Vasara plaukuose

Šį kartą įrašą norėčiau pradėti posakiu: „O man dar ne ruduo!“. Ir išties, tik prasidėjus rugpjūčiui visi puolė aimanuoti, kad vasara jau baigėsi, tuoj ruduo, prasideda tamsus ir niūrus periodas… O aš turiu tvirtą nuomonę – ne kalendorius diktuoja vasarą, o tavo, mano ir visų mūsų nuotaikos ir pozityvas! O jei dar prie viso to pridėtume ryškiaspalves garbanas… Juk festivaliai, iškylos, atostogos ir nuotykiai tik įsisiūbavo!

Šią vasarą plaukų spalvos primena eilėraščių eilutes apie romantišką, nežemišką meilę ir kitas galaktikas. Jei jūs nebijote nenatūralių atspalvių – turėtumėte suskubti. Ant bangos rūke paskendusių levandų atspalviai ir šešėliai. Gal kiek maišyti su pieno atspalviu, gal kiek primenantys mėlynių ir ledų kokteilį, o gal Alisą stebuklų šalyje. Mistiškas ir unikalus rezultatas pakeis visą jūsų įvaizdį! Unikalus rezultatas garantuotas. O kodėl gi netapus vasaros mūza?

Pav 1

Nė neabejoju, kad arbūzas yra vienas mėgstamiausių ne tik mano, bet ir jūsų gaivinančių vasaros vaisių, tačiau ar kada įsivaizdavote, kad būtent arbūzas inspiruotų plaukų stilistus? Tai vienas drąsiausių šiltojo sezono trendų! Derinama ryškiai žalia su švelniai rožine. Ar atsiras drąsuolių?:)

Pv 2

Neutralios, ramios, vadinamosios nude spalvos ir atspalviai gali būti puikus pasirinkimas toms, kurios vasarą leidžia biure ir „apelsininiai“ plaukai gali ne juokais sugluminti vadovą. Smėlio ir rusvas spalvas reikėtų papildyti šaltesniais atspalviais ir metalo tonais. Sniego ir ledo vėsą perkelkite ant savo spindinčių plaukų. O jei norite atšaldyti visus aplink rinkitės sidabro spindesį ir pilkus atspalvius – tai puiki išeitis norint tapti tikra diva.

Šiandien lipame iš pabodusių blondinės, šatenės bei brunetės rėmų ir plaukus spalviname įvairiausiomis spalvomis, išgauname netikėčiausius atspalvius ir juos ne ką išradingiau apibūdiname. Pavyzdžiui kaip įsivaizduojate šiuo metu itin madingą sviestinę blondinę? Arba rožinio aukso plaukus? Braškinę blondinę? Šios spalvos puikiai tiks tikroms vėjo ir pievų draugėms bei nenuilstančioms svajoklėms.

Dar viena, man pačiai itin patinkanti spalva – cinamoninė plaukų spalva ir jos atspalviai. Jie nuostabiai dera su įdegusia oda ir bronziniais skruostukais bei suteikia vilioklės įvaizdį. Maišyti reikėtų su medaus ir rudojo cukraus spalvomis.

Pav 3

Rožiniai plaukai nuo pjedestalo nenulipa jau kelerius metus ir panašu, kad net nežada trauktis. Šią vasarą rožinė įgauna varinę versiją ir triumfuoja kaip tikrų vasaros karalienių topas. O jei dar nusipintumėte tikrų pievų gėlių vainiką!

Pav 4

Na, o jei jūs per daug konservatyvios ar tiesiog nelinkusios ekstremaliems pokyčiams – nenuilstantis ombre dažymo stilius leidžia ne tik keliais tonais pašviesinti ar patamsinti savo plaukų galiukus, bet kone tiesiogine prasme įmerkti juos į visas vaivorykštės spalvas. Tad pirmyn!

Pav 5

Na ir galiausiai, jei jūs, kaip ir aš, ruošiatės likusią vasarą visiškai pasileisti plaukus ir lėkti į festivalius, naktimis maudytis jūroje, o dienomis ieškoti nuotykių – merkite savo plaukus į kurią tik norisi spalvą, svarbu, kad ji pakeltų nuotaiką. O plati šypsena puikiai užbaigs jūsų naują įvaizdį.

Pav 6

P.S. SAULĖS MIESTE „Eurokos“ parduotuvėje radau pusiau ilgalaikių dažų, kuriais namų sąlygomis galite pasiekti vasaros topus! Spalvos nuo flamingo rožinės – iki mėlynos. O „Vitrina Pro“ parduotuvėje rasite net plaukų šešėlius, kurie bent porai dienų leis ir jums pasileisti plaukus! Kviečiu leistis į drąsius vasariškus eksperimentus ;)

Linkėjimai nuo levandų atspalvių mano plaukuose!

Rasa

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: