Šventės užklupo netikėtai: susitikimai, vakarėliai. Ką rengtis?

Štai ir prasidėjo oficialus Kalėdų laukimas – adventas. Spėju, kas dieną su atžalomis atidarote po naują advento kalendoriaus langelį su staigmena ir tuo pat metu mintyse bandote sudėlioti visus eilėje stovinčius darbus. Metinės ataskaitos, dovanų ieškojimas, namų dekoravimas, šventinio meniu sudarymas, o kur dar šventinis vakarėlis darbe bei su draugais… Darbų milijonas. Viskas gal ir būtų pakenčiama, mes juk super moterys, kurios spėja ne tik atlikti devynis darbus vienu metu, bet ir atrodyti puikiai. Bet kaip tik šioje vietoje ir sustokime… Kažką būsime pamiršę… ogi save! Ką reikės rengtis per vakarėlius, kurie kiekvieną aplanko dar gerokai iki Kalėdų? (Šioje vietoje labai tiktų posakis: „Visi vyrai kiaulės, ir nėra kuo apsirengti“). Gaila, kad parduotuvės nedirba naktimis, bent tada spėtume išsirinkti ką nors tokio, kuo pritrenktume savo bendradarbius ir gal net bosą… smiley.

  Tad, kad tobulo derinio ieškojimas nesukeltų per daug streso, turiu jums kelis variantus, kuriais pasipuošti pasiūliau ir savo draugei Eglei. Tiks ne tik įmonės vakarėliams, bet ir Kalėdų popietei su šeima.

Nežinau, ar kada jums minėjau, bet pats pačiausias rūbas iš visų man yra suknelė. Ir nesvarbu, ar žiema, ar vasara. Galėčiau ilgai ir nuobodžiai vardinti visus suknelių privalumus. Visų pirma – suknelė tinka visoms. Nesvarbu, kokia jūsų figūra, pasirinkus tinkamą modelį, visada atrodysite puikiai ir svarbiausia – moteriškai. Dėvėdama suknelę moteris visada pasitempia ir labiau šypsosi. O vienas iš svarbiausių aspektų – apsirengus suknelę – jau atrodome puikiai. Reikės pasirūpinti tik aksesuarais ir šaltuoju metų laikotarpiu – pėdkelnėmis. Jokių švarkelių, palaidinių, rūbų sluoksniavimų ir nepatogumų. Tad šį kartą duoklę atiduodu būtent suknelėms. Jomis pasipuošiu per šventes, siūlau ir jums.

 Jei nesinori sukti galvos ir leisti papildomų lėšų aprangai, visada išgelbės juoda maža suknelė. Klasika tiks visur ir visada. Tačiau atrodyti nuobodžiai, manau, nesinori nė vienai. Šiuo atveju geriausia rinktis ryškius ar masyvius aksesuarus. Puikiai atrodysite su originaliu kaklo papuošalu ar ryškiai raudonomis it prisirpusi vyšnia lūpomis. Jei abejojate, ar visi aksesuarai ir detalės dera tarpusavyje, atsiminkite auksinę mados taisyklę: mažiau yra daugiau. Prie juodos mažos suknelės gali pakakti sveikai atrodančių plaukų ir tvarkingo manikiūro, tad burokėlių mišrainės pjaustymą perleiskite savo Misteriui X.

Untitled2Untitled1

Visada atrodysite puikiai ir šventiškai su baltos, raudonos, žalios ir juodos spalvos suknelėmis. Tai pagrindinės spalvos, kurios lydi Kalėdas kiekvienais metais. Tad galime jas priskirti prie nesenstančios klasikos. Pasirinkite jums labiausiai tinkančią ir patinkančią spalvą, o tada beliks išsirinkti iš gausybės modelių. Suknelių tikrai netrūksta PC Saulės mieste antrame aukšte įsikūrusiose parduotuvėse. Tačiau siūlau paskubėti, nes suknelės iš lentynų dingsta itin sparčiai. Tai patvirtino ne viena paslaugi pardavėja.

2014-12-04_23.19.57 2014-12-04_22.45.28

Jei nesate didelė aksesuarų gerbėja, siūlau sukneles, prie kurių tereikia stilingų aukštakulnių ir šypsenos. Tai įvairiais raštais margintos suknelės. Nuo spalvingų vintažinių drugelių ir romantiškų klosčių iki kosminės ornamentikos, derintos su dirbtine oda.

2014-12-04_23.07.23 2014-12-04_22.59.22

2014-12-04_23.10.56

Vaikštant po Saulės miestą ir matuojantis sukneles sukosi galva nuo gausaus jų pasirinkimo. Tiek Eglei, tiek man belieka apsispręsti, kurią gražuolę išsirinkti. O gal palepinti save? Kaip Kristina kažkuriame savo įraše minėjo, padovanoti kažką sau? Hm… Nejau nenusipelnėme? Manau, jau nusižiūrėjau, kurią suknelę tyliai paslėpsiu Kalėdų senelio maiše su kortele „Man“. Mylinčiai ir mylimai moteriai. Manau, nusipelnėte ir jūs. Tad apsigobkit šiltu šaliku ir kulniuokite į Saulės miestą. Kalėdiniai vakarėliai jau ant nosies. Juk neleisite kolegėms atrodyti geriau už save, a? Ir nepamirškite išsirinkti dovanos sau. Juk suknelių niekada nebus per daug!

Jau parašėte Kalėdų Seneliui laišką?

Pakubėkit.

Rasa

2014-12-04_23.16.04 2014-12-04_23.05.11 2014-12-04_23.03.45 2014-12-04_22.54.49

P.S. Pirmame aukšte esančioje pėdkelnių parduotuvėje išsirinkite derančias pėdkelnes, kurios ne tik šildys, bet ir taps garderobo akcentu. Žinote, kokios pėdkelnės mdingiausios šią žiemą, ne? O aš jau žinau… smiley

2014-12-04_23.23.14

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: