2008-12-22

Urna atidaryta trečiąjį kartą

Š.m. gruodžio 20d. mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS jau trečiąjį kartą iš nuolat vykstančios paramos akcijos „Mūsų visų vaikai“ urnos buvo išimtos aukos. Visi surinkti pinigai padovanoti Šiaulių vaikų globos namams „Vaivorykštė“. Per šešis mėnesius šiauliečiai ir miesto svečiai paaukojo 1600Lt. (tūkstantį šešis šimtus litų). Dar 1000Lt pridėjo SAULĖS MIESTAS.

Aukos vaikų globos namų „Vaivorykštė“ direktorei Marijai Burneikienei buvo įteiktos mados ir laisvalaikio centre vykusiame kalėdiniame renginyje „Tegul stebuklai užburia, o norai pildosi“. Už jas vaikų globos namai planuoja įsigyti sviedinių, batelių, didaktinių priemonių, aprangos. Renginyje dalyvavo ir „Šiaulių vaikų globos namuose“ augantys mažyliai. Šiems vaikų globos namams aukos bus renkamos ateinančius pusę metų.

„Kalėdos- stebuklų ir norų metas, todėl džiaugiuosi, kad per šias šventes vaikų norams išpildyti turėsime daugiau pinigų nei planavome. Malonu, kad tokias iniciatyvas palaiko ne tik didieji labdaros centrai ar įmonės, bet ir patys šiauliečiai. Linkiu, kad paramos akcijos ir toliau vyktų bei nuolat primintų, kad šalia mūsų visada yra tie, kuriems niekada nebus per daug dėmesio ir šilumos“,- kalbėjo Šiaulių vaikų globos namų „Vaivorykštė“ direktorė Marija Burneikienė.

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 18 įvairių socialinių-kultūrinių renginių. Spalio mėnesį, bendradarbiaujant su Šiaulių inkstų ligomis sergančiųjų draugija „Atgaja“ SAULĖS MIESTO lankytojai turėjo galimybę gydytojo akivaizdoje užpildyti sutikimą organų donoro kortelei gauti, o rugsėjo 19d. nuo SAULĖS MIESTO stogo pirmą kartą Lietuvoje pakilo karšto oro balionas, priešrinkiminiu laikotarpiu Šiaulių kandidatai bendravo su rinkėjais. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie „Šiaulių regiono vaikų globos namus“
Valstybiniai Šiaulių vaikų globos namai įsteigti 1992 m. rugsėjo 1d.. Globos namuose gyvena vaikai nuo 3 iki 18 metų amžiaus. Šiuo metu globos namuose sudarytos 7 šeimynos, kuriose gyvena 89 vaikai. Vaikai Šiaulių vaikų globos namuose apgyvendinami iš visos Šiaulių apskrities.

Šiuo metu Šiaulių vaikų globos namų vaikams labiausiai stinga kanceliarinių prekių, elektrinių virdulių, lovų ir lentynų knygoms. Norėdami prisidėti prie šios geranoriškos akcijos, galite SAULĖS MIESTE į stovinčią urną paaukoti arba tiesiog atnešti išvardintus daiktus į „Šiaulių vaikų globos namus“, įsikūrusius adresu Vilniaus g. 297, Šiauliai.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2007m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 140mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (http://www.ell-realestate.com/lit. SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų. Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/