbu?), Leandros Medine tinklaraščio populiarumas auga kaip ant mielių. Stiliaus ikona nevengia įvaizdžių ir su lengvomis, nėriniuotomis suknelėmis, metalo atspalvio drabužiais, bet interpretuoja juos savaip. Perleisdama mados tendencijas per savo skonio prizmę, ji sukuria netikėčiausius, fotografo blyksčių vertus derinius.

5

Žinote posakį: „Ta pati suknelė, tik kita panelė“. Tas pats rūbas skirtingose spintose gyvena skirtingus gyvenimus. Todėl ir Jums siūlau pamėginti į visais įmanomais būdais dėvėtą drabužį pažiūrėti kitu kampu. Atrasite, kad galbūt sijonas, kurį visada vilkėdavote tik su vienintele palaidine, puikiai sutaria ir su jau seniai lentynoje gulinčiais marškinėliais… Smagių stiliaus eksperimentų! wink IKI 

Jūsų stiliaus draugė Ilona heart

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: