TOP 5 vasaros drabužiai, niekada neišeisiantys iš mados

Vasara jau prasidėjo, tačiau vis dar nežinote kaip rengtis? Yra keli pagrindiniai drabužiai, be kurių neįsivaizduojamas šiltasis metų sezonas – tai marškiniai, gėlėta suknelė ir, žinoma, džinsas! Džinsinės baltos kelnės, sijonas ir švarkas, kurie yra itin lengvai derinami ir tinka beveik prie viso turimo garderobo.

Turint šiuos drabužius nebereikės sukti galvos ką apsirengti, kadangi tai baziniai drabužiai, kurie niekada neišeis iš mados ir visada atrodys puikiai. Belieka tik priderinti ryškius ir įdomesnius aksesuarus ir jūs jau pasiruošusi!

Investuokite į kokybiškus ir iš geros medžiagos pasiūtus baltos spalvos marškinius. Tai toks drabužis, kuris tinka visiems sezonams ir visiems gyvenimo atvejams, nesvarbu, ar keliaujate į darbą, atostogų ar į šventę. Kasdieniam ir minimalistiniam įvaizdžiui užsivilkite džinsus ir klasikinius batelius, o atostogoms prie jūros derinkite juos prie šortukų ir pintos skrybėlės ar užsimeskite prie maudymosi kostiumėlio.

marskiniaii Tokio ir panašaus tipo baltus marškinius galite rasti Lindex ir kitose parduotuvėse

Kiekviena vasara yra neįsivaizduojama be lengvos gėlėtos suknelės! Ji ypač gelbsti tais atvejais, kai „nėra ką apsirengti“ ir norisi neįpareigojančio, tačiau paprasto ir moteriško derinio. Ją taip pat galima priderinti tiek vakarui mieste, tiek pasivaikščiojimui prie jūros. Na, o ši suknelė iš Lindex yra universali dar ir tuo, jog ją galima dėvėti net ir ant džinsų ar šortukų vietoj kardigano! Leiskite pasireikšti savo fantazijai.

sukneles

IMG_0475Lindex

Visi stilingi vasaros deriniai prasideda balta spalva, kuri išryškina ne tik įdegusi kūną, bet ir dailius veido bruožus. Balta plevėsuojanti suknelė, balti džinsai ir baltas džinsinis sijonas privalo atsidurti jūsų spintoje. Tiek prie baltų džinsų, tiek prie sijono derinkite neutralius arba ryškius atspalvius. Nors balta yra pati neutraliausia spalva, prie kurios tinka visos kitos spalvos, galite nebijoti derinti ir visas kitas spalvas nei tik juodą ar pilką. Tačiau šį sezoną ypatingai madingi yra visi šilti rudos atspalviai, kurie idealiai tinka prie skaisčios baltos. Ir, žinoma, nepamirškite ir raštais margintų atvirų ar pūstų pečių palaidinių!

 
2

New Yorker ir Lindex 

Džinsinis švarkas derės prie suknelės, džinsų, šortų ar įvairių sijonų. Jei norisi paprasto kasdienio įvaizdžio, priderinkite jį prie baltų marškinėlių ir madingų dviratininko šortų bei grubių sportbačių. Elegantiškesniam įvaizdžiui jį galite užsivilkti prie satininės suknelės ir aukštakulnių basučių. Variacijų itin daug, todėl leiskite sau eksperimentuoti.

 svarkas dzinsinis

3Lindex

 Šią vasarą atkreipkite dėmesį į raštus ir rinkitės gėlių, taškelių ar gyvūno raštų sukneles, sijonus ar palaidines. Juk dėvėti tik spalvas be raštų labai nuobodu ir neskoninga! Atraskite sau patinkančius ir tinkančius raštus bei spalvas ir kurkite stilingus vasaros derinius išlaisvindamos savo individualų stiliaus pojūtį.

 iPiccy-collage

1

 Nepamirškite ir pagrindinio vasaros aksesuaro – šiaudinės skrybėlės! IMG_0480Lindex

 

Stilingi linkėjimai,

 

Greta

Greta Kukštaitė

Greta Kukštaitė

Esu Šiaulietė, tačiau gyvenu Vilniuje. Mano hobis ir didžiausia terapija yra kūryba, rašymas, knygų skaitymas ir naujų kūrybinių idėjų paieškos. Mano laisvalaikiai dažnai būna susiję su mano veikla – mėgstu vartyti mados žurnalus, nemažai laiko praleisti Pinterest, vaikščioti po parduotuves. Mada yra tai, kuo aš gyvenu ir kvėpuoju, todėl ir laisvalaikio be jos neįsivaizduoju kadangi tai man yra gyvenimo būdas. Tačiau taip pat mėgstu aktyvų laisvalaikį. Vasaros neįsivaizduoju be dviračių ir riedučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: