Šventės baigėsi – nuolaidos tęsiasi!

Na štai, rodos vos vakar gyvenome švenčių šurmulyje, o jau šiandien įpusėjo pirmasis metų mėnuo. Šventinė atributika nugulė į tolimiausius lentynų kampus, o aksominis sniegas už lango nedžiugina. Kartais peržiūri linksmas vakarėlių akimirkas, įamžintas telefone, ir nejučia apima liūdesys. Naujametiniai pažadai nebeatrodo tokie lengvai įgyvendinami, ir ryžtas pamažu blėsta.  Tačiau nereikėtų „užsisėdėti“ praeityje. Dzeno filosofijos šalininkai tiki, kad tikra yra tik tai, kas vyksta dabar ir čia. Ateitis tėra iliuzija, praeitis nesugrąžinama, o esama akimirka yra grynesnė net už aukso grynuolį. Jei tikėtume Rytų filosofų išmintimi, šis suvokimas yra raktas nuo durų, vedančių į palaimingą gyvenimą. Atleidimas sau ir kitiems už praeities klaidas teikia sielos ramybę. Gebėjimas branginti kiekvieną akimirką, šalimais esantį žmogų, gerą savijautą ir mėgavimasis kasdieniais stebuklais veda gyvenimo pilnatvės link.

Prie jūsų gyvenimo pilnatvės noriu prisidėti ir aš. Todėl skelbiu: šventės baigėsi – nuolaidos tęsiasi! Ir tai – ne tik skambus šūkis, tačiau realybė, kuri pakels nuotaiką kiekvienai. Ne veltui sakoma, kad apsipirkimas kiekvienai moteriai lyg vaistas nuo visų blogų minčių. O jei dar ir kainos krenta perpus ir daugiau, tai ir tvanas nebebaisus :-). Vieša paslaptis, jog savaitgalį PC Saulės mieste nuvilnijo milžiniškų nuolaidų, akcijų ir super akcijų diena, skambiu ir viską pasakančiu pavadinimu Liuks. Kad kiekviena parduotuvė itin viliojo, jau spėjote išgirsti iš Kristinos pasakojimo, tačiau aš taip pat negalėjau neapsilankyti ten. Tam ir yra draugės. Gerai, kad buvome dviese, taip tik spėdavome viena kitą atkalbėti nuo kas antro pirkinio. Juk nuo 70 procentų nuolaidų ir kiek pakvaišti galima :-).

Vos apšilusios kojas, abi gavome ir dovanų. Puiki dovana puikią dieną. Saulės miestas lyg nujausdamas, ko trokštame, padovanojo dovanų čekius, kuriuos tą pačią dieną ir likvidavome. Tačiau aptarti pirkinių planą ir susidaryti sąrašėlį reikėjo, tad pirmiausia La Crepe  pasimėgavome aviečių arbata.

 

PhotoGrid_1421183856449

Na, o pasisaldinusios gomurius keliavome į „medžioklės plotus“. Pakankamai svari priežastis naujai piniginei – nauji pinigai, argi ne? Tad ir pasmalsavome, kur telpa naujieji banknotai ir keletas pavyzdžių, kurie jūsų laukia Alfa Ricco salelėje, esančioje pirmame Saulės miesto aukšte. Natūrali oda tiesiog „limpa“ prie rankos. Pasirinkimas pradžiugino. Nusibodo juoda spalva, tad ryškiai raudonų, ar net žalių gražuolių čia tikrai buvo. Aš jau išsirinkau, o tu?

PhotoGrid_1421177780646

Kadangi žiema nerodo savo tikrojo veido, ir pūgos bei didžiulės sniego pusnys slepiasi kažkur šiaurėje, šilti, žieminiai batai vis rečiau puošia mano, tikriausiai, ir jūsų kojas. Tad ieškojau paprastų aulinių batų, kurie puikiai tiks ir prie džinsų, ir prie sijono. Spalva – vėlgi ne juoda. Užteks. Ir taip niūru aplink. Antrame aukšte radau ne tik kelis tinkamus variantus, bet ir labai patrauklias kainas. Tad vieni šių gražuolių jau mano spintoje. Spėkite kurie?

PhotoGrid_1421178905840

Lažinuosi, kad kone kiekviena, laikrodžiui mušant dvyliką, Naujųjų naktį pasižadėjote sau, jog nuo šių metų tikrai pradėsite sportuoti, bėgioti, lankytis sporto salėje ar bent daugiau laiko praleisti gryname ore. Aš – ne išimtis, tad negalėjau ramiai praeiti pro Sportland parduotuvę, kurioje akį rėžė 50 procentų nuolaida visiems Nike batams. Kadangi net sportuodama noriu atrodyti žavingai, neslėpdama džiaugsmo krykštavau besimatuodama spalvingus, žaismingus ir patogius batelius. Dabar piktai šnabždate, kodėl nesužinojote apie tai anksčiau? O aš galiu jus nudžiuginti. Dar visą šią savaitę vyksta 50 procentų nuolaidų akcija. Tad kelkit sėdimąsias, ir pirmyn! Motyvacija sportuoti prasideda būtent nuo gražių batų ir aprangos. Belieka išsirinkti: sporto salė ar platus horizontas.

PhotoGrid_1421179136326

Jei šios sporto šakos ne prie širdies – yra puiki išeitis, kuri ne tik dailins kūno linijas, bet ir, garantuoju, pakels nuotaiką bei suburs šeimą ir draugus pabūti kartu. Jei esate  nepataisomos optimistės kaip aš, tikriausiai tikitės, jog anksčiau ar vėliau tikroji žiema atkeliaus pas mus, o jau tada… Rogutės ir slidės į trasą! Kalnų, pakalnių ir miškelių pilna net aplink Šiaulius, tad neturėsite galimybės sėdėti prie televizoriaus ir aiškintis, jog neturite laiko keliauti iki slidinėjimo trasų Latvijoje ar sostinėje. Na o tam, kad snieguotoje viršūnėje atrodytumėte ir jaustumėtės puikiai, reikia geros ir, aišku, gražios striukės. Netikėtai radau jas House parduotuvėje. Taip, taip, ir joms taikoma viliojanti nuolaida. Belieka išsirinkti norimą modelį ir koloritą. Privalumų išties daug. Net šiauriausias vėjas neperpūs, o ir sniegas, nuvirtus į pusnį, sunkiai pateks į vidų. Tam specialiai įsiūta vidinė apsauga ir dar daug smulkmenų, kurios leis jaustis komfortiškai ir, svarbiausia, stilingai. 

PhotoGrid_1421181632207 PhotoGrid_1421182104172 PhotoGrid_1421180044845

Atskleisiu jums vieną savo silpnybę – man niekada nebus per daug šalikų. Galėčiau juos pirkt kone kasdien. Juk kiekvieną dieną norisi vis kito. Gal taip kompensuoju paltų ir striukių keitimo stygių. Na, vienaip ar kitaip, šaliką nusipirkti ir išsirinkti yra daug lengviau ir pigiau. Tad didžiųjų nuolaidų dieną negalėjau ant savo kaklo nesusivynioti bent keleto jų. Juolab, kad pasirinkimas didžiulis. Ne tik spalvų, bet ir raštų įvairove – nuo įvairovės raibuliavo akys. Kiauraraščiai, pūkuoti ar lyg mamos megzti. Liūdniausia tai – jog per visą šurmulį ir pasirinkimo gausumą – nė vieno taip ir neišsirinkau. Tačiau guodžiu save (ir jus), jog norint naujutėlaičio gražuolio su nuolaida (hmm.. gal išeis net du), apsilankyti Saulės mieste dar ne vėlu. 

PhotoGrid_1421182622321

Turbūt esu ne vienintelė mergina, kuri mėgsta save palepinti grožio procedūromis ir priemonėmis. Viena mėgstamiausių parduotuvių „tam reikalui“ yra The Body Shop. Tik, atvirai pasakius, kartais ten kainos tikrai mėgsta „įkasti“. Todėl raudonos afišos su nuolaidomis kaip magnetas įtraukė mane į parduotuvės vidurį. Sunku buvo ir išsirinkti. Tačiau gaivaus kvapo kūno priežiūros priemonės sužavėjo ir, kasoje mokėdama eurus, skelbiau pralaimėjusi kovą prieš jas. Tačiau jau tą patį vakarą išbandžiusi priemones, jaučiausi puikiai. Mes to vertos, ar ne?

PhotoGrid_1421184110987

Štai tokiais grobiais galiu pasigirti jums, mielosios ir mielieji. Skubu pranešti, jog akcijos ir nuolaidos dar tęsiasi, tad nepraleiskite progos sutaupyti.

Mėgaukitės mažais, bet tikrais gyvenimo malonumais. Leiskite sau retkarčiais pajusti ir nuodėmės skonį ar nusivylimo kartėlį, kad iš naujo galėtumėte įvertinti, koks svaiginantis jausmas yra gyventi.

Bučkis.

Rasa.

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: