VASARA biure…Ką rengtis?

Neseniai skaitėte mano įrašą apie atostogų lagaminą. Nujaučiu, kad kai kurios iš Jūsų tik atsiduso, pamačiusios antraštę, ir toliau tęsė savo neatidėliotinus darbus, nes atostogų planavimas nebuvo įtrauktas į dienotvarkę. Kai darbai veja darbus, egzotiškų kelionių nuotraukos gali ne juokais suerzinti! 

Tik nedaugelis laimingųjų gali leisti sau atostogauti visą vasarą (jei tai Jūs, tuomet esate tikras laimės kūdikis!). Dažniausiai į darbus grįžtame dar nesulaukusios rudens ir tuomet tenka rimtai pasukti galvą, kaip rengtis biure, kai lauke taip karšta, jog mieliau įmerktum kojas į pirmą pasitaikiusį vandens telkinį nei sėdėtum gaudydama kvapą prie oro kondicionieriaus.

Untitled design

Kas rytą kovojame su noru įšokti į patogias pintas basutes bei su nostalgija nužiūrime spintoje kabančią lengvą gėlėtą suknelę… Deja, kad ir kokia oro temperatūra bebūtų, nei buhalterė, nei pardavimų vadybininkė ar administratorė negali numoti ranka į darbo aprangos kodą. Tad ką gi rengtis vasarą biure? O gal pradėkime nuo to, ko geriau nesirengti? 

Untitl11ed design

Visi permatomo audinio drabužiai yra tabu (darbe Jūsų apatinis trikotažas negali matytis!). Palaidinės su plonytėmis petnešėlėmis arba visai be jų – netinkamos netgi po švarku. Turbūt neverta net minėti, kad basutės per pirštą, drabužiai su giliomis iškirptėmis ar itin trumpi sijonai ir mini suknelės taip pat turi būti išbraukti iš darbo garderobo. Tai ką tuomet rengtis? 

Unt11design

Visų pirma, nebijokite kurti vasariškos nuotaikos, įnešdamos šviesių ir gaivių spalvų į savo aprangą. Tinkami švelnūs pasteliniai (dangaus melsvos, citrininio šerbeto, persikinės, smėlio, balintos kakavos, pilkšvos, mėtos, pieno atspalviai). Vietoj tradicinės juodos galite išmėginti baklažano, rašalo mėlynos, juodo šokolado atspalvius. 

2

Žaismingumo įvaizdžiui suteikite įpindamos gėlėtų ar raštuotų detalių (tačiau gėlėta paplūdimio rankinė tikrai netinkamas pasirinkimas!). 

3

Galbūt Jūsų vasaros favoritu taps gėlėtas sijonas? 

4

Pastarųjų sezonų hitas – platėjančios trijų ketvirčių ilgio kelnės, arba kitaip vadinamosios klotės – puikus pasirinkimas darbui biure vasarą.  Tai tarsi tarpinė stotelė tarp šortų ir ilgų kelnių. Ir nebijokite šių kelnių derinti su atviromis basutėmis, svarbiausia – tvarkingos pėdos.

Untitled design (1)

Neutralių spalvų komplektus galite pagyvinti ryškesne detale -rankine, skarele ar švarku.

6

Klasikinio silueto (futliaro tipo) suknelė bus puiki palydovė šiltą vasaros dieną. Jei norite paslėpti figūros netobulumus, rinkitės laisvesnio  ar tiesaus silueto sukneles. Geriausias ilgis – iki kelių ar kiek žemiau jų.

5

Galbūt jau kilo minčių kaip ryt rengsitės eidama į darbą? Saulės Mieste jau įsibėgėjo vasaros išpardavimas – puiki proga atsinaujinti! O aš skubu ieškoti biurui tinkamų derinių, bet apie tai jau kitame mano įraše! Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: