Valentino dienos dovanų idėjos

Vasaris – kupinas romantikos mėnuo, nes visame pasaulyje įsimylėjėliai mini Šv. Valentino dieną, kuri kupina gražių dalykų, tokių kaip gėlės, širdelės ir romantiškas laikas kartu. Tad noriu pasiūlyti puikias dovanų idėjas ir merginoms, ir vaikinams.

KVEPALAI

Visi sutiks, jog jei nežinai, ką dovanoti, visuomet dovanok kvepalus! Tai ideali dovana, kuri nustebins ir pradžiugins jūsų mylimą žmogų, nes juk kvepalų niekada nebus per daug.

Merginoms ir moterims siūlau dovanoti VALENTINO „Valentino Donna“ kvepalus. Jų kvapas itin subtilus, lengvas, unikalus ir viliojantis. Tiks tiek dienai, tiek vakarui.

image1 (3)

VALENTINO „Valentino Donna“ kvepalus galite įsigyti „Saulės miesto“, „DOUGLAS“ parduotuvėje.

Na, o vaikinams ir vyrams siūlau padovanoti taip pat VALENTINO kvepalus „Valentino Uomo“. Tai prašmatnus, rafinuotas medienos kvapas, kurį verta turėti kiekvienam vyrui savo kvepalų kolekcijoje.

image2 (2)

VALENTINO „Valentino Uomo“ kvepalus galite įsigyti „Saulės miesto“, „DOUGLAS“ parduotuvėje

SKANĖSTAI

Jei nenorite daug išlaidauti, o tiesiog norėtumėte parodyti žmogui savo dėmesį, nustebinkite jį nedidele saldžia dovanėle! Taip pat galite parašyti meilės laiškelį, kuris jūsų mylimam žmogui suteiks ypač daug džiaugsmo. Iš skanėstų, siūlau rinktis įvairius širdelės formos saldumynus, kurie būtent ir primena apie įsimylėjėlių dieną.

image3 (2)

Saldėsius galite įsigyti „Saulės miesto“, „Majai“ parduotuvėje

KNYGOS

Jeigu jūsų mylimas žmogus mėgsta skaityti knygas, net neabejokite ir dovanokite būtent jas. Jos tinka bet kuriai progai! Knygos – puikus dovanos pasirinkimas, nes jos ne tik ugdo protą, bet žadina nuostabiausius troškimus.

Knygos merginoms:

image1

Pirmoji rekomendacija – Isabelle Thomas ir Frederique Veysset knyga „Stilinga tarsi prancūzė. Mada ir neblėstantis žavesys“. Šioje knygoje informatyviai ir žaismingai pateikiami mados patarimai, kurie leis sužinoti kaip išsiskirti iš kitų.

image3 (1)

Šią knygą galite rasti „Saulės miesto“, „VAGA“ knygyne

Antroji rekomendacija – Beatos Tiškevič knyga „Vyvenimas“. Joje pasakojama autorės gyvenimo istorija – čia ji nuoširdžiai ir atvirai kalba apie savo vaikystę, nedrąsius pirmuosius žingsnius televizijoje, ir apie tai, ko ją išmokė jos patirti išgyvenimai.

image4 (1)

Knygą galite rasti „Saulės miesto“, „VAGA“ knygyne

Knygos vaikinams:

image2

Pirmasis pasiūlymas – Philo Knighto knyga „Batų vilkas. Nike įkūrėjo memuarai“. Ši knyga kalba apie Nike įkūrėjo gyvenimą, jo verslo subtilybes ir tapimą milijonieriumi.

image1 (2)

Knygą galite rasti „Saulės miesto“, „VAGA“ knygyne

Antrasis pasiūlymas – Gregg‘o Hurwitz‘o knyga „Našlaitis X. Žmogus, kurio nėra“. Tai tarsi aukštos įtampos trileris, kuris įtraukia ir nepaleidžia iki pat pabaigos.

image2 (1)

Knygą galite rasti „Saulės miesto“, „VAGA“ knygyne

APATINIS TRIKOTAŽAS

Kalbant apie merginas, argi galima įsivaizduoti įsimylėjėlių dieną be gražaus apatinio trikotažo? Nepamirškite, kad naujas ir gražus apatinis trikotažas moteriai suteiks didesnio pasitikėjimo savimi, elegancijos ir spindesio.

image7

Šio apatinio trikotažo komplektą galite rasti „Saulės miesto“, „Triumph“ parduotuvėje

AUTOMOBILIŲ KVAPAI

Merginos, jei visgi nežinote, ką dovanoti savo vaikinui ar vyrui, tuomet puiki idėja – padovanoti prabangius ir išskirtinius kvapus automobiliui.

image3

Šių RITUALS automobilių kvapų yra kelių aromatų. Pirmasis iš jų – sakuros žiedų ir ryžių pieno aromato kvapas, kuris yra itin lengvo ir švelnaus kvapo.

image6

Šį automobilio kvapą galite rasti „Saulės miesto“, „RITUALS“ parduotuvėje

Na, o kitas yra gaivaus eukalipto ir raminančio pačiulės aromato kvapo, kuris šiek tiek aštresnis.

image4

Šį automobilio kvapą galite rasti „Saulės miesto“, „RITUALS“ parduotuvėje

Gražios įsimylėjėlių dienos!

Brigita

Brigita Vilijošiūtė

Brigita Vilijošiūtė

Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: domiuosi kosmetika, mada, taip pat mėgstu knygas Laisvalaikis: rašau savo tinklaraštį, skaitau knygas, mėgstu aplankyti įvairias Lietuvoje esančias vietas bei eksperimentuoti su kosmetika Mėgstamiausi restoranai: Lėja, London Grill, Soya, Talutti Skaniausias patiekalas: sushi Mėgstamiausios parduotuvės: Reserved, Stradivarius, Bershka, Lindex Mėgstamiausias drabužis: oversized megztukai Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: katinams ir.... rausvos spalvos drabužiams Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: profesionalus veidrodinis fotoaparatas Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: žmonės, kurie darydami tai, kas jiems patinka pasiekia aukštumų pvz: Lauren Curtis, Angelica Blick; taip pat labai daug įkvėpimo randu Pinterest, Instagram arba Tumblr puslapiuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: