Vaikų vasaros stilius

Turbūt sutiksite, kad vasaros laikas ypatingas, nes šviečiant saulei nejučia pradedame daugiau šypsotis ir dažnai prisimename vaikystę, kai basomis lakstėme po šiltą pievą.

Na, o vaikams vasara – visų pirma nerūpestingos atostogos, kurios kiekvieną dieną atneša nepamirštamų įspūdžių. Vaikus nudžiugina ir netikėtas pusryčių piknikas lauke, kai blynai, su pačių nuskintomis kvapniomis braškėmis, valgomi tiesiog pasiklojus užklotą pievoje, ir žaismingas pasivaikščiojimas po margaspalviu skėčiu šiltame vasaros lietuje.

beach_swing_2400x1350

Orai kol kas mūsų nelepina, bet stenkimės nepasiduoti slogiai nuotaikai ir išnaudoti kiekvieną šiltesnį vasaros atodūsį. O kas geriau sukurs vasarišką nuotaiką, jei ne spalvingi drabužiai? Ne veltui užvedžiau temą apie vaikus, nes šįkart mano akiratyje – vaikų vasaros stilius.

Kai orai tokie nenuspėjami ir tenka kelis kartus per dieną permąstyti kaip aprengti vaiką, kad jis neperkaistų ar nesušaltų, visuomet pasitelkiu rūbų sluoksniavimą. Ant lengvų marškinėlių berniukui visada galite užvilkti stilingus marškinius trumpomis ar ilgomis rankovėmis, užmesti lengvą striukę ar bliuzoną.

dav

Kuriant tiek savo, tiek ir vaikų stilių svarbu nepamiršti aksesuarų – stilinga beisbolo kepuraitė ar fedoros tipo skrybėlė bei derantys akiniai suteiks įvaizdžiui išbaigtumo.

dav

Vaikų rūbai man patinka savo spalvingumu, piešinėlių ir raštų gausa. O svarbiausia, kad pasirinkus norimą spalvų gamą galima nevaržomai miksuoti įvairių raštų rūbelius.

dav

Mažosios princesės visada nori būti panašios į mamas, todėl vasarą bohemiškas stilius aktualus ir mergaitėms. Gėlės plaukuose, pintas krepšys, kutai ant drabužių, visa tai – boho stiliaus akcentai.

dav

Nėriniuoti šortukai derės prie daugelio vasariškų įvaizdžių – šįkart jie susidraugavo su madingais aplikacijų motyvais puošta palaidine.

dav

Šių džinsinių šortukų universalumą įrodo dar vienas derinukas, tačiau drąsiai eksperimentuokite ir su spalvingomis kapri kelnytėmis.

dav

Dryžiai ir gėlės – nuo seno gerai sutariantys draugai, tad nedvejodamos puoškite mergaites šių dviejų raštų kombinacija. Vėsesniam orui gėlėtą sijoną keiskite etniniais motyvais margintais džinsais.

dav

Aplikacijų gausa ir rock chic stiliaus įkvėptas paskutinis derinukas mergaitėms. Tokiam įvaizdžiui užbaigti galite drąsiai rinkitės grubius aulinukus ar net guminius batus.

dav

Visus rūbelius ir aksesuarus rasite parduotuvėje „Takko Fashion“, o dar daugiau įkvepiančių derinukų bei stiliaus patarimų galite rasti mano facebook‘o paskyroje Stiliaus Draugė. Ir paskubėkite, nes dabar SAULĖS MIESTE vyksta vasaros išpardavimai, tad tai puiki proga atsinaujinti!

Gražių jums stiliaus eksperimentų ir saulėtų vasaros dienų!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: