Šventinio įvaizdžio iššūkis: keičiame aksesuarus – keičiame įvaizdį

Šventinis maratonas ne vienam gerokai patuština kišenes. Čia pat Naujųjų metų sutikimo šventė, o naujai suknelei gaila pinigų? Patarsiu, kaip žaibiškai pakeisti įvaizdį, neapiplėšiant bankosmiley. Išmėginkite skirtingus aksesuarus – tinkamą sau ras kiekviena.

 ak1Jei norite jau turimiems drabužiams suteikti naują gyvenimą aksesuarais, žinokite keletą dalykų, į ką verta atkreipti dėmesį, nes įvairovė tokia didelė, kad tikrai lengva paklysti (juk nesinori susigadinti nuotaikos nevykusiu įvaizdžiu per šventessmiley).

1. Aksesuaro spalva.

ak2

Ar aksesuaras taps pagrindiniu akcentu, ar harmoningai įsilies į kuriamą įvaizdį – priklauso tik nuo Jūsų.

2. Aksesuaro forma.

Papuošalo formą derinkite prie pasirinktos suknelės ar palaidinės kaklo iškirptės.

ak3

Taip pat atsižvelkite ir į veido formą.

ak4

3. Aksesuaro stilius. Jis priklauso nuo pasirinkto komplekto stiliaus. Štai tik keletas, nes įvairovė tikrai didelė. Linkiu kiekvienai atrasti savąjį arkliuką, kuris pabrėš Jūsų individualumąsmiley.

Kurdamos bohemišką įvaizdį, neapseisite be aksesuarų gausos.

ak5

Minimalistinio stiliaus aksesuarai dažnai vos pastebimi, griežtų geometrinių formų. Čia svarbesnį vaidmenį atlieka drabužių siluetai ir audiniai.

ak6Romantiniam stiliui sukurti naudokite papuošalus su gėlių, drugelių, kaspinėlių, širdžių, augalų motyvais. Nepamirškite ir klasikinių perlų ar blizgių akmenukų. Tai itin moteriškas stilius, tad prie klostelių, raukinių ir nėrinių puikiai derės visi šie mergaitiški atributaismiley.

ak7Kai jau aišku, kokiomis taisyklėmis galime vadovautis renkantis aksesuarus, metas pereiti prie konkrečių darbųsmiley. Štai kaip skirtingi aksesuarai padeda pakeisti įvaizdį, nors naudojami tie patys drabužiai visuose deriniuosesmiley.

Patogus šventinis variantas. Turime romantišką, šiek tiek rokerišką, bohemišką ir klasikinį įvaizdžius. Kiekvienai pagal skonį, belieka rinktissmiley!

ak8

Dar vienas variantas su sijonu ir palaidine – pakeitus aksesuarus ir atskiras detales, tokias kaip švarkas, kaskart sužibėsite nauju įvaizdžiu!

ak9

Naujų sprendimų siūlau paieškoti ir su klasikinio stiliaus suknele. Beje, ar žinojote, kad turkio atspalviai tinka beveik visoms moterims, nepriklausomai nuo plaukų, akių ar odos spalvos? Tai universali spalva, nes turi ir šaltų, ir šiltų tonų. Tad gal metas „mažai juodai suknelei“ pailsėtismiley?

ak10

Nors madoje aksesuarai nėra svarbiausi, bet dizaineriai, kurdami kolekcijas, jiems skiria nemažai dėmesio (juk kartais antraplaniai aktoriai sužiba labiau nei garsiausios žvaigždėssmiley). Tad leiskite sutviskėti aksesuarams ir švytėkite pačios naujame amplua! Susitiksime jau kitais metaissmiley. Tegu visi norai ir lūkesčiai, išsakyti Naujųjų metų naktį, išsipildo su kaupu!

 

Jūsų stiliaus draugė Ilona

 

 

 

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: