Šventėms pasiruošta – tegyvuoja vasara!

Jau manėte, jog per LIUX dienas Saulės miesto parduotuvėse neradau nieko šventiško? Ne, netiesa! Tik per darbų gausybę vis neradau progos apie viską papasakoti. Bet padėtį taisau! :)

Pamenate, prieš pat nuolaidų maratoną rašiau, kad vasara – tikrų tikriausias švenčių metas ir puoštis progų turime kur kas daugiau, nei šaltuoju metų laikotarpiu. Taigi atrodyti puikiai mums padės 5 šventiški deriniai, kuriuos išrinkau jums parodyti :)

Pirmasis variantas – ganėtinai paprasta, bet šarminga suknelė. Lengvutė, todėl leis jaustis patogiai, nevaržys judesių ir leis kūnui kvėpuoti. O jei vakare pasidarys vėsiau – spintoje tikrai rasite derančią lengvą skraistę, švarkelį ar kimono. Nors, žinoma, geriausias būdas sušilti šventės metu – pašokti! smiley

1

Suknelė – Monton – 112,46 Eur (vietoj 149,95 Eur); kaklo papuošalas – Monton – 17,21 Eur (vietoj 22,95 Eur).

Antrasis variantas – kelnių kostiumėlis. Puikiai tinkantis oficialesnei šventei, o jei nuotaika itin gera – ir kasdienai į darbą! Šventiniam variantui siūlyčiau prie ryškiaspalvio kostiumėlio priderinti aukštakulnius, na, o jei puošniai norite atrodyti paprastą dieną – galite apsiauti sportinius batus ir priderinti laisvesnę palaidinę. Pagrindas tas pats, o įvaizdžiai – visiškai skirtingi smiley

2

Kelnės – Monton – 37,46 Eur (vietoj 49,95 Eur); švarkelis – Monton – 59,96 Eur (vietoj 79,95 Eur); palaidinė – Monton – 25,95 Eur (vietoj 49,95 Eur); kaklo papuošalas – Mosaic – 19,46 Eur (vietoj 25,95 Eur).

Vietoj suknelės mieliau renkatės palaidinės ir sijono derinį? Puiku, nes galėsite derinuką išskaidyti ir turėti kur kas universalesnį drabužį. Štai ir aš šiam deriniui pritaikiau palaidinę, kurią jau derinau su kelnių kostiumėliu. 

3

Sijonas – Mosaic – 47,95 Eur (vietoj 79,95 Eur); palaidinė – Monton – 25,95 Eur (vietoj 49,95 Eur); kaklo papuošalas – Monton – 20,96 Eur (vietoj 27,95 Eur).

Neapsisprendžiate ar norite vilkėti suknelę, ar kelnes? Išsirinkite abiejų komponentų derinį! Šiuo atvejų vėl turėsite galimybę sudaryti net tris derinius: komplektuoti suknelę ir kelnes, prireikus vilkėti tik suknelę, o prie kelnių nesunkiai priderinsite palaidinę. Galėsite keliauti iš vienos šventės į kitą, išlaikyti stilių ir neatrodyti taip pat smiley

4

Suknelė – Monton – 52,46 Eur (vietoj 69,95 Eur); kelnės – Monton – 37,46 Eur (vietoj 49,95 Eur); kaklo papuošalas – Monton – 22,46 Eur (vietoj 25,95 Eur).

O jei vis gi didžiausia laukianti šventė – muzikos festivalis, priversiantis siausti kelias dienas iš eilės, rinkitės laisvą aprangą. Juk svarbiausia, kad šventė būtų širdyje, o rūbai tik jūsų nuotaikos atspindys! Judesių nevaržantys šortukai, laisva palaidinė su kutais, o vakarui – džinsinis švarkelis, kuris neleis sužvarbti. O jei pasidarys lietinga ir vėsoka – pakeiskite šortus džinsais ir keliaukite šokti!

5

Palaidinė – Reserved – 7,99 Eur (vietoj 9,99 Eur); šortai – Reserved – 15,99 Eur (vietoj 19,99 Eur); švarkelis – Reserved – 19,99 Eur (vietoj 39,99 Eur); kaklo papuošalas – Reserved – 10,39 Eur (vietoj 12,99 Eur); rankinė – Reserved –  31,99 Eur (vietoj 39,99 Eur).

Štai ir visas mano LIUX dienų grobis. Sutaupiau nei daug, nei mažai – 215,25 Eur. Kadangi švenčių maratonas tik įsibėgėja, manau šie pinigai tikrai pravers renkant taiklią gimtadienio dovaną ar gražią gėlių puokštę jubiliatui. Tikiuosi, kad ir jūs per LIUX dienas spėjote sau kažką gražaus išsirinkti! Jei ne – nuolaidų Saulės miesto parduotuvėse rasite ir dabar, juk jau prasideda vasaros išpardavimas smiley

Būkime gražios!

Su linkėjimais,

Kristina

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: