VASARA biure. Stiliaus paieškos Saulės Mieste

Išgirdus žodį vasarą, pirmiausia pagalvojame apie atostogas. Deja, jos greitai baigiasi ir tenka grįžti į darbus. Jei šiandien kaip tik svarstėte, ką apsirengti, kad būtų ne tik patogu karštą dieną, bet ir neperžengtumėte aprangos kodo ribų, tuomet šis mano įrašas kaip tik Jums. Praėjusį kartą dalinausi mintimis apie visus biuro stiliaus „taip“ ir „ne“, o šįkart siūlau pažiūrėti kokių madingų komplektų darbo aprangai galite rasti Saulės Miesto parduotuvėse.

Untitled design

Kai su sijonu ne itin patogu, o kelnės, rodos, pernelyg įpareigoja, tuomet rinkitės šortus! Nekalbu apie trumpučius, margus ar džinsinius šortukus. Užtat klasikiniai šortai iki kelių suderinti su lengvais marškinukais – tikrai bus Jūsų koziris karštą dieną! 

10

Palaidinė, rankinė – „House“, šortai – „Monton“.

Nebijokite į savo aprangą įnešti šiek tiek žaismingumo – subtilių raštų palaidinė ir pastelinių spalvų kelnės ar sijonas puikiai atrodys vasaros dieną ir negąsdins aplinkinių niūriomis spalvomis.

11

Palaidinė, sijonas, kelnės– „Monton“,  rankinė – „House“.

Suknelė – nuostabus rūbas. Ja pasipuošus per akimirką tampi elegantiška ir moteriška.

12

Suknelės iš „Monton“, rankinė – „House“.

Norite būti pastebėta dėl to, kad net biure sugebate būti mados diva? Rinkitės šį sezoną madingų geometrinių raštų kelnes – jas derinkite su rugiagėlių mėlynos spalvos įdomesnio kirpimo marškinukais.

13

Palaidinė iš „Monton“, kelnės – „Ombre|Pura“.

Kai neturite laiko gaudyti įmantrių mados vėjų, rinkitės išbandytą klasiką – smėlio spalvos kelnes aukštesniu juosmeniu, rašalo mėlynos palaidinę ir subtiliai dryžuotą lengvą švarkelį.

14

Palaidinė, švarkas, kelnės – „Monton“, rankinė – „House“.

Vasarą tikrai nesinori atrodyti nuobodžiai, todėl žaiskite su raštais  ir siluetais. Gėlėtas sijonas ar palaidinė su varpelio formos rankovėmis  tik patvirtins tą faktą, kad Jūsų širdyje ir mintyse gyvuoja tikra vasara.

15

Palaidinė, kelnės iš „Ombre|Pura“, gėlėtas sijonas – „Monton“, rankinė – „House“.

Rytais skubant ir lekiant į darbus dažnai nelieka laiko net kavos puodeliu pasimėgauti, tad ką jau kalbėti apie įmantrių drabužių derinimą. Tokiu atveju prisiminkite klasikinių spalvų  – juodos, baltos ir neutralių tonų derinius.

16

Balta paladinė, kelnės, kaklo papuošalas – „Monton“, juoda palaidinė  – „Ombre|Pura“, rankinė – „House“.

Rinkdamasi aprangą į darbą atkreipkite dėmesį ir į audinio pluošto sudėtį – vasarai tinkamiausi viskozės, medvilnės, šilko, tencelio ar lino pluoštai. Kalbant apie liną daug kam jis asociajuosi su ant pečių išdidžiai pūpsančiais lininiais švarkais, bet šiuolaikinėmis technologijomis apdirbtas linas visiškai kitoks, tad siūlau pamilti šį audinį iš naujo. Tad nesirenkite nuobodžiai, net jei Jūsų galutinė stotelė – biuras. Galbūt pasinaudosite viena kita mano mestelta stiliaus idėja ir jau ryt sužibėsite! Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: