Valentino dienos dovanos

Artėjant šiai nuostabiai meilės šventei daugeliui žmonių, turinčių antrąsias puses, iškyla klausimas, kaip nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją, o galbūt neseniai atsiradusią simpatiją, todėl šiandien jums pateiksiu originalių bei naudingų dovanų idėjų tiek vyrams, tiek moterims, sąrašą –  visas dovanas galite rasti ir įsigyti SAULĖS MIESTO parduotuvėse!

Processed with VSCO with a6 preset

1. Visada sakiau ir sakysiu, kad jei nežinai, ko norėtum dovanų, visuomet rinkis kvepalus! Kaip ir apatinių, kvepalų nei vyrams, nei moterims niekada nebus per daug! Smagiausia tai, jog dabar nuėję į parduotuves galite rasti begalę skirtingų bei gražiai supakuotų rinkinių, kurie pradžiugins jūsų mylimą žmogų!

(Šiuos rinkinius rasite parduotuvėje „Douglas“)

Processed with VSCO with a6 preset

Processed with VSCO with a5 preset

2. Be to, kokia gi Valentino diena be subtilių apatinių, o ypač moterims! Kiekvienai moteriai naujas nuostabių apatinių komplektas suteiks daugiau pasitikėjimo savimi bei sukels šypseną veide, todėl vaikinai, išrinkę tokią dovaną, tikrai neapsiriks!

(Apatinių rinkinys iš parduotuvės „Triumph“)

Processed with VSCO with hb2 preset

3. Taip pat, kažin ar galima įsivaizduoti tobulą Valentino dieną be šokolado ar braškių su grietinėle? Jei tik neseniai susipažinote su savo simpatija ar žinote, jog jums artimas žmogus yra tikras smaližius, nustebinkite jį dėže geriausio šokolado ar pakvieskite jį vakarienės!

(Saldumynai iš parduotuvės „Saldūs majai“)

Processed with VSCO with hb2 preset

4. Na, o paskutinė idėja labiausiai tiks moterims ir merginoms! Žinau, jog kiekviena jauna mergina svajoja turėti tą nuostabų šilkinį chalatėlį su kuriuo galėtų gurkšnoti kavą sekmadienio rytais ar pusryčiauti vasaros atostogų metu, todėl vaikinams vertėtų nieko nelaukti ir palepinti savo draugę ar žmoną būtent tokia dovana!

(Šiuos chalatus rasite parduotuvėje „Rosme“)

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Saldžių akimirkų, mielieji!

Kamilė

 

Kamilė Dambrauskaitė

Kamilė Dambrauskaitė

KAMILĖ: Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: Domėjimasis mada, kelionės, sportas ir knygos Laisvalaikis: asmeninio tinklaraščio rašymas, sportas, buvimas su draugais, knygų skaitymas Mėgstamiausi restoranai: jei Šiauliuose, tai Don Vino ir Sakura Skaniausias patiekalas: Hmmm... tikriausiai kažkuo ypatingos ar gurmaniškos salotos Mėgstamiausios parduotuvės: Zara, Mango, asos.com, nedideli senamiesčių butikai pilni lietuviškos kūrybos Mėgstamiausias drabužis: patogios odinės kelnės! Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: skanus maistas, išsvajotas pirkinys arba įdomi knyga Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: prabangūs ir kokybiški batai arba rankinė Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: stiprios ir įdomios asmenybės, mados tinklaraščiai, Instagram bei Pinterest platformos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: