2010-01-28

Tarptautinė mados fotografijos paroda „Madamorfozės 2009“ atkeliavo į Šiaulius

Šiaulių mados ir laisvalaikio centro SAULĖS MIESTAS lankytojai nuo šiol gali aplankyti tarptautinę mados fotografijos parodą „Madamorfozės 2009“. Ši paroda – vienintelis tokio pobūdžio renginys Lietuvoje. Nuotraukų autoriai – ne tik Lietuvos, bet ir JAV, Rusijos, D. Britanijos, Švedijos, Šveicarijos ir Japonijos profesionalūs mados fotografai ir kūrybingiausi mėgėjai.

Renginio organizatorius ir iniciatorius gyvenimo būdo ir mados žurnalas „Ieva“ siekia, kad parodos lankytojai galėtų pamatyti Lietuvos mados fotografų darbus, palyginti jų individualų braižą ir stilistiką, susipažinti su pasaulinėmis mados fotografijos tendencijomis.

Iš viso atrankai buvo pateikta per 600 fotografijų, iš kurių atrinkti įdomiausi darbai pristatomi parodoje. Savo darbus pristatė 21 mados fotografas profesionalas ir 20 mėgėjų. Tarp profesionalų pavardžių – tokie garsūs ir žinomi savo srities meistrai kaip Vaiva Abromaitytė, Modestas Ežerskis, Tomas Kauneckas, Gediminas Žilinskas ir kt.

Kiekvienas parodos žiūrovas gali dalyvauti „Žiūrovų simpatijų“ nuotraukos rinkimuose: į balsadėžę jis turi įmesti kortelę su labiausiai jam patinkamo fotografo pavarde. „Žiūrovų simpatijų“ rinkimai vyksta visos parodos metu.

Šiauliuose parodą galima apžiūrėti tik mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS iki vasario 21 dienos, vėliau ši paroda iškeliaus į kitus šalies miestus.

„Madamorfozės 2009“ – tai jau penkta paroda, kuri pristatoma šiauliečiams SAULĖS MIESTE. Iki šiol mados ir laisvalaikio centre savo darbus pristatė įvairių sričių Šiaulių miesto menininkai: Vita Žabarauskaitė, Ramūnas Snarskis, Dalia Ulčinaitė-Sutkuvienė, Modestas Navickas. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja pristatyti šiauliečiams dar ne vieną įdomų ir originalų meno projektą.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007 m. Kovo 14 d. 2009 m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 107 mln. litų apyvartą.Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (www.ell-realestate.com/lit).

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 36 įvairius socialinius-kultūrinius renginius. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/

Kontaktams:
– Eligijus Barista, +37068663927, eligijus.barista@saulesmiestas.lt
– Agnė Počepovič, +37068239937, agne@koko.lt