2010-12-05

Triušių paroda SAULĖS MIESTE lankytojus sutraukė net iš kitų miestų

Gruodžio 4-5 dienomis, Šiaulių prekybos centre SAULĖS MIESTAS vyko šventinė triušių paroda, stebėtojų pritraukusi net iš kitų miestų: Joniškio, Radviliškio ir aplinkinių vietovių. Triušiai patraukė ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų dėmesį.

Prekybos centro SAULĖS MIESTAS generalinė direktorė Dina Bunce teigia, kad surengti triušių parodą sumanyta neatsitiktinai: „Ateinantieji 2011 metai pagal kinų kalendorių yra triušio metai, todėl nusprendėme prekybos centro lankytojams pademonstruoti šiuos mielus gyvūnus ir tikimės, kad ateinančių metų simbolis atneš laimę visiems mūsų lankytojams“.

Atvykusieji į prekybos centrą buriavosi prie įvairiausių veislių ilgaausių: Naujosios Zelandijos baltųjų, Kalifornijos, Vienos mėlynųjų ir pilkųjų, ypač stambių Prancūzų avinų ir kitų žymiausių triušių veislių.

Veisliniai triušiai į parodą atkeliavo net iš Elektrėnuose esančio veislyno. Juozas Balandis, triušių veislyno savininkas, teigia, kad labai džiaugiasi jam SAULĖS MIESTO suteikta galimybe supažindinti žmones su įvairiausiomis triušių rūšimis. „Parodos lankytojai ne tik apžiūrėjo triušiukus, bet ir intensyviai domėjosi, klausinėjo. Kai kurie triušių gerbėjai į parodą vyko specialiai, kiti neplanuotai, tačiau visiems buvo įdomu. Džiaugiamės, kad sulaukėme gausaus būrio lankytojų“, – parodos įspūdžiais dalinasi J. Balandis.

Organizuoti parodą nuspręsta siekiant dovanų ieškojimą paversti malonia pramoga. Triušių paroda – tik viena iš daugelio nemokamų Kalėdinių pramogų SAULĖS MIESTE. Jau kitą savaitgalį prekybos centre apsigyvens Kalėdų senelis. Pirkėjus džiugins „Laimės rato“ loterija, o linksmas akimirkas kartu su šeima padės įamžinti speciali kalėdinė foto studija.

Kinų horoskopas apima 12 metų laikotarpį, per kurį Jupiterio planeta nukeliauja ratą aplink saulę. Ateinantieji 2011-ieji pagal Rytų kalendorių yra Baltojo metalinio Kiškio metai. Jie prasideda 2011 m. vasario 3 d. ir tęsiasi iki 2012 m. sausio 23 d. Kinai tiki, kad kiškis yra sėkmės simbolis, todėl šį zodiako ženklą laiko vienu laimingiausių.

Daugiau informacijos:
Šarūnė Širvinskaitė
Jaunesnioji projektų vadovė
Mob. +370 652 85 682
sarune.sirvinskaite@eurorscg-pr.lt