Vasara ryškiaspalvių skraisčių apsuptyje!

Kaip manote, kokia aprangos ar stiliaus detalė yra pati universaliausia? Taip, tai skraistės, skarelės, šaliai. Maži akcentai, be kurių neapsieiname visais metų laikais. Žiemą storu šaliku ar keliskart perlenkta skara saugomės nuo šalčio, pavasarį ir rudenį – nuo žvarbaus vėjo (ateičiai keli pavyzdžiai, kaip tai padaryti gražiai smiley), o vasarą – nuo deginanžios saulės.

Bet tik vasarą skarą galime naudoti ne tik kaip aprangos detalę, bet ir kaip universalų drabužį (sijoną, palaidinę ar net suknelę). Pažiūrekite kokius skirtingus variantus radau interneto platybėje…

Paplūdimyje iš skraistės galime susikurti nuostabią suknelę (ir tikrai ne vieno modelio).  

2

O jei vasarą daugiau laiko praleidžiame mieste, savo aprangą galime paįvairinti sijonais, palaidinėmis, liemenėmis ir netgi šortais iš skraisčių ar šalių

1 10

Norite pridengti galvą nuo saulės? Tam nebūtinai reikės kepurės. Galite panaudoti turimą šalikėlį. Atrodysite tikrai originaliai.

3

Kelis skraisčių ir šalikų panaudojimo būdus pamėginau ir aš. Rezultatas pradžiugino, o skraistės ir skaros tikrai įsilies į kasdienį mano vasaros garderobą: 

8

Vasarai įsismarkavus, gudrybės, kaip įprastus rūbus pakeisti lengvomis ryškiaspalvėmis skraistėmis, tikrai bus labai naudingos. Todėl skubėkite į „Saulės miesto“ parduotuves, nes kaip tik dabar vasariškoms skraistėms ir skarelėms ten taikomos didžiulės nuolaidos. Apsilankiusi Saulės miesto parduotuvėse Monton, NewYorker, House, Reserved, Takko fashion, aš kelias jau išsirinkau! O jų kainos dabar prasideda vos nuo 2,99 Eur! 

9 6

Vasara – tai metas, kai norisi save palepinti: atostogomis, gaivinačiu kokteiliu, šaltų ledų porcija ar… nauju drabužiu, tinkančiu būtent tos dienos nuotaikai. Rūbai iš skraisčių bei šalių – puikus būdas kasdien atrodyti vis kitaip – ryškiai ir originaliai. O ir Jūsų piniginei tai patiks, nes iš vieno daikto sukursite mažiausiai 3-5 skirtingus rūbus. Taigi, kurkite ir kerėkite visus savo originalumu!

Būkime ryškios!

Kristina

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: