Vaikų rudens spinta

Ar prisimenate kaip vaikystėje įsisukdavome į savo mamos spintą? Nevikriai matuodavomės per didelius aukštakulnius, su kuriais bandydavome kulniuoti įsivaizduojamu podiumu. Akivaizdu, kad vaikams mada ir stilius ne mažiau aktualus nei mums, suaugusiems, todėl labai smalsu patyrinėti, kas naujo vyksta vaikiškos mados pasaulyje šį rudenį.

untitled-design

Visuomet stilingai atrodys berniukas, apsirengęs džinsus, įdomesnę faktūrinę avalynę ir daugiasluoksnį viršų, kai kartu kombinuojami ilgesni marškiniai, bluzonas, žaismingi marškinėliai, švarkas ar striukė. Sluoksniuodami drabužius atminkite, kad šį rudenį berniukams sukurtose kolekcijose siūloma daug Rock stiliaus detalių – odinių viršutinių rūbų arba odinių įdėklų, intarpų, pilkšvų bei juodų tonų drabužių. Ansamblius pagyvinkite languotais marškiniais, marškinėliais su užrašais, skrybėlėmis ar grubiais auliniais batais.

3

Rock ir pop stiliaus samplaika aptinkama ir mergaičių kolekcijose – kniedėmis dekoruoti džinsiniai rūbai, grubūs aulinukai ar guminiai batai derinami su tiulio sijonais ir marškinėliais, dekoruotais blizgiais žvyneliais. Norintiems pabėgti nuo stereotipų primenu, kad vaikams skirti ne tik spalvingais raštais marginti drabužiai –  Dolce&Gabbana  ir Marcello Buron Kids of Milan dizaineriai įrodė, kad juodai balti geometriniai ornamentai puikiai tinka vaikiškiems drabužiams ir dera prie minėto Rock stiliaus.

1

Ne visoms mergaitėms patinka pop stiliaus žaismingumas ir blizgučiai. Minimalizmas – būtent tokia savybe pasižymi mergaičių 2016 metų mokyklinė mada, kuri įkvėpimo sėmėsi iš britiškos prabangos.  Santūrios spalvos, oversized tipo paltukai ir pelerinos, išraiškingi drabužių kirpimai ir jokių nereikšmingų detalių – primena mamos ar vyresnės sesers spintą, tiesa?

5

Dar vienas stilius, dominuojantis vaikų rudens kolekcijose – urban folk (išvertus „miesto folkloras“). Etniniais motyvais marginti ir pynėmis puošti jaukūs megztiniai, žemės spalvos, kailinės liemenės, languoti ir dygsniuoti drabužiai, daug sluoksnių, rudos odos, zomšos detalės – visa tai asocijuojasi su nerūpestingomis rudens atostogomis pas močiutę kaime.

2

Spalvotas margumas – bendra 2016-ųjų metų vaikiškos mados charakteristika. Drabužiai marginami augaliniais spaudiniais (Dolce&Gabbana kolekcijose), kamufliažiniais intarpais (Hitch – Hiker kolekcijose), trimatėmis geometrinėmis figūromis (Anne Kurris kolekcijose), dryžiais, stilizuotais gyvūnais, medžiais, debesėliais ir pan.

6

Mokyklinė mada berniukams siūlo patogias asfalto ar šiek tiek šviesesnio atspalvio kelnes ar džinsus, vidutinio pločio juodą kaklaraištį, liemenę ir švarkelį. Klasikinius elementus drąsiai kombinuokite su laisvalaikiui skirtais drabužiais – tarkime bluzonais ar raštuotais marškinėliais.

7

Patiems mažiausiems be įprastų ryškiaspalvių derinių išbandykite Islandijos žiemos gamtovaizdžio spalvų įkvėptus drabužius. Pastelinės spalvos (dulkėtos rožės, mėtų, levandų ar dangaus melsva) puikiai dera tiek tarpusavyje, tiek ir su neutraliais smėlio ar pilkšvais atspalviais.

4

Besirinkdami drabužius savo stilingoms atžaloms atminkite, kad patogumas yra kelrodė žvaigždė, todėl atkreipkite dėmesį į judesių nevaržančius sportinius bomber tipo švarkus ir sportiniais elementais puoštus bluzonus, striukes.

8

Dažnai, keisdami pavienes detales, sau pritaikome drabužius iš turimo garderobo, tačiau vaikams tą patį padaryti būna sunku, nes jie auga tiesiog žaibiškai! Todėl aš jau skubu į Saulės Miesto parduotuves ir kitą kartą pažadu pasidalinti nuostabiais rudeniškais deriniais mūsų mažiesiems.

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: